در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور سوئیس در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی سوئیس و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های سوئیس بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی سوئیس با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور سوئیس

نمایشگاه های کشور سوئیس فضایی مناسب، برای افراد دوستدار به پیشرفت و همچنین نیز کسانی که نسبت به توسعه کار خود اهمیت ویژه ای می دهند، محسوب می شود. در تور نمایشگاهی سوئیس، متقاضیان و علاقه مندان می توانند ایده های مربوط به شغل و حرفه خود را به عنوان کارآفرین به اشتراک بگذارند وهمچنین می توانند مانند خریداران از ایده ها و محصولات سایر شرکت ها در زمینه شغلی خود بهره مند شوند.

آشنایی با نمایشگاه های کشور سوئیس

لیست انواع تورهای نمایشگاهی سوئیس

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور سوئیس برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی سوئیس می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه اختراعات ژنو، مواد اولیه غذایی، هنر و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

تور نمایشگاه اختراعات ژنو

نمایشگاه اختراعات ژنو از تاریخ  21 الی 25 فروردین 1398 در شهر ژنو کشور سوئیس برگزار می گردد. نمایشگاه اختراعات ژنو بزرگترین رویداد جهان است که بطور انحصاری به اختراعات ربط دارد. تمامی نوآوریها و تازه های جهان را فقط در این نمایشگاه می توانید بیابید که در اینجا تنها برای یکبار نمایش داده خواهند شد. بخشهای صنعتی و تجاری شرکت ها، دانشگاه ها، مخترعان و محققان، انجمن ها، ارگانها و موسسات خصوصی و دولتی، ارائه دهنده اختراعات، نتایج تحقیقات و محصولات جدید خود خواهند بود. در این نمایشگاه تولید کنندگان، عوامل تجاری، دلالان و سرمایه داران میتوانند بیش از هزار دست آورد و محصول جدید را که آماده عرضه در بازار هستند، در زمینه های زیر پیدا کنند: مهندسی، فرایندهای صنعتی، ساخت ساعتهای مچی و دیواری، الکترونیک،ساختمان، ساخت و ساز و مهندسی عمران، تهویه، گرمایش، تجهیزات ایمنی و امنیت، آهن آلات، لوازم خانگی تجاری و تجهیزات صنعتی، کشاورزی، باغبانی، پارچه، طب و بهداشت، تجهیزات نوری می باشد. با ما همراه باشید.

تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو (Vitafoods Europe)

نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی از تاریخ  17 الی 19 اردیبهشت 1398 در شهر ژنو کشور سوئیس برگزار می گردد. نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو (Vitafoods Europe) رویداد غذا-دارویی جهانی است که جایگاهی مناسب برای کسب و کارها ایجاد می کند تا تجارت های جدیدی را شکل دهند و روابط سودمندی در بازار غذا داروی جهانی و صنایع خوراکی و نوشیدنی کاربردی ایجاد نمایند. نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو با پوشش دادن چهار بخش کلیدی این صنعت ٨٥٠ تولیدگر جهانی مبتکر را دور هم جمع کرده است و ١٥٦٠٠ تصمیم گیرنده ارشد به دنبال این هستند که ترکیبات غذا دارویی و مواد خام، خدمات و مکمل های غذایی را از حرفه هایی که شما در آن مشغول تولید هستید، بدست آورند. مطمئن باشید که در این رویداد مغتنم جایی را به خود اختصاص خواهید داد تا از بازار رو به رشد غذا دارو بهره مند شوید. تصمیم گیرندگان ارشد بخش های صنایع غذا دارو و مکمل های غذائی به نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو می آیند و آماده اند تا به تجارت با شما بپردازند.

آشنایی با نمایشگاه های کشور سوئیس

تور نمایشگاه هنر Liste بازل

نمایشگاه هنر Liste از تاریخ  20 الی 26 خرداد 1398 در شهر بازل کشور سوئیس برگزار می گردد. نمایشگاه هنر Liste بازل جایگاه خود را به عنوان مهمترین رویدادی که منحصراً به گالری های جدید و دنیای فعلی هنر می پردازد، تثبیت نموده است. نمایشگاه هنر Liste بازل از همان ابتدای کار خود، توجه ویژه ای به معرفی گالری های جدید هنرمندان جوان و نوظهور داشته است. سیاست انتخاب دقیق داوران متخصص متشکل از موزه داران با توجه به این واقعیت که تعداد گالری ها از نظر بین المللی کم در نظر گرفته می شود، برای این نمایشگاه، کیفیت بالا، طراوت و پویایی را به ارمغان می آورد. تعداد ٧٩ گالری که از نظر بین المللی کم در نظر گرفته می شود، و تکمیل بودن این گالری ها، دلایل موفقیت فوق العاده، شهرت بین المللی، و قدرت جذب بالای نمایشگاه هنر Liste بازل به شمار می آید. از سالها پیش تاکنون، هر گالری جوان و جویای نام، در صدد بوده تا بخشی از این مهمترین رویداد هنری باشد.

تور نمایشگاه هنر RHY بازل

نمایشگاه هنر RHY از تاریخ  4 الی 7 مهر 1398 در شهر بازل کشور سوئیس برگزار می گردد. نمایشگاه هنر RHY بازل رویداد جدید بین المللی هنر معاصر به شمار می آید که در طول هفته برگزاری این رویداد در شهر بازل، روابط هنرمند- با- عموم مردم را توسعه می دهد. این نمایشگاه، آثار هنری هنرمندان جوان تازه وارد را با نمایش های انفرادی، و آثار هنرمندان نیمه حرفه ای و نوظهور در حوزه هایی همچون نقاشی، مجسمه سازی، عکاسی، چاپ هنری، هنر دیجیتال و اشیاء هنری را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه برای مجموعه داران مشتاق آثار هنری و علاقمندان هنر، مکمل تمام عیار رویدادهای بزرگ هنری که همزمان با این نمایشگاه در بازل برگزار می شود، محسوب می شود. این نمایشگاه، مکان ملاقات علاقمندان هنر به شمار می آید. با ما همراه باشید.

تقویم برگزاری نمایشگاه های سوئیس

شرایط دریافت دعوتنامه تورهای نمایشگاهی سوئیس

همان‌ طور که می دانید داشتن دعوتنامه نمایشگاهی روند بررسی پرونده شما و اخذ ویزای نمایشگاهی تان سرعت بیشتری می گیرد. حتی اگر نتوانید در زمان مصاحبه در سفارت سوئیش، هدف از سفر خود را باید شرح دهید در صورتیکه نتوانید ثابت کنید درخواست شما رد می شود و ویزایی به شما داده نمی شود. پس دعوتنامه نمایشگاهی سوئیس مزیت دیگری که دارد، حتمی شدن در تسریع در دریافت ویزا می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی سوئیس

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی سوئیس

برای صدور ویزای نمایشگاهی سوئیس و شرکت در تورهای نمایشگاهی سوئیس باید 20 روز یا تقریبا 30 روز زودتر از زمان سفرتان اقدام کنید زیرا روند صدور و رسیدگی اخذ ویزای نمایشگاهی در حدود 25 روز طول خواهد کشید. البته توجه داشته باشید که اگر دعوتنامه داشته باشید این روند بسیار سریع تر صورت می گیرد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تور نمایشگاهی سوئیس

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *