ساحل عمومی الفیشت ساحل و پارک شارجه برای فعالیت های خانوادگی

شن های سفید ساحل عمومی الفیشت یک مقصد خوش منظره برای پیاده روی و پیک نیک ساحلس در شارجه است. پارک الفیشت که درست روبروی ساحل قرار دارد. دارای چمنزار آراسته شده و محوطه ای. برای کودکان با سرسره های رنگارنگ. تاب و الاکلنگ است. این پارک به ویژه برای والدینی که به دنبال تفریحاتی برای بچه ها هستند، جذاب است.

بعدازظهرهای جمعه، خانواده‌های شارجه و ویلاهای کم‌مرتبه نزدیک آن به پیک نیک می‌آیند و فرزندانشان در فعالیت‌های تابستانی بچه‌ها شرکت می‌کنند. با آوردن سبد غذای خود به. پیک نیک در شن ها. مانند مردم محلی و ساکنان، به سنت آنها بپیوندید.

ساحل عمومی الفیشت ساحل و پارک شارجه برای فعالیت های خانوادگی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به ساحل عمومی الفیشت برویم

اگرچه شنا در ساحل به دلیل جریان های شدید ممنوع است، اما تورگردانان مجرب می توانند شما را به چندین منطقه برای ورزش های آبی راهنمایی کنند. می توانید قایقرانی دونفره یا قایق موتوری را انتخاب کنید که از جمله فعالیت های محبوب تابستانی هستند. هنگامی که آسمان صاف است.

اینجا یکی از مکان های محبوب در شارجه است. که در شب برای تماشای ستاره ها. و گوش دادن به صدای امواج می توانید. از آن دیدن کنید. ساحل عمومی الفیشت در امتداد خیابان المنتظه، از شمال باشگاه بانوان شارجه تا ساحل الرفاعه ادامه دارد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.