پارک زمین شناسی بوهایس – این ساختمان دراماتیک که بر روی بستر سابق دریا ساخته شده است و از منطقه ای با اهمیت زمین شناسی عبور می کند، ادای احترامی به تاریخ منطقه است.

این جاذبه به دلیل طراحی آن به تنهایی ارزش بازدید را دارد. در واقع پنج گروه متصل به هم فسیل های منطقه را نمایش می دهند. پس از ورود به پارک زمین‌شناسی بوهایس، بازدیدکنندگان می‌توانند منتظر نمایش‌های تعاملی مبتنی بر مدل باشند که در آن کوه‌ها و تپه‌های ماسه‌ای شارجه را کاوش می‌کنند و درباره منشاء رشته‌کوه‌های سنگ آهکی جبل بوهایس و موارد دیگر اطلاعات کسب می‌کنند.

بازدیدکنندگان همچنین فرصتی برای بررسی سنگ‌ها و فسیل‌های محلی خواهند داشت. این مرکز دارای یک سطح شیبدار منتهی به بخش مرکزی و مناطق نمایشگاهی و یک مسیر در فضای باز است که گروه ها را به هم متصل می کند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

پارک زمین شناسی بوهایس در شارجه با قدمت 90 میلیون سال + عکس

این مسیر شامل مناطق دیدنی، گذرگاه‌ها در سراسر مکان‌های زمین‌شناسی، صخره‌های غیرمعمول و دفن‌های باستانی است و برای تشویق بازدیدکنندگان به کاوش در منطقه کوهستانی طراحی شده است.

سایر امکانات موجود در پارک زمین شناسی تازه افتتاح شده است و شامل یک تئاتر، یک کافه با چشم انداز وسیعی از جبل بوهایس و یک فروشگاه برای خرید کادو است. این مکان جدیدترین مرکز آموزشی است که توسط سازمان مناطق حفاظت شده محیط زیست شارجه اداره می شود و هدف آن ارائه تجربیات آموزشی و مدیریت مناطق حفاظت شده در منطقه است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

خدمات ارائه شده توسط پارک زمین شناسی بوهایس :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *