ساحل آل خان که در محله آل خان نزدیک شهر شارجه قرار دارد، یک نوار 600 متری شنی با منطقه اختصاصی برای شنا و ورزش های آبی است.مدرسه موج‌سواری در اینجا دارای فعالیت‌هایی مانند کایاک سواری، چتربازی، موج‌سواری و فلای‌بوردینگ برای ماجراجویان است. کسانی که آرامش بیشتری را ترجیح می دهند می توانند روی شن ها استراحت کنند و از آب و هوای شارجه لذت ببرند، در منطقه مخصوص شنا در آب قدم بزنند، سوار قایق شوند یا کمی والیبال ساحلی بازی کنند.

همچنین تفریحات زیادی برای بچه ها وجود دارد، از جمله زمین بازی با سرسره های متعدد برای کودکان کوچکتر. ساحل یکی از مکان های سریع در شارجه برای دیدن مناظر طبیعی با دوستان و خانواده است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

ساحل آل خان شارجه با موقعیت مناسب برای ورزش های آبی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به ساحل آل خان برویم

ساحل آل خان نیز یکی از مکان های توریستی محبوب شارجه است که دو جاذبه مهم در نزدیکی آن قرار دارد. تنها با پنج دقیقه پیاده روی از ساحل، می توانید به موزه دریایی شارجه و آکواریوم شارجه برسید. لازم نیست نگران نحوه شستشوی خود باشید، زیرا دارای دوش، رختکن و توالت است. درست در جنوب اینجا ساحل ممزار قرار دارد، مکانی دیگر برای لذت بردن از امواج خلیج عربی. این مکان در امتداد ساحل در محله آل خان، نزدیک به آکواریوم شارجه و موزه دریایی شارجه قرار دارد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *