کلیسای سنت سارگیس از زمان مسیحیت اولیه درست در امتداد قلعه اربونی ، صومعه ای وجود داشت که شامل کلیساهای سنت سارگیس ، سنت گوورک و سنت آکوپ بود. كلیسای سنت سارگیس و همچنین مجموعه رهبانی در اثر زلزله سال 1679 كاملاً نابود شده و در همان محل در قرن هفدهم و اوایل قرن 18 بازسازی شد. با این حال ، کلیسای سنت سارگیس در سال 1842- 1835 دوباره ساخته شد. طراحی معماری آن جذاب ترین طراحی بین کلیه کلیساهای ایروان بود. با انتخاب تور ارمنستان از این کشور شگفت انگیز دیدن نمایید.

کلیسای سنت سارگیس ، ایروان

معماری دکوراسیون کلیسای سنت سارگیس

ظاهر و دکوراسیون داخلی آن با هدف خود – کلیسای تابع قلمرو اسقف آرارات  ناهماهنگ بود. در سال 1972 ، کارهایی برای بازسازی اساسی آن آغاز شد. بنای قدیمی کلیسا تقریباً به طور کامل سالم مانده است ، اما تمام نمایهای آن با سنگ روزندار نارنجی پوشانده شده و به روشی مدرن به تکمیل شده است. در سال 1971-1976 فضای داخلی مرمت شد ، در سال 2000 برج ناقوس بلند ساخته شد.

کارهای مربوط به بازسازی سنت ساریس با اهداهای نیکوکاران ارمنی از لندن انجام شده است که روی کتیبه دیواری نوشته شده است.یکی از پیشنهاد های جذاب ما به مشتریان جهت سفر خاطره انگیز تور ایروان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *