با شجاعت در مدوسا لیر یا  Poseidon’s Revenge در پارک آبی آکواونچر  وارد ماجراهای افسانه ای شوید. این پارک آبی محبوب در کنار آتلانتیس،  پالم، با 105 وسیله سواری و سرسره آبی در سه برج، تجربه‌های دریایی و ورزش‌های آبی، سواحل خصوصی و مناطق بازی کودکان برای همه سنین، یکی از بزرگترین پارک‌های آبی جهان است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

این پارک محل سواری‌ها و جاذبه‌های رکوردشکنی مانند Shockwave و Blackout است. همچنین می‌توانید موارد مورد علاقه قدیمی مانند Leap of Faith را امتحان کنید، یک سرسره 27.5 متری که شما را از طریق یک لوله شفاف احاطه شده توسط کوسه‌ها و پرتوها عبور می‌دهد، یا سایر فعالیت‌های هیجان انگیز زیپ‌لاین را در سراسر منطقه کشف کنید. برای تجربه‌ای حتی بهتر، بازدیدکنندگان می‌توانند با خیال راحت در کنار کوسه‌ها شنا کنند، یا به ماهی‌ها غذا بدهند.

پارک آبی آکواونچر هیجان نامحدود در یکی از بزرگترین پارک های آبی جهان

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در پارک آبی آکواونچر کمی آفتاب بگیرید و سرگرم شوید

اگرچه کودکان برای لذت بردن از بسیاری از سرسره‌های پارک باید قدشان از 1.2 متر بیشتر باشد، اما کودکان کوچک در منطقه بازی کودکان اسپلشرز، هزارتویی از تونل‌ها، لوله‌ها و فریم های کوهنوردی مناسب برای کودکان، لذت خواهند برد. دسترسی برای مهمانان داخلی آتلانتیس، پالم رایگان است، در حالی که گذرنامه روزانه برای بازدیدکنندگان در دسترس است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

بازدید از Aquaventure بهتر است با سفر به خلیج دلفین  برای گذراندن اوقاتی عالی با غلاف حیوانات دریایی شروع شود و سپس به  محل استراحتگاه خودمان برویم در آکواریوم The Lost Chambers توقف کنیم، جایی که موجودات دریایی جذاب‌تری مانند پیرانا و اسب‌های دریایی در فضایی مرموز که از خرابه‌های افسانه‌ای آتلانتیس الهام گرفته شده است، از میان تونل‌های شیشه‌ای خودشان را به ما نشان می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *