مندرس یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری در ماه های تابستان با امکاناتش است که برای انواع بودجه ها و ترجیحات گزینه هایی دارد. Özdere ، که در آن نارنگی های ساتسومای مشهورش در اراضی حاصلخیز آن رشد می کنند ، نارنجی ، آبی و سبز را ترکیب می کند. با رزرو تور ازمیر به این شهر دیدنی سفر کنید.

تاریخچه مندرس و Ozdere

تاریخچه مندرس و Ozdere

تاریخچه Özdere به 7000 سال پیش باز می گردد و این مکان در بسیاری از تمدن ها وجود داشت. در زمان های قدیم از آن به عنوان کسورا(Kasura) ، دیوشیرون(Dioshieron) و کسره(Kesre) یاد می شده است و در دهه 1960 Özdere نامگذاری شد. این مکان یکی از مناطق مورد علاقه برای تعطیلات است و با داشتن ساحل 30 کیلومتری به همراه سواحل پرچم آبی ، خلیج های زیبا و طبیعت آن که رنگ آبی را با فضای سبز و آب و هوای مناسب آن ترکیب می کند ، ارزش دیدن دارد.

اگر Özdere را برای تعطیلات ترجیح می دهید ، می توانید از یکی از گزینه های ارائه شده آن لذت ببرید. می توانید در هتل ها و مسافر خانه ها، اقامتگاه خود را پیدا کنید یا از سفرهای روزانه با اقامت در کمپ و مناطق پیک نیک لذت ببرید. شن و ماسه باورنکردنی ، آب های شفاف و طبیعت تمیز باعث می شود زندگی روزمره خود را فراموش کنید . Özdere به Klaros ، Kolophon و Notion به علاوه فرودگاه عدنان مندرس ، فرودگاه Selçuk Ephesus و Kuşadası نیز نزدیک است.

گومولدور سرزمینی تاریخی در نزدیکی سواحل مندرس

گومولدور سرزمینی تاریخی در نزدیکی سواحل مندرس

Gülümüldür سرزمین ساتسوما با بوی عالی ، رنگ سبز را با آبی ترکیب می کند و با یک خط ساحلی 7 کیلومتری و سواحل پرچم آبی و انواع هتل ها برای تمام بودجه ها، یکی از شهرهایی است که گردشگری دریایی در آن شکوفا شده است. در فاصله 50 کیلومتری از مرکز شهر ازمیر ، 35 کیلومتری فرودگاه عدنان مندرس ، به واسطه توانایی آن ، به یکی از شهرهایی تبدیل شده است که مورد علاقه بسیاری از دوستداران دریا قرار گرفته است.

Gümüldür ، که در ماه اکتبر و نوامبر با رنگ نارنجی پوشیده می شود ، به خاطرساتسوما مشهور است ، جایی که تولید آن به 40،000 تن می رسد و بیشتر آنها صادر می شود و از جایگاه مهمی در اقتصاد آن برخوردار است که در غیر این صورت به کشاورزی و دامپروری بستگی دارد. با رزرو تور ترکیه به این کشور جذاب و ناشناخته سفر کنید.

منبع در آمد مردم محلی این منطقه چه می باشد؟

در حالی که بیشتر مردم محلی از تولید ساتسوما زندگی خود را می گذرانند ، Gümüldür یک مرکز گردشگری است که از جایگاه مهمی در اقتصاد منطقه برخوردار است. در حالی که در طول فصل تابستان میزبان گردشگران محلی و بین المللی است ، انواع مختلف تعطیلات را نیز ارائه می دهد.

مطالب مرتبط : مهاجرت به ترکیه

در حالی که می توانید از آب های سواحل پرچم آبی Gümüldür لذت ببرید ، می توانید از ماهیگیری در آب های تازه رودخانه هایی که به دریا می رسند نیز لذت ببرید یا می توانید با بهره گیری از برخی از ورزش های آبی منطقه از تعطیلات لذت ببرید. Gümüldür ، جایی که جمعیت آن در ماه های تابستان به 200000 نفر افزایش می یابد همچنین به لطف مجاورت آن با Klaros ، Kolophon و Notion بازدید کنندگان را به خود جلب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *