مرکز هنری ال قطرا در سال 2011 افتتاح شد و در حوالی بیت بن عتی الدرماکی ، یک برج و خانه سنتی آجری واقع در تپه ای مشرف به باغ های خرما واحه قطرا واقع شده است. معماری محلی سنتی آن بازسازی شده است و این مركز در حال ایجاد محلی است كه در آن می توان هنر و فرهنگ را توسط كل جامعه امارات مورد مطالعه ، تمرین و توسعه قرار داد. با انتخاب تور ابوظبی از این شهر جذاب دیدن نمایید.

تاسیسات عصر آهن موجود در حفاری های مرکز هنری ال قطرا

تاسیسات عصر آهن موجود در حفاری های مرکز هنری ال قطرا

در طول ایجاد مرکز هنری قطرا ، کاوش های باستان شناسی یک توالی پنج متری از لایه های باستان شناسی یا “افق” را که از دوره اسلامی تا عصر آهن ، 3000 سال پیش باز می گردد ، کشف کردند. تاسیسات صنعتی عصر آهن که اولین فاز از این توالی را تشکیل می دهند ، در زیرزمین ویژه طراحی مجدد برای ارائه به عموم به عنوان بخشی از تفسیر گسترده باستان شناسی محل و واحه های العین نمایش داده می شوند.

این مرکز برنامه های فرهنگی و هنری گسترده ای در مورد سنت و شیوه های هنری محلی ارائه می دهد. کارگاه خشک برای انواع فعالیت ها مانند کلاس های موسیقی و هنرهای دستی استفاده می شود ، در حالی که یک کارگاه مرطوب برای کلاس های نقاشی و ترسیم در دسترس است.

کارگاه های مرکز هنری

این مرکز همچنین دارای یک کارگاه سفالگری کاملاً مجهز ، یک اتاق دیجیتالی مناسب برای کلاس های عکاسی و رایانه ، کارگاه خوشنویسی بزرگ ، یک سالن نمایشگاه و یک کافه است. علاوه بر این شامل گالری ، کتابخانه و محل پذیرایی بازدید کنندگان است.

اطلاعات:

ساعات کار:

روزانه 8 صبح تا 8 عصر

جمعه ها بسته است

مکان: در نزدیکی واحه ال قطرا و بازار جمعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *