[vc_row][vc_column][vc_column_text]احتمالا شما الان دارای ویزای آلمان هستید و به دلایلی قصد تمدید این ویزا را دارید و دقیقا نمیدانید که از کجا باید شروع کنید و چکارهای باید انجام بدید. اصلا نگران نباشید چرا که ما کامل این پروسه را 0 تا 100 برای شما توضیح خواهیم داد.

تمدید ویزای آلمان به دو شکل صورت میگیرد که هر کدام از این موارد در شرایطی خاص صورت میگیرد که شما عزیزان باید با توجه به هر موقعیتی طبق دستور العمل گفته شده جلو برید و کارهای مد نظر را انجام دهید.

تمدید ویزای آلمانشرایط تمدید ویزای آلمان

برای تمدید ویزا شما باید دلایل موجه و قابل استناد داشته باشید منظور از قابل استناد یعنی مدارکی را باید ارائه دهید که آفیسر پرونده شما از درخواست شما قانع شود و ویزای شما را تمدید نماید. صرفا ارائه درخواست تمدید بدون داشتن مدارک کافی مورد قبول نمی باشید.

در شرایط عادی

برای تمدید ویزای آلمان در شرایط عادی میتوانید به اداره مهاجرین شهر محل سکونت خود در آلمان مراجعه نمایید و درخواست تمدید ویزا نمایید.

در شرایط فوری

در شرایط فوری برای تمدید ویزای آلمان بهتر است که به همراه شخص دعوتکننده اگر دارید به اداره مهاجرین آلمان مراجعه کنید و درخواست تمدید ویزا نمایید.تعداد روز تمدید میتواند بین 10 تا 20 روز باشد.

در شرایط بیماری

در شرایط بیماری تمدید ویزا به راحتی صورت میگیرد اگر در بیمارستان و یا کلینیک بستری باشید کافی است که نامه ای از ان محل تهیه و برای اداره مهاجرین ارسال کنید و یا اگر توانایی مراجعه حضوری دارید هم میتوانید به این محل مراجعه و درخواست تمدید نمایید. تعداد روز تمدید میتواند از 10 تا 30 روز باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

شرایط اخذ ویزای آلمان

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

روش های مهاجرت به آلمان

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

بهترین راه برای سفر به آلمان

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نحوه تمدید ویزای آلمان

همانطور که در بالا گفته شد شرایط تمدید ویزا متفاوت است در این بخش نحوه تمدید کامل بیان میشود. نحوه تمدید هر نوع ویزا کاملا متفاوت است. تمدید ویزای آلمان به صورت کلی دو بخش است.

تمدید ویزای آلمان در ایران

شرایط تمدید ویزای آلمان در ایران طبق شرایطی خاص قابل انجام است که این شرایط شامل این موارد است:

شما ویزای آلمان را دریافت کرده اید و تاریخ آن تازه گذشته است:

شما ویزای آلمان را دریافت کرده اید و تاریخ آن در حال اتمام است:

تمدید ویزای آلمان

تمدید ویزای آلمان در کشور آلمان

شما ویزای آلمان را دریافت کرده اید و تاریخ آن تازه گذشته است:

شما ویزای آلمان را دریافت کرده اید و تاریخ آن در حال اتمام است:

هزینه یا قیمت تمدید ویزای آلمان

تمدید ویزا در کشور آلمان با توجه به نوع ویزای شما رایگان صورت میگیرد و هزینه ای بابت این نوع خدمت دریافت نمیکند.

تمدید ویزای آلمان در شرایط ویروس کرونا covid 19

با توجه به شرایط پیش آمده برای کشور ما خیلی از هموطنان ما ویزای آلمان را دریافت کرده اند اما به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان سفر به کشور آلمان نبوده است و همین امر باعث شده که بسیاری از تاریخ ویزاها به پایان برسد که باعث شده است بسیاری از هموطنان سوالات داشته باشند از جمله ( تکلیف ویزایی که گرفتیم چی میشه ؟ ) در پاسخ به این سوال باید گفت که سفارت آلمان با توجه به هر نوع ویزا سیاستی را پیاده میکند.یعنی اینکه اگر ویزای دریافتی شما توریستی است باید برنامه سفر جدیدی به سفارت ارائه دهید. اگر ویزای شما دیدار از فامیل و آشنایان باشد باید مجدد درخواست دعوتنامه کنید و اگر ویزای شما تجاری باشد نیازی به دعوتنامه مجدد نیست سفارت با استعلامی که از شرکت مربوطه اخذ میکند ویزای شما تمدید میگردد.

اما در کل برای تمدید ویزا شما باید با توجه به سیاست اعلام شده توسط سفارت درخواست ویزا نمایید که این پروسه بین 15 تا 45 روز میتواند زمانبر باشد. ( تا زمان اعلام رسمی سفارت آلمان در ایران هیچ گونه فعالیتی یا درخواستی ارسال نکنید تا با توجه به سیاست اعلام شده مراحل کار را پیش ببرید تا سریعتر به نتیجه مثبت برسید ).

طبق اطلاعاتی که یه دست ما رسیده است سفارت آلمان هیچ ویزای را تمدید نخواهد کرد و باید روند درخواست ویزا از اول انجام بپذیرد.
برای دریافت وقت فوری می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره تماس 09100201775

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

4 پاسخ

  1. خانوادم الان دوماه المان هستند وپروازها همه لغو شدن به دلیل کرونا برا تمدید ویزا چکار باید بکنم.وبرا برگشتن به مشکلی بر نمیخورن.ممنون میشم جواب سوالمو بدید

    1. سلام وقت بخیر – بهتر هستش به اداره مهاجرین مراجعه کنند و درخواست تمدید ویزا با توجه به شرایط فعلی نمایند. اگر با دعوتنامه فامیلی به المان سفر کرده اند پس بهتر است که شخص دعوتکننده هم همراه انها در اداره مهاجرین باشد و در صورت بسته بود اداره مهاجرین به خاطر شرایط فعلی لطفا به این اداره ایمیل بزنید. مرسی

    1. سلام وقت بخیر- اگر ویزای آلمان را قبلا داشتید احتمال زیاد مجدد به شما خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *