در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور تایوان در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی تایوان و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های تایوان بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور تایوان

به تورهایی که افراد برای بازدید از یک نمایشگاه به صورت گروهی و در یک حوزه شغلی معین در کشور تایوان اقدام می کنند، تور نمایشگاهی تایوان گفته می شود. از زمان های دور افراد ایرانی در حوزه های تجارت و صنعت به قصد خرید تکنولوژی و ارائه محصولات خود در نمایشگاه های خارجی و بین المللی تایوان حضور داشتنه اند. تورهای نمایشگاهی تایوان هر ساله با همکاری آژانس های مسافرتی با سازمان توسعه تجارت تایوان برای بازدید از صنعت و خدمات کشورهای جهان در هر حوزه فعالیتی برگزار می شوند. معمولا تور نمایشگاهی تایوان درشهرهای مهم و معروف تایوان یعنی تایپه، کائوشونک و تایچونگ برگزار شده و این تورها صرفا به منظور بازید و شرکت در نمایشگاه هستند.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور تایوان

لیست انواع تورهای نمایشگاهی تایوان

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور تایوان برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی تایوان می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه قطعات و لوازم یدکی خودرو، غذاهای دریایی و ماهیگیری و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه قطعات و لوازم یدکی خودرو تایپه (Taipei AMPA )

نمایشگاه قطعات و لوازم یدکی خودرو از تاریخ  4 الی 7 اردیبهشت 1398 در شهر تایپه کشور تایوان برگزار می گردد. نمایشگاه قطعات و لوازم یدکی خودرو تایپه برترین نمایشگاه آسیا در حوزه قطعات خودرو محسوب می شود. نمايشگاه قطعات و لوازم یدکی خودرو تایوان بدليل تعداد زياد خريداران و خدمات نمايشگاهي عالي، مشهور شده است، از اين رو توليدكنندگان تايواني از آن استقبال ميكنند و سازندگان خارجي نيز حضوري فعال در اين نمايشگاه دارند. نمایشگاه قطعات خودرو تایپه به غرفه داران فرصت ارائه آخرین محصولاتشان به مخاطبان علاقه مند و متخصص را می دهد.

بازدیدکنندگان نیز می توانند از این نمایشگاه برای پیدا کردن شرکایی از منطقه آسیا، دیدن آخرین روندها برای صنعت و ایجاد شبکه های ارتباطی استفاده کنند. محصولاتي نظير قطعات موتور خودرو، قطعات سيستم فرمان، شاسي، سيستم تعليق ، ترمزو قطعات موتور ارائه ميگردند. نمايشگاه آمپا تايپه همگام با پيشرفت صنعت، مسير تكامل را طي نموده است، چنانکه حدود ٧٠٠٠ خریدار از ١٣٥ کشور جهان در نمایشگاه دوره قبل شرکت کرده اند.

تور نمایشگاه غذاهای دریایی و ماهیگیری تایوان

نمایشگاه غذاهای دریایی و ماهیگیری از تاریخ  30 آبان الی 2 آذر 1398 در شهر تایپه کشور تایوان برگزار می گردد. اولین و بزرگترین نمایشگاه دریایی تایوان که هر ساله میزبان بسیاری از کشورهای جهان است؛ نمایشگاه ماهی گیری و غذاهای دریایی تایوان نام دارد. این نمایشگاه در سال 2016، از 21 کشور شرکت کننده از سراسر جهان و 5 غرفه ملی سازمان یافته از کشور های ژاپن، کره، مالزی، اندونزی و ملل جنوبی تشکیل شده بود.

این نمایشگاه در خصوص تجهیزات و فن آوری ماهیگیری ( هوافضا، اقیانوسی، ابزار آب و هوا، سیستم ناوبری ماهیگیری و فناوری ارتباطات، شبکه ماهیگیری و طناب، ساخت شبکه های ماهیگیری، ماهیگیری شبکه و قطعات ماهیگیری ، تجهیزات رادیویی موبایل دریایی، ماهییاب ) آبزی پروری ( افزودنی های مواد غذایی خوراک دام، قفس آبزی پروری، نژاد آبزی )، تجهیزات پردازش ( تجهیزات حمل و نقل مواد اتوماتیک، ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک، مقیاس ماهیگیری الکتریکی حذف پردازش، بهره برداری جامع در زمینه شیلات، توپ ماشین ساخت توپ، صنایع دستی ماهیگیری، تجهیزات یخ ساز یخچال، فریزر، تازه نگه داشتن فناوری و تجهیزات ) و …برگزار می شود و اطلاعات مفیدی کسب خواهید کرد.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور تایوان

تور نمایشگاه ساختمان و روشنایی تایوان

نمایشگاه ساختمان و روشنایی از تاریخ  3 الی 9 اردیبهشت 1398 در شهر تایپه کشور تایوان برگزار می گردد. در این نمایشگاه فعالان عرصه ساختمانی از سراسر جهان گرد جمع شده اند و با برگزاری ورک شاپ ها و جلسات متعدد، یکدیگر را در جریان آخرین دستاوردهای صنعت ساختمان و روشنایی در کشور خود قرار می دهند.

این نمایشگاه نیز به طور سالانه با موضوعاتی همچون عرضه انواع چراغ های خانگی ، تجاری وصنعتی، هوشمند، فضاهای باز ، آشپزخانه ، تزئینی و همچنین انواع چراغ های خاص و اتوماتیک و انواع کلیدها و قطعات مرتبط با چراغ ها و سیستم های کنترلی، بازبینی، عیب یابی و چراغ های مورد نیاز برای انوع مراکز مختلف درمانی، ورزشی و … همراه با بسیاری از آیتم ها و موضوعات دیگر مربوط به ساخت چراغ در محل نمایشگاه های دائمی تایوان ( شهر تایپه ) برگزار می شود. بعد از کسب اطلاعات کافی درباره موضوعات نمایشگاه ساختمان و روشنایی، برای ورود به آن برنامه ریزی کرد تا با هدفی مشخص و بدون از دست دادن زمان از غرفه ها و محصولات مورد نظر دیدن کرد و در میان انبوه غرفه های غیر مرتیط با هدف خود سردرگم نشد.

تقویم برگزاری نمایشگاه های تایوان

مزایای شرکت در تورهای نمایشگاهی تایوان

در جزیره تایوان هر ساله نمایشگاه های بین المللی مختلفی، متناسب با هر حوزه تخصصی برگزار می شود؛ که افراد، شرکت ها و برندهای مختلف یک محصول از سراسر جهان، به وسیله تور نمایشگاهی تایوان به این جزیره سفر کرده و  می توانند به عنوان بازدید کننده یا شرکت کننده از مزایای برگزاری این نوع نمایشگاه ها در جمهوری تایوان بهره ببرند. از مزایای مهم شرکت در تور نمایشگاهی تایوان می توان به این اشاره کرد که اساتید دانشگاه های برتر، مدیران و کارکنان دولتی و خصوصی، تاجران و بازرگانان، صنعت گران و … می توانند ویزای فرود ( Landing Visa ) دریافت کنند. این ویزا برای تور نمایشگاهی تایوان، این امکان را برای دریافت کنندگان به وجود می آورد که دیگر بدون پرداخت هیچ هزینه ی اضافه ای برای رفت و برگشت به دبی به منظور انجام مصاحبه در کنسولگری تایوان و همچنین حذف هزینه اقامت در دبی و صرفه جویی در زمان مسافران، دعوتنامه نمایشگاه تایوان و شماره مرجع ویزای فرد متقاضی در شهر محل زندگی اش به او تحویل داده می شود.

مزایای شرکت در تورهای نمایشگاهی تایوان

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی تایوان

فرد متقاضی شرکت در تور نمایشگاهی تایوان، پس از ارائه مدارک مورد نیاز خود برای اخذ ویزا به سفارت تایوان و در نهایت تایید درخواستش توسط این سفارت در صورت نداشتن مشکلات قانونی و کامل بودن مدارک، بعد از مدت 10 روز، ویزای ورود به جزیره تایوان با اعتبار 14 روز برای متقاضی شرکت در تور نمایشگاهی تایوان صادر می شود. فرد متقاضی برای دریافت ویزای نمایشگاهی تایوان در ابتدا لازم است که از کامل بودن مدارکش اطمینان حاصل کند، این مدارک شامل موارد زیر هستند.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *