البادیر ، یک منطقه پنهان در نقشه شارجه و مقصدی مخبوب در میان علاقه مندان به 4×4 است. این مقصد دارای چشمگیرترین تپه های شنی امارات است، از جمله “Big Red” معروف. البادیر با وجود رانندگی در تپه‌های شنی، موتورسواری چهارچرخه و تعداد بی‌پایانی تپه‌های شنی، ماجراجویی کافی دارد تا شما را از طلوع تا غروب خورشید سرگرم نگه دارد.

اگر فرد تازه واردی هستید که به دنبال هیجان هستید، با کرایه یک دوچرخه خاکی یا انتخاب سرویسی برای اجاره کالسکه، در یک تپه شنی سرگرم شوید.

البادیر مقصد نهایی برای ماجراجویی در صحرای امارات متحده عربی + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به البادیر برویم

مسافران در هر سنی نیز می توانند از این مقصد لذت ببرند. اگر می‌خواهید با بچه‌ها در اینجا بازی کنید، پیاده‌روی، تماشای غروب خورشید بر فراز تپه‌ها یا داشتن یک کمپ بیابانی زیر ستاره‌های درخشان را بسیاز مناسب است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

شما همچنین می توانید از طریق چندین تور تفریحی صحرایی برای یک تجربه خانوادگی هیجان انگیز، به خصوص برای کودکان، به این منطقه بیایید. یک استراحتگاه بیابانی وسیع قرار است به زودی در این مکان افتتاح شود. این شهر به عنوان یک شهر دنج قدیمی در میان درختان نخل برای افراد هیجان انگیز و خانواده ها طراحی شده است.

نکات برجسته مقصد

البادیر در فلات مرتفع المدام واقع شده است و در حدود 65 کیلومتری جنوب شرقی شهر شارجه قرار دارد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *