رزی دره دقیقاً 2-3 دقیقه از خروجی Alaçatı  بزرگراه Çeşme فاصله دارد، مانند یک نشانه خوش آمد گویی برای بازدید کنندگان است که تمام ویژگی های منطقه را به صورت یکجا ارائه می دهد. خلاصه ای از Çeşme که مجسمه ای از مناظر زیبا ، گاوهای زیبا ، غذاهای غنی و همچنین دارایی های طبیعی و معماری را در بر دارد.

Reisdere روستایی است که  توسط مهاجران اهل روملیا ساخته شده است و پس از رودخانه ای است که منطقه را به دو قسمت تقسیم می کند. شما می توانید در حالی که سرگردان در این دهکده کوچک شایان ستایش هستید ، از گرما ، ساختار معماری ومهمان نوازی مردم محلی لذت ببرید. با رزرو تور ازمیر به این شهر دیدنی سفر کنید.

آب های دریایی و حرارتی رزی دره همه یکجا!

مطالب مرتبط : ازمیر

آب های دریایی و حرارتی رزی دره همه یکجا!

Reisdere همچنین از نظر آبهای گرمایی غنی است. هتل حرارتی Şifne یکی از مکان هایی است که هنگام پیاده روی در اطراف رستوران های غذاهای دریایی درست در کنار دریا باید از آن بازدید کنید. در اینجا استخرهای حرارتی آب گرم و دریا تنها چند متر با یکدیگر فاصله دارند ، می توانید با یک پیاده روی 10 ثانیه به سمت آنها بروید. فراموش نکنید که در حالی که در آنجا هستید در آبهای شفابخش Reisdere استراحت کنید. در حقیقت ، اگر وقت دارید ، حتماً از حمام گل و ماساژ استفاده کنید. با رزرو تور ترکیه به این کشور جذاب و ناشناخته سفر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *