در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه صنعت چوب در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های صنعت چوب بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی صنعت چوب

آشنایی با صاحبان صنایع چوب و این فناوری های نوین و اطلاعات به روز ازطریق تورهای نمایشگاهی که بصورت تخصصی برگزار می شود، امکان پذیر می شود. از مهم ترین اهداف شرکت درتور نمایشگاهی صنایع چوب ایجاد و برنامه ریزی جهت همکاری کارخانجات تولیدی در نمایشگاه های داخلی و خارجی می باشد که تحقق این امر با توجه به هزینه مناسب و کیفیت به مراتب بهترمی تواند تاثیرات چشم گیر و سودمندی را درصادرات صنایع چوبی داشته باشد.

آشنایی با تور نمایشگاهی صنعت چوب

لیست انواع تور نمایشگاهی صنعت چوب

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه صنعت چوب برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی صنعت چوب می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای آلمان، امارات، فرانسه، ترکیه و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه صنایع چوب فرانسه (Eurobois)

نمایشگاه صنایع چوب از تاریخ 15 الی 18 بهمن 1398 در شهر لیون کشور فرانسه برگزار می شود. نمایشگاه صنایع چوب فرانسه بیش از 3 دهه است که در کشور فرانسه استانداردهای این صنعت را تعیین می کند. این نمایشگاه که پیش از این نمایشگاه ساخت و ساز چوبی و ماشین آلات و قطعات کار با چوب و نجاری بود، امروز به رویدادی فوق العاده برای سازندگان چوب و تجهیزات و فنون پردازش چوب به شمار می آید.

این نمایشگاه در بازار، به همه تولید کنندگان، فعالان حرفه ای، شرکت های تجاری این صنعت کمک می کند تا به مبادلات بیشتری با هم بپردازند. نمایشگاه صنایع چوبی Eurobois از این پس در سال های زوج برگزار می گردد و تقویمی حرفه ای در تناوب با رویداد دیگر این صنعت یعنی نمایشگاه LIGNA ایجاد می کند. این تغییر موجب می شود تا در تقویم تجاری بازار چوب و فعالان این بازار به شکلی حرفه ای تر قرار گیرد.

تور نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول (Intermob)

نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان از تاریخ 20 الی 24 مهر 1398 در شهر توریستی استانبول کشور ترکیه برپا می شود. نمایشگاه صنعت مبلمان این شهر مهم ترین بازار صنعت مبلمان در کشور ترکیه می باشد و تنوع گسترده ای از محصولات را از جمله در صنایع چوبی و جنگلی، اثاثیه و مبلمان، صنایع شیمیایی، ابزار و تجهیزات تولید، پیشنهاد می دهد.

این نمایشگاه شرکت های داخلی و بین المللی را که در شاخه های گوناگون صنعت فعالیت می کنند، در کنار هم جمع می کند. با شرکت در نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول می توانید آخرین و جدیدترین گرایش های بازار، طراحی ها و انتخاب ها را ببینید. این نمایشگاه که برندها و شرکت های پیشرو در جهان را گرد هم می آورد، شما را قادر می سازد تا با تولیدکنندگان، واسطه ها و صاحبان شرکت ها از گوشه و کنار دنیا ملاقات کنید و همکاری های موثری را با آنها صورت دهید. با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی صنعت چوب

تور نمایشگاه صنعت چوب هانوفر (LIGNA)

نمایشگاه صنعت چوب از تاریخ 6 الی 10 خرداد 1398 در شهر هانوفر کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت چوب هانوفر (LIGNA) رویداد پیشروی جهانی برای بخش ماشین آلات، دستگاه ها و ابزارهای صنعت نجاری و پردازش چوب است. نمایشگاه صنعت چوب هانوفر در میان رقبای نمایشگاهی خود از سال ١٩٧٥ برجسته بوده و دلیل آن ارائه طیف گسترده ای از ابزار نجاری شامل ماشین آلات بزرگ مقیاس برداشت در هوای آزاد و طیف گسترده ای از ابزارهای نجاری، ماشین آلات و دستگاه ها در سالن های نمایشگاهی است. این نمایشگاه همچنین به ارائه برنامه حمایتی غنی، نمایش های مختص آخرین روندها مانند ساخت و پردازش یکپارچه، بازدهی، پایداری و تطبیق پذیری در تولید و فرآوری مواد می پردازد.

تور نمایشگاه چوب دبی

نمایشگاه چوب از تاریخ 21 الی 23 اسفند 1397 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه چوب دبی یکی از مهم ترین رویدادها برای متخصصین حوزه چوب از سراسر جهان می باشد. این نمایشگاه، تنها محل ملاقات کسب و کارها با یکدیگر در صنعت چوب، لوازم و صنعت دستگاه های چوب در منطقه محسوب می شود. این دوره از نمایشگاه چوب دبی جایگاهی عالی برای فروشندگان، تولیدکنندگان و شرکت های ماشین آلات فراهم می نماید تا محصولات، فناوری های نوآورانه، سناریوهای تولید و ماشین آلات بزرگ مقیاسشان را به افراد کلیدی صنعت چوب و ماشین آلات مخصوص آن در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا ارائه دهند.

تور نمایشگاه چوب و کاغذ فرانکفورت (ZELLCHEMING-Expo)

نمایشگاه چوب و کاغذ از تاریخ 4 الی 6 تیر 1398 در شهر فرانکفورت کشور بزرگ و زیبای آلمان برگزار می شود. نمایشگاه فرانکفورت تنها نمایشگاه اروپا در حوزه خمیر کاغذ و صنعت تامین کننده در بزرگ ترین کشور تولید کاغذ در اروپا است. این نمایشگاه به همراه کنگره جانبی آن، مهم ترین جایگاه صنعتی در آلمان به شمار می رود. نمایشگاه چوب و کاغذ آلمان به عنوان تنها رویداد در نوع خود در اروپا، طیف گسترده ای از محصولات زنجیره فرآیند تولید خمیر کاغذ و کاغذ و همچنین بخش مواد مبتنی بر فیبر را ارائه می دهد.

آشنایی با تور نمایشگاهی صنعت چوب

تقویم تور نمایشگاهی صنعت چوب

نمایشگاه صنایع چوب فرانسه: زمان برگزاری از 15 الی 18 بهمن 98 می باشد.

نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول: زمان برگزاری از 20 الی 24 مهر 98 می باشد.

نمایشگاه صنعت چوب هانوفر: زمان برگزاری از 6 الی 10 خرداد 98 می باشد.

نمایشگاه چوب دبی: زمان برگزاری از 21 الی 23 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه چوب و کاغذ فرانکفورت: زمان برگزاری از 4 الی 6 تیر 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی صنعت چوب

برای شرکت در نمایشگاه های صنعت چوب شما باید دعوتنامه داشته باشید، این دعوتنامه توسط مسئولین و مدیران شرکت های رسمی و ثبت شده در نمایشگاه صنعت چوب برای شما ارسال می شود. شما با داشتن دعوتنامه می توانید روند دریافت ویزای تان را سرعت بخشید. درواقع با داشتن این دعوتنامه نمایشگاهی فقط می توانید ویزای نمایشگاهی کشور صادر کننده را دریافت کنید و برای اخذ دیگر انواع ویزاها هیچ کاربردی نخواهد داشت.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی صنعت چوب

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی صنعت چوب

برای حضور در نمایشگاه صنعت چوب شما باید ابتدا ویزای نمایشگاهی دریافت کنید و بعد از آن دیگر امور تور را انجام دهید. مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای نمایشگاهی شامل موارد زیر می شود:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی صنعت چوب

بهترین زمان برای خرید یا رزرو تور نمایشگاهی صنعت چوب حداقل 30 الی 45 روز قبل از برگزاری نمایشگاه است چرا که در این مدت زمان ویزای شما صادر می شود و به راحتی می توانید در تور شرکت نمایید. اولین اقدام برای رزرو تور نمایشگاهی صنعت چوب این است که فرم درخواست تور را تکمیل کنید و هدف از بازدید خود را شرح دهید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

2 پاسخ

 1. سلام.راجع به هزینه کلی برای یک نفر از صفر تا صد ویزا گرفتن یک کلمه بگید
  و اینکه زمان مورد نیازبرای دریافت ویزا چقدر است
  و در آخر مدارک مورد نیاز و تمکن مالی به تومان
  ممنون

  1. سلام وقت بخیر – هزینه ویزا 105 یورو کارگزاری از شما اخذ میکند و هزینه های جانبی حدودا 500 هزار تومن
   زمان حدودی صدور ویزا بعد از رفتن به سفارت 26 روز تا 40 روز کاری می باشد.
   مدارک شغلی و تحصیلی مرتبط به نمایشگاه باید ارائه بدید و تمکن هم حداقل 70 میلیون تومن باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *