کمپینگ در منطقه شارجه ، به خصوص به عنوان بخشی از تورهای سیاحتی در صحرا بسیار محبوب است. با چندین مکان ایده آل برای انتخاب. علاقه مندان به فضای. باز اغلب برای یافتن مکان مناسب کمی پیاده روی انجام می دهند. برای زمین های شنی، مکان های کمپینگ مانند سنگ فسیلی، ملیحه و الضید وجود دارد. برای کسانی که عاشق کوه هستند، کوهپایه حجار در نزدیکی خورفکان منظره بی نظیری را ارائه می دهد.

با این حال، برخی از مردم محلی ترجیح می‌دهند در نزدیکی ساحل شارجه چادر بزنند تا از نسیمی خنک همراه صدای امواج لذت ببرند. این کار به ویژه اگر می‌خواهید از آب و هوای شارجه بهترین استفاده را داشته باشید، توصیه می‌شود.اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

کمپینگ در شارجه بهترین نقاط را برای یک شب اقامت در دامان طبیعت

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به کمپینگ در منطقه شارجه برویم

خور کلبا، یکی از مکان های مهم امارات برای بازدید طبیعت گردان. یک منطقه حفاظت شده. طبیعی در نزدیکی جنگل حرا است. جایی که کاوشگران می توانند از آب و هوای شگفت انگیز کلبا استفاده کنند. شارجه دارای کمپینگ وحشی ایده‌آل با مکان‌های پرطرفدار از جمله تپه‌های شنی بادگیر در اطراف سنگ فسیل، ملیحه و الضید، در سواحل ساحل شرقی یا در دامنه‌های کوه‌های هاجر است.شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *