در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور ترکیه در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی ترکیه و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های ترکیه بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی ترکیه با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور ترکیه

شرکت در تورهای نمایشگاهی ترکیه همراه با اهداف بزرگ می باشد. هدف بازدید از نمایشگاه های ترکیه در زمینه تکنولوژی های برتر و به روز دنیا خواهد بود. تور نمایشگاهی ترکیه نیز در همین مسیر فعالیت های بسیاری دارد می کند. در تور نمایشگاهی ترکیه فعالیت به صورت گروهی انجام می شود و با انتخاب یک تور نمایشگاهی مناسب خود می توانید بهترین تجربه ها را کسب کنید درحایکه رزرو تور نمایشگاهی ترکیه برای عموم افراد آزاد اعلام شده است.

لیست انواع تورهای نمایشگاهی ترکیه

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور ترکیه برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی ترکیه می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه درب و پنجره، جواهرات، مواد اولیه صنایع غذایی و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه درب و پنجره استانبول

نمایشگاه درب و پنجره از تاریخ  15 الی 18 اسفند 1397 در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه درب و پنجره استانبول بهترین نمایشگاه در ناحیه اوراسیا می باشد. نمایشگاه پنجره استانبول طیف گسترده ای از محصولات از قبیل: پنجره ها، پروفیل های پنجره، انواع کرکره، مواد خام اولیه، و محصولات و لوازم کمکی، مکانیزم، سیستم های نما، عایق و آلومینیوم – فن آوری پردازش کامپوزیت را ارئه می دهد. شما در نمایشگاه پنجره استانبول، مخاطبان بین المللی این صنعت را خواهید دید.

این نمایشگاه دومین بزرگترین نمایشگاه صنعت پنجره در ترکیه و منطقه می باشد که ، ٥٥٠٠٠ فعال حرفه ای این حوزه را از حدود ١٠٠ کشور دنیا به خود جذب می کند و برای شما بستر تجاری بی نظیری فراهم می آورد. این رویداد بیش از یک نمایشگاه تجاری است. برنامه های مختلف این رویداد برای کاربران حرفه ای این صنعت اطلاعات مفیدی ارائه می کند و شما را در برقراری ارتباط با شرکت های صنعتی، ناشران و حرفه ای های این صنعت در سطح جهانی یاری می کند.

تور نمایشگاه جواهرات استانبول

نمایشگاه جواهرات از تاریخ  1 الی 4 فروردین 1398 در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه جواهرات استانبول نمایشگاهی است معتبر که به ارائه محصولات و خدمات صنعت طلا و جواهر می پردازد و شما باشرکت در این نمایشگاه با پیشگامان این صنعت آشنا شده و می توانید محصولات خود را نیز به نمایش بگذارید. این نمایشگاه بیش از سی سال است که برپا می شود و فرصتی بسیار مناسب برای فعالان صنعت طلاسازی است.

تورهای نمایشگاهی ترکیه ترکیه در صدر کشورهای جهان و جز ٥ کشور برتردرحوزه طلا و جواهر است که برترین محصولات خود رابه سراسر جهان صادر می کند وقادر است ظرفیت خود را همه ساله بالاتر برد.در این نمایشگاه طلا، الماس و نقره، سنگ های قیمتی، مروارید و ساعت با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می شود و شما می توانید بهترین محصولات را تجربه ومشاهده نمایید.

تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی استانبول

نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی از تاریخ  12 الی 14 اردیبهشت 1398 در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی استانبول به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای مصرف‌کنندگان، اولویت‌ها و گرایشات سبک زندگی برپا شده است و به شکل فعالی به توسعه و تولید خوراکی سالم در سراسر منطقه کمک می‌کند. این رویداد بازار را برای بازیگران جدید بازگشایی کرده و فعالانه به رشد صنعت خوراکی و نوشیدنی کمک می‌کند تا پاسخگوی تقاضاهای در حال تغییر مصرف‌کنندگان باشد. نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی استانبول بهترین رویداد برای ملاقات با مهمترین خریداران و فروشندگان منطقه است که همگی در ٣ روز در یک مکان گردهم می‌آیند.

تور نمایشگاه حیوانات خانگی آنکارا (petzoo)

نمایشگاه حیوانات خانگی از تاریخ  12 الی 15 مهر 1398 در شهر آنکارا کشور ترکیه برگزار می شود. نمایشگاه حیوانات خانگی آنکارا برای حیوانات خانگی آماده به کار شده است و و تبدیل به یک برند جهانی شناخته شده در بخش نمایشگاهی حیوانات خانگی ترکیه شده است. در جهت گرد هم آوردن حرفه ای های صنف حیوانات خانگی، نمایشگاه محصولات حیوانات خانگی آنکارا فرصتی تجاری ست که در آن بازدیدکنندگان می توانند با محصولات و برندهای جدید و شرکت ها آشنا شده و روابط تجاری جدیدی را شکل دهند. درحالی که محصولات حیوانات خانگی تبدیل به صنعتی بزرگ در دنیا شده اند، این بخش در ترکیه نیز به سرعت رشد کرده و شرکت های داخلی و خارجی جدیدی را در این بازار وارد کرده است. پت زو، بزرگترین نمایشگاه بخش حیوانات خانگی که هر ساله در ترکیه تشکیل می شود.

تور نمایشگاه لوازم خانگی استانبول (Zuchex)

نمایشگاه لوازم خانگی از تاریخ  21 الی 24 شهریور 1398 در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه لوازم خانگی استانبول یکی از بزرگ ترین و مهم ترین رویدادهای تجاری دنیا در زمینه لوازم خانگی و کادویی است. اهمیت نمایشگاه لوازم خانگی استانبول که به شکلی استراتژیک در استانبول واقع شده است، بیشتر از رویدادی فقط برای بازار ترک است. این نمایشگاه قطبی تجاری منطقه ای فراهم می کند که خریداران برجسته ای از ترکیه، اوراسیا، کشوهای مستقل مشترک المنافع، بالکان، خاورمیانه و آفریقای شمالی را به خود جذب می نماید.

در نتیجه نمایشگاه لوازم خانگی استانبول که هر ساله در ماه سپتامبر برگزار می گردد امروزه به عنوان یک رویداد پر بازدید برای تأمین کنندگان و خریداران شناخته می شود. در این دوره، نمایشگاه بار دیگر طیفی قابل توجه از محصولات کادویی و لوازم خانگی را به نمایش خواهد گذاشت که این طیف از برندهای موفق و شناخته شده تا محصولات هیجان انگیز و نوآورانه را در بر می گیرد. نمایشگاه لوازم خانگی استانبول مکانی مطلوب برای تماشای بهترین طراحی ها محسوب می شود.

تقویم برگزاری نمایشگاه های ترکیه

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی ترکیه

توجه کنید که برای رزرو و خرید تور نمایشگاهی ترکیه باید منطبق با زمان بندی های نمایشگاه ها اقدام کنید، به هرحال بهتر است که یک هفته قبل از تاریخ برگزاری نمایشگاه مورد نظر رزرو خود را به ثبت برسانید به این ترتیب به سادگی می توانید از تور نمایشگاهی ترکیه بهرمند شوید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که رزرو تور خود را به روزهای آخر موکول نکنید، در نظر داشته باشید که همیشه هزینه های موجود در روزهای اول ارزان تر هستند.

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی ترکیه

شرایط شرکت در تورهای نمایشگاهی ترکیه

افرادی که قصد دارند خود به عنوان غرفه دار در تور نمایشگاه های ترکیه شرکت کنند این افراد باید بدانند که عموما شرایطی که غرفه داران باید داشته باشند استاندارد و مشخص شده است. افراد باید بتوانند توضیحات دقیقی در خصوص موضوع انتخاب شده ارائه دهند، از طرفی باید مدیریت و نظم بخشی دقیقی داشته باشند به این ترتیب اگر قصد دارید که خود به عنوان غرفه دار باشید بهتر است که به طور دقیق مطالعات لازم در این مسیر را داشته باشید.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی ترکیه

برای شرکت در تورهای نمایشگاهی ترکیه نیاز به ویزا نخواهید داشت با توجه به اینکه این کشور ویزا را برای ورود ایرانیان لغو کرده است بنابراین شما به راحتی می توانید از هر نمایشگاهی که بخواهید بازدید کنید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *