در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه ورزشی و تور نمایشگاهی ورزشی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های ورزشی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی ورزشی

نمایشگاه ورزشی بدون شک از نمایشگاه هایی است که در تمام روزهای برگزای شلوغ و مملو از بازدیدکننده می باشد. این نمایشگاه ها مورد پسند هر سلیقه ای خواهد چرا که در زمینه های مختلفی فعالیت دارند و همه سلایق را راضی نگه داشته اند. تور نمایشگاهی ورزشی یکی از تورهای محبوب در سراسر جهان به شمار می رود

چون با تور نمایشگاهی ورزشی می توان به کشور برگزار کننده نمایشگاه سفر کرده و از محصولات و دستاوردهایی که در نمایشگاه ارائه داده اند، بازدید کرد و روزنه های پیشرفت و ترقی را در حرفه خود مشاهده کرد. معمولا ورزشکاران، مربیان، انجمن ها و اتحادیه های ورزشی، طراحان، تولیدکنندگان و فروشندگان ملزومات ورزشی از شرکت کنندگان تور نمیشگاهی ورزشی هستند.

آشنایی با تور نمایشگاهی ورزشی

لیست انواع تور نمایشگاهی ورزشی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه ورزشی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی ورزشی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای ایتالیا، امارات، آلمان، فرانسه، آمریکا و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه لوازم ورزشی فرانکفورت (Marathonmall)

نمایشگاه لوازم ورزشی از تاریخ 3 الی 5 آبان 1398 در شهر فرانکفورت کشور آلمان برگزار می گردد. رویدادی است که در آن می توانید غرفه های نمایش بهترین تولید کنندگان، شرکت های پزشکی و اجرا کنندگان تور را با ملیت های مختلف زیر یک سقف پیدا کنید. در این نمایشگاه محصولات مختلفی از کفش و پوشاک ورزشی گرفته تا آخرین تولیدات خاص به نمایش و فروش گذاشته شده است.

نمایشگاه لوازم ورزشی فرانکفورت بهشت گمشده علاقه مندان تناسب اندام است و برای دوندگان آماتور و حرفه ای و مشتاقان ورزش و زیبایی اندام در تمام مقاطع سنی، پیشنهادات حرفه ای ارائه می دهد. علاوه بر غرفه های نمایش، محل انتخاب شماره مسابقه هم در محل Marathonmall واقع شده است. نمایشگاه تجهیزات ورزشی فرانکفورت برای افرادی که به دنبال آخرین گرایشات هستند یا به دنبال الهام گرفتن و دریافت ایده هستند، پیشنهادات متنوعی دارد.

تور نمایشگاه تجهیزات ورزش های پارویی نورنبرگ (Paddleexpo)

نمایشگاه تجهیزات ورزش های پارویی از تاریخ 12 الی 14 مهر 1398 در شهر نورنبرگ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه تجاری پیشرو و بین المللی و انحصاری ورزش های پارویی محسوب می شود که در آن جدیدترین محصولات و روندها، از قایق پارویی و قایق کانو، پاروی قایق های ایستاده و بادی، تا پوشاک و لوازم ورزشی، یافت می شوند. این نمایشگاه نه تنها یک بازار بین المللی محسوب می شود، بلکه یک گردهمایی بین المللی و رویدادی ارتباطی برای خریداران، تولیدکنندگان، واردکنندگان، خرده فروشان، رسانه ها و انجمن ها به شمار می آید. نمایشگاه تجهیزات ورزش های پارویی نورنبرگ به عنوان محور اصلی توزیع اطلاعات مربوط به مدیریت رویداد، مشوق ها و صنعت گردشگری ورزش های آبی شناخته شده است. این نمایشگاه جایگاهی برای تمام حوزه های ورزش های پارویی ارائه می دهد و تمرکزش فقط بر ورزش های پارویی است، بنابراین قادر به ارائه مشاوره تخصصی با بالاترین کیفیت می باشد. این نمایشگاه برای شرکت کنندگان از بخش های تفریحی مثل کمپینگ، کاروان تفریحی، ورزش های آبی، ورزش های خارج از سالن و ماهی گیری و …، مکان درستی برای کسب اطلاعات تخصصی درباره ورزش های پارویی محسوب می شود.

آشنایی با تور نمایشگاهی ورزشی

تور نمایشگاه بیلیارد گوانگجو

نمایشگاه بیلیارد از تاریخ 19 الی 22 اردیبهشت 1398 در شهر گوانگجو کشور چین برگزار می گردد. این نمایشگاه به بستری تجاری برجسته و مهمی در صنعت بیلیارد تبدیل شده است و تا حد زیادی به پیشرفت این صنعت کمک کرده است. نمایشگاه بیلیارد گوانگجو رکوردی با ٥٦٥ غرفه در فضای ١٢٠٠ متر مربعی ثبت کرده است. نمایشگاه بیلیارد گوانگجو بهترین بستر برای شرکت های بیلیارد در سرتاسر جهان برای بهبود ارزش برند،

نمایش آخرین محصولات و فناوری ها می باشد و همچنین نمایشی برای خریداران حرفه ای و در جهت دسترسی بهتر به تامین کنندگان درجه یک می باشد. با توجه به تاثیر مهم و موفقیت بزرگ این نمایشگاه، غرفه داران زیادی در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد. با اینکه وضعیت اقتصادی جهانی نا به سامان و آشفته است، صنعت بیلیارد نیز تحت تاثیر قرار گرفته است اما این نمایشگاه هنوز هم تامین کننده های برتر بیلیارد را از داخل و خارج کشور، جذب خود می کند.

تور نمایشگاه نمایشگاه ملی گلف

نمایشگاه ملی گلف از تاریخ 10 الی 12 اسفند 1397 در شهر بوستون کشور ایالات متحده آمریکا برگزار می گردد. نمایشگاه گلف یکی از بهترین نمایشگاه های مربوط به بخش گلف در آمریکا می باشد. این نمایشگاه پذیرای تعداد زیادی از متخصصان صنعتی و کارشناسان مشهور می باشد تا درباره مسایل موضعی مربوط به بخش های این نمایشگاه بیشتر بیندیشند و به مسایل عمده در این زمینه ها تاکید داشته باشند.

این نمایشگاه بزرگ، پذیرای تمام غرفه داران متخصص منطقه می باشد تا محصولاتشان را در مقابل همه بازدید کننده های جهان عرضه کنند و آن ها را در یک محیط صمیمی در طول این ٣ روز، به فروش برسانند. این نمایشگاه به عنوان یکی از پیشرو ترین نمایشگاه های گلف در آمریکا می باشد. این نمایشگاه تجاری یک سری محصولات و لوازم جذاب گلف را ارایه می دهد که مورد علاقه ی تمام بازیکنان حرفه ای گلف و طرفداران گلف می باشد. ویژگی های تعاملی و صحنه نمایشگاه باعث افزایش ارزش تجاری این نمایشگاه می شود.

تقویم تور نمایشگاهی ورزشی

نمایشگاه لوازم ورزشی فرانکفورت: زمان برگزاری از 3 الی 5 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات ورزش های پارویی نورنبرگ: زمان برگزاری از 12 الی 14 مهر 98 می باشد.

نمایشگاه بیلیارد گوانگجو: زمان برگزاری از 19 الی 22 اردیبهشت 98 می باشد.

نمایشگاه ملی گلف: زمان برگزاری از 10 الی 12 اسفند 97 می باشد.

آشنایی با تور نمایشگاهی ورزشی

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی ورزشی

شرکت ها دارای دعوتنامه نمایشگاهی باشند، روال کوتاه تری را برای اخذ ویزا طی می کنند و پس از دریافت ویزا می توانند از نمایشگاه دیدن کنند. دعوتنامه ای که از طرف نمایندگان نمایشگاه برای شما ارسال می گردد، مواردی از جمله هدف از سفر و اطلاعات شخصی و همچنی مدارک شرکت دعوت کننده در آن ذکر می شود. پس از طی مراحل قانونی و تأیید سفارت، مجوز ورود به نمایشگاه برای شما صادر می شود.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی ورزشی

سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیاز به اخذ ویزای شینگن دارد. در صورتی که نمایشگاه ورزشی در این کشورها برگزار شود شما باید جهت دریافت ویزای نمایشگاهی شینگن اقدام کنید. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی ورزشی عبارت است از:

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی ورزشی

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی ورزشی

معمولاً رزرو تور نمایشگاهی ورزشی به صورت گروهی آسان تر بوده و اگر می خواهید در تور نمایشگاهی ورزشی شرکت کنید حتماً از یک ماه قبل از تاریخ برگزاری نمایشگاه ثبت نام خود را انجام دهید. در نظر داشته باشید که هرچه زودتر به رزرو تور خود اقدام کنید، خیالتان راحت تر خواهد بود. در زمان های نزدیک به تاریخ برگزاری نمایشگاه امکان رزرو تور وجود نداشته باشد.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *