در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه لوازم تحریر در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های لوازم تحریر بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی لوازم تحریر

نمایشگاه لوازم تحریر و کتاب جزء بهترین تورهای پرطرفدار محسوب می شود. در نمایشگاه لوازم تحریر شاهد لوازم تحریرها و نوشت افزارهایی با برندهای مختلف خواهید بود. در این نمایشگاه‌ ها که معمولا به صورت بین المللی برگزا می شوند می‌توانید به همراه فرزندانتان شرکت کنید و از لوازم تحریرهای زیبایی که توسط شرکت‌ های مختلف ارائه شده‌ اند خرید کنید.

آشنایی با تور نمایشگاهی لوازم تحریر

لیست انواع تور نمایشگاهی لوازم تحریر

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه لوازم تحریر برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی لوازم تحریر می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای … و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه لوازم تحریر و تجهیزات اداری مسکو (Skrepka)

نمایشگاه لوازم تحریر و تجهیزات اداری از تاریخ 28 اسفند الی 1 فروردین 1398 در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. بزرگ ترین عرصه برای متخصصین حوزه تجهیزات مدارس و لوازم نوشتاری، مواد اولیه سرگرمی ها و ساخت وسایل بازی، کالاهای اداری، تولید هدایا و سوغات، و غیره به شمار می آید. این نمایشگاه از سال ٢٠٠٣ آغاز به کار نموده و همچنان در حال گسترش و ارتقا می باشد. بیش از ١١٠٠٠ متخصص در حال حاضر در این نمایشگاه لوازم تحریر شرکت می کنند.

این نمایشگاه در مساحت ١٢٠٠٠ متر مربعی خود، محصولات اداری و لوازم تحریر تامین کنندگان عمده این عرصه کشور روسیه و سایر کشورها را عرضه می کند. این نمایشگاه به مکان ایده آلی برای مذاکرات تجاری، نمایش محصولات، کسب اطلاعات هم برای تامین کنندگان و هم خریداران تبدیل شده است. این نمایشگاه بازتابی از بازار لوازم تحریر و اداری به شمار می آید و شامل انواع محصولات زیر می باشد: لوازم اداری و مدرسه، محصولات لوازم تحریر با کیفیت، هدایا، و همچنین صنایع دستی و هنری.

تور نمایشگاه لوازم تحریر و ملزومات اداری توکیو (ISOT)

نمایشگاه لوازم تحریر و ملزومات اداری از تاریخ 5 الی 7 تیر 1398 در شهر توکیو کشور ژاپن برگزار می گردد. بزرگ ترین نمایشگاه تجاری در زمینه تولیدات لوازم تحریر و اداری و بهترین بستر حضور در بازار ژاپن و آسیا-اقیانوسیه است. تعداد کثیری از بازدیدکنندگان٬ خرده فروشان و عمده فروشان این نمایشگاه را به عنوان مکانی برای مشاهده تولیدات جدید مورد بازدید قرار می دهند.

مهمتر از همه٬ افزایش تعداد خریداران خانگی٬ سوپر مارکت ها٬ فروشگاه های کوچک٬ فروشگاه های طبقاتی و فروشگاه های اینترنتی را بر آن داشته تا برای پاسخگویی به حجم رو به افزایش سالیانه مشتریان خود از نمایشگاه بازدید کنند. مداد٬خودکار٬ دفترچه٬ دفتر٬ پاک کن٬ مهر٬ منگنه٬ خط کش٬ چسب تعدادی از محصولاتی هستند که در نمایشگاه ارائه می شوند. با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی لوازم تحریر

تور نمایشگاه لوازم التحریر هنگ کنگ

نمایشگاه لوازم التحریر از تاریخ 17 الی 20 دی 1397 در شهر هنگ کنگ جزیره هنگ کنگ برگزار می گردد. نمایشگاه هنگ کنگ یکی از نمایشگاهای برجسته آسیا در زمینه لوازم تحریر و یکی از بنیان های اصلی کاغذ، لوازم اداری و لوازم تحریر است. نمایشگاه بین المللی هنگ کنگ با تنوع منحصر به فرد محصولات خود از جمله لوازم و تجهیزات دفتری و اداری، نوشتن افزار و لوازم نقاشی، لوازم مدرسه، هدیه، بسته بندی و محصولات کاغذی، نقطه ملاقات عمده و خرده فروشان و خریداران ملی و بین المللی است.

این نمایشگاه دروازه ورود به بازار ژاپن بوده فرصتی برای شرکت کنندگان مهیا می کنند که با حضور در این نمایشگاه به افزایش سهم خود از بازار و بالا بردن فروش و درآمد خود بپردازند.این نمایشگاه به چند بخش تقسیم شده است که عبارتند از: لوازم بازی، لوازم مدرسه، قلم و کاغذ، لوازم هدیه و بخش هوشمند. به موازات این نمایشگاه، سمینارهای آموزشی، کلاس های کارشناسی و کارگاه های خلاق نیز برگزار خواهد شد. مشارکت در این رویداد مهم به بازدید کنندگان فرصت منحصر به فردی برای به دست آوردن اطلاعات مهم در توسعه اقتصادی از این صنعت و ایجاد روابط جدید و ملاقات با کارشناسان این صنعت را می دهد.

تور نمایشگاه لوازم تحریر و اداری بولونیا (Big Buyer)

نمایشگاه لوازم تحریر و اداری از تاریخ 22 الی 24 آبان 1398 در شهر بولونیا کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه بولونیا یک مکان نمایش زیبا محسوب می شود که میزبانی بهترین شرکت های لوازم تحریر و لوازم اداری، لوازم مدرسه لوازم جشن، ضیافت و پذیرایی لوازم پرورش خلاقیت را به عهده دارد و عرضه محصولات را با آموزش تخصصی ادغام می کند.

این نمایشگاه دید کلی و جامعی از منابع موجود، محصولات جدید برای سال آینده و روند فعلی و روندهای مصرف کننده را در اختیار متخصصین این عرصه قرار می دهد و تبادل پویای تجربه و دانش را تشویق می نماید. این نمایشگاه با شیوه قابل توجه برگزاری، و توانایی فوق العاده در نوآوری، انتظارات متخصصین این عرصه تحریری را کاملاً محقق می سازد. با ما همراه باشید.

تور نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت

نمایشگاه نوشت افزار از تاریخ 6 الی 9 بهمن 1397 در شهر فرانکفورت کشور بزرگ آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت نمایشگاه تجاری برتر در بخش کاغذ، لوازم اداری و لوازم تحریر در جهان است. در این نمایشگاه شما آخرین روندهای صنعت و ایده های تولید محصولات را خواهید یافت. با تنوع منحصر به فرد محصولات از تولید کنندگان برندهای مهم، تازه واردان در حوزه بین المللی و بسیاری دیگر، نمایشگاه نوشت افزار و کاردستی فرانکفورت، مهمترین اجتماع صنعت، و منبع ایده ها و جایگاه سفارش خرید برای بخش عمده فروشی و خرده فروشی و همچنین برای خریداران شرکت های بزرگ است. با حضور در نمایشگاه نوشت افزار و کاغذ فرانکفورت، دقیقاً در قلب تجارت قرار می گیرید.

آشنایی با تور نمایشگاهی لوازم تحریر

تقویم تور نمایشگاهی لوازم تحریر

نمایشگاه لوازم تحریر و تجهیزات اداری مسکو: زمان برگزاری از 28 اسفند الی 1 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه لوازم تحریر و ملزومات اداری توکیو: زمان برگزاری از 5 الی 7 تیر 98 می باشد.

نمایشگاه لوازم التحریر هنگ کنگ: زمان برگزاری از 17 الی 20 دی 97 می باشد.

نمایشگاه لوازم تحریر و اداری بولونیا: زمان برگزاری از 22 الی 24 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت: زمان برگزاری از 6 الی 9 بهمن 97 می باشد.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی لوازم تحریر

متقاضیان براى شرکت در تور بین المللی نمایشگاهی لوازم تحریر نیازمند به دریافت ویزای نمایشگاهی هستند. آنها مدارک مورد نیاز را به سفارت کشور مقصد ارائه می دهند. این مدارک مهم شامل موارد زیر می باشند:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی لوازم تحریر

بعد از ارائه مدارک جهت اخذ ویزای نمایشگاهی لوازم تحریر که اقدام کنید و چنانچه مشکل خاصی در مدارک ارائه شده وارد نباشد، به فاصله بعد از 2 هفته ویزا را دریافت می کنید بنابراین بهتر است 1 ماه قبل شروع نمایشگاه به رزرو آن اقدام نمایید. با ما همراه باشید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *