در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور تایلند در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی تایلند و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های تایلند بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور تایلند

نمایشگاه های زیاد و متنوعی در کشور تایلند برگزار می شود که در مورد انواع صنایع و موارد آرایشی و بهداشتی می باشد. تور نمایشگاهی تایلند فرصت بازدید از نمایشگاه های مهم تایلند را برای شما فراهم می کند. تعدادی از نمایشگاه هایی که در کشور تایلند سالیانه یا هر دوسال یکبار برگزار می شود عبارتند از نمایشگاه اینترپلاست، نمایشگاه اینترمولد تایلند، نمایشگاه سطح و پوشش، نمایشگاه آزمایشگاه و تست آسیا، نمایشگاه پروپک آسیا، نمایشگاه تک پولوتک آسیا، نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر، نمایشگاه پمپ و اتصالات، نمایشگاه تای فکس جهان، نمایشگاه نپکان، نمایشگاه تولید خودرو و نمایشگاه بین المللی ساخت می باشد.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور تایلند

لیست انواع تورهای نمایشگاهی تایلند

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور تایلند برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی تایلند می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه لوازم زیبایی بانکوک، طلا و جواهر، تجهیزات بیمارستانی و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه طلا و جواهر بانکوک

نمایشگاه طلا و جواهر از تاریخ  1 تا 5 اسفند 1397 در شهر بانکوک کشور تایلند برگزار می گردد. تایلند یکی از کشورهای صادرکننده سنگ های قیمتی و جواهرات محشوب می شود و بانکوک تبدیل به یکی از مراکز جهانی عمده تراشیدن سنگ های قیمتی شده است. تایلند تمام تلاش خود را در ساخت و استفاده از تکنولوژی سنتی و تکنولوژی مدرن  برای رسیدن به کمال در تولید جواهرات چشمگیر بکار برده است و این موضوع باعث شد تا تایلند به عنوان بهترین تولید کننده جواهرات در جهان شناخته شود.

نمایشگاه طلا و جواهرات تایلند از بهترین مکان برای ارائه جدیدترین و منحصر به فرد ترین جواهرات و طراحی جواهرات روی لباس معرفی می شود و اکثر تولید کنندگان و طراحان بزرگ، در این نمایشگاه حضور دارند.  این نمایشگاه با 80000 متر مربع و بیش از 1200 غرفه، دارای 16 بخش تخصصی طلا، جواهر و طراحی با بیش از 35 کشور جهان، از جمله: بریتانیا، ایتالیا، روسیه، ایالات متحده آمریکا، چین ، تایوان، هنگ کنگ و اسرائیل شامل می شود .

تور نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی تایلند (مدیکال)

نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی از تاریخ  20 تا 22 شهریور 1398 در شهر تاریخی بانکوک کشور تایلند برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی تایلند مهم ترین نمایگاه تایلندی در صنعت پزشکی و مراقبت های بهداشتی است. این نمایشگاه با تمرکز بر بخش های تجهیزات و لوازم بیمارستانی، تشخیصی، دارویی، پزشکی و توانبخشی، بهترین فرصت کسب و کار در بازار پویای تایلند و جنوب شرقی آسیا را برای شما فراهم می کند.

انتظار می‌رود نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی تایلند، با سابقه‌ای که از سال ٢٠٠٣ دارد، بتواند بیش از ٨٠٠٠ نفر از بازدید کنندگان تجاری و تصمیم گیرندگان از سراسر آسیا و فراتر از آن را به خود جذب نماید. این رویداد یک فرصت منحصر به فرد برای توسعه ارتباطات و تقویت اطلاعات شما در زمینه صنعت پزشکی و همچنین آشنا شدن با آخرین نوآوری های محصولات در جهت رفع تمام نیازهای شماست. نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی تایلند این فرصت را برای شما فراهم می کند تا شما بتوانید کالاهای حوزه مراقبت های پزشکی و بهداشتی، مدیریت تجهیزات بیمارستانی و پزشکی و متخصصان پزشکی را به خریداران مورد نظر منطقه ای و بین المللی معرفی نمایید.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور تایلند

تور نمایشگاه پلاستیک بانکوک (InterPlas)

نمایشگاه پلاستیک از تاریخ  29 خرداد تا 1 تیر 1398 در شهر بانکوک کشور تایلند برگزار می شود. نمایشگاه و کنفرانس تجاری در حوزه ماشین آلات های محصولات پلاستیکی و پتروشیمی آماده شده است. نمایشگاه پلاستیک بانکوک با تمرکز بر فرآیندهای تزریق پلاستیک، اکستروژن و دمش و با در نظر گرفتن کاربردهای آن ها در صنایع خودرو، برق، الکترونیک و بسته بندی، فرصت های تجاری بیشتر با فضای نمایشگاهی بزرگ تر، برندهای تجاری معتبر، تکنولوژی های بالادستی و فرآیندهای بازیافت را به شما ارائه خواهد کرد. با بیش از ۱۷٬۰۰۰ بازدیدکننده و خریدار حرفه ای از بخش های مختلف صنعت که با سطح جدیدی از بهره وری، از ٣٥٠ برند مختلف از ٢٠ کشور مواجه خواهند شد، ملاقات کنید. این رویداد جامع ترین نمایشگاه تجاری سالانه و یک اجتماع صنعتی بزرگ است که نباید آن را از دست دهید.

تور نمایشگاه لوازم زیبایی بانکوک (ASEANBeauty)

نمایشگاه لوازم زیبایی از تاریخ  12 تا 14 اردیبهشت 1398 در شهر بانکوک کشور تایلند برگزار می گردد. نمایشگاه لوازم زیبایی بانکوک مهم ترین نمایشگاه تجاری بین المللی در حوزه زیبایی در منطقه جنوب شرقی آسیا است. این نماشگاه که مورد حمایت شدید اتحادیه تولیدکنندگان لوازم آرایش تایلند و فدراسیون صنعت تایلند و همچنین هیئات دولتی و اتحادیه های مربوطه است، رویداد مهمی در این صنعت است؛ شرکت هایی که به دنبال توسعه کسب و کار خود در حوزه زیبایی در جنوب شرق آسیا هستند، می توانند در این نمایشگاه با یکدیگر شبکه ای ایجاد کنند و طی سه روز باهم بودن و با شرکت در کارگاه های آموزشی و سمینارها اطلاعاتی در خصوص این صنعت کسب کنند.

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک که طی سه روز برگزار می شود، یک محیط تجاری متمرکز خواهد بود که برای ایجاد ارتباطات تجاری هدفمند و ارائه بهترین فرصتها برای بردن بیشترین سود از سرمایه گذاری ها طراحی شده است. این نمایشگاه با به نمایش گذاشتن بیش از ٢٠٠ برند بین المللی و داشتن بیش از ٥٠٠٠ خریدار و عملکردها و فعالیت های مختلف، رویدادی است که متخصصانی که با جدیت در حوزه زیبایی کار می کنند نباید آن را از دست دهند.

تقویم برگزاری نمایشگاه های تایلند

شرایط شرکت در تورهای نمایشگاهی تایلند

برای شرکت در تورهای نمایشگاهی تایلند شما به دو صورت می توانید شرکت کنید. در حالت اول شما می توانید به عنوان بازدیدکننده از نمایشگاه دیدن کنید. یا اینکه می توانید به عنوان غرفه دار یک غرفه بگیرید و محصولات خود را ارائه دهید. در این حالت شما باید به مدیران برگزارکننده نمایشگاه ایمیل دهید تا برای شما دعوتنامه نمایشگاهی ارسال کنند و غرفه شما را اماده کنند و شما هزینه غرفه را پرداخت می کنید. شما قبل از شروع نمایشگاه به تایلند می رسید و امور باقی مانده را خودتان انجام می دهید.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی تایلند

برای شرکت در تور نمایشگاهی تایلند نیاز به ویزای نمایشگاهی تایلند دارید، بنابراین مدارکی را به سفارت تایلند ارائه دهید که به توضیح آنها می پردازیم.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *