وادی الحلو یکی از بکرترین ذخایر طبیعی خاورمیانه در شارجه امارات

وادی الحلو – یا به انگلیسی «دره شیرین» – که دارای. آب فراوان زیرزمینی است، یک مکان باستانی مهم و یک برج دیده بانی اسلامی بازسازی شده است. وادی که در میان کوه‌های هاجر قرار دارد، منطقه‌ای حفاظت‌شده برای پرندگان، خزندگان، جوندگان و ماهی‌های آب شیرین است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

چشم انداز طبیعی اینجا تعدادی گزینه برای مسیرهای پیاده روی در امارات فراهم می کند. محبوب ترین مسیر پیاده روی آسان به بالای یک تپه است، جایی که یک قلعه قدیمی منظره 360 درجه ای خیره کننده از رشته کوه امارات را ارائه می دهد. اگر به دنبال کوهنوردی بیشتر هستید، مسیرهایی را در عمق وادی دنبال کنید. به احتمال بسیار زیاد با حیات وحشی مانند تیز شاخ عربی، حیوان ملی امارات روبرو خواهید شد و در طول مسیر گل‌های صحرا را خواهید دید.

وادی الحلو یکی از بکرترین ذخایر طبیعی خاورمیانه در شارجه امارات

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

سفر خانوادگی به وادی الحلو

اگر با خانواده می‌روید، یکی از تورهای پیاده‌روی با راهنما را در نظر بگیرید. کودکان به خصوص از کاوش در وادی لذت خواهند برد. وادی Al Helo مقصدی خارج از مسیر پرتگاه است، بنابراین راهنماها می‌توانند توجه بی‌نظیر خانواده‌تان را به خود جلب کنند و آن را به یکی از پرماجراترین بازدید‌ها برای کودکان تبدیل کنند.اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

Recent search terms:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.