در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور اسپانیا در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی اسپانیا و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های اسپانیا بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی اسپانیا با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور اسپانیا

اسپانیا هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی برگزار می کند که بسیاری از این نمایشگاه ها کاملاً در زمینه تجاری و بازرگانی شناخته شده هستند. در نمایشگاه های اسپانیا همه ساله شرکت های مختلفی از سراسر دنیا کالا و خدمات خود را ارائه می دهند. شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا می تواند باعث می شود که ارتباطات شما با دیگران افزایش یابد و تجارت تان توسعه یابد و می توانید پیشرفت های کاری خود را با پیشرفت های جهانی در زمینه کسب و کارتان مقایسه کنید. شما می توانید برای شغل خود ایده های جدیدی پیدا کنید و با تولیدکنندگان و بزرگان یک تجارت ارتباط برقرار نمائید. همه این ها به شما کمک می کند که کار و کسب خود را پیشرفت دهید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور اسپانیا

لیست انواع تورهای نمایشگاهی اسپانیا

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور اسپانیا برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی اسپانیا می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه گردشگری فیتور، نمایشگاه غذا دارو، نمایشگاه نساجی، نمایشگاه هتلداری و نمایشگاه آرایشی و بهداشتی و… اسپانیا اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه گردشگری فیتور

نمایشگاه گردشگری فیتور از تاریخ  3 الی 7 بهمن ۱۳۹۷ در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد. بزرگ ترین نمایشگاه در اسپانیا می باشد که هر سال در اوایل ماه فوریه برگزار می شود. این نمایشگاه به مدت پنج روز دایر است درحالیکه به عنوان یکی از سه نمایشگاه مهم گردشگری در جهان شناخته می شود. نمایشگاه فیتور اسپانیا ( Fitur Spain) گردهمایی جهانی برای متخصصان گردشگری و نمایشگاه تجاری پیشرو برای بازارهای داخلی و خارجی ایبرو امریکا می باشد. در سال ۲۰۱۸ فیتور رکورد مشارکت با ۱۰.۱۹۰ شرکت از ۱۶۵ کشور و ۱۱۰.۸۶۰ نفر را که در این نمایشگاه حضور داشتند، از آن خود کرد.

تور نمایشگاه غذا و دارو

نمایشگاه غذا-دارو از تاریخ  8 الی 9 اسفند ۱۳۹۷ در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه غذا-دارو مادرید یک رویداد بین المللی است که  تمامی تولید کنندگان، فروشندگان و متقاضیان صنایع محصولات غذایی-دارویی، مواد تشکیل دهنده غذای کاربردی، مواد جدید ومواد تشکیل دهنده ترکیبی را گرد هم میاورد. نمایشگاه غذا-داروی اروپا بزرگترین گردهمایی فعالان این صنعت برای به نمایش گذاشتن رشد حاصل شده، تبادل نظر و اطلاعات و ایجاد روابط تجاری است.

آموزش، شناخت، نوآوری و تجارت همه در فعالیت های گنجانده شده در این تورهای نمایشگاهی اسپانیا گرد هم می آیند مانند: برگزاری کنفرانس، نمایش محصولات ، محوطه توسعه های جدید و…..نمایشگاه غذا و داروی اروپا سکویی ایده آل برای اشاعه دادن ارزش های مواد تشکیل دهنده کاربردی غذایی، محتویات غذایی جدید، محتویات جدید و راه حل هایی نو برای حل مشکلات خاص وسهم آنها در بهبود مواد غذایی ، صنعت دارو و مواد آرایشی و بهداشتی است.

تور نمایشگاه نساجی

نمایشگاه غذا-دارو از تاریخ  30 خرداد تا 5 تیر 1398 در شهر بارسلونا کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه نساجی بارسلون (ITMA) مهم ترین نمایشگاه منسوجات و ماشین آلات نساجی در اروپا از سال ١٩٥١ به شمار می آید. نمایشگاه نساجی بارسلون بسیار جامع و کامل است و طیف وسیعی از خدمات ، ماشین آلات محصولات و لوازم جانبی این صنعت را به نمایش می گذارد. نمایشگاه منسوجات و ماشین آلات صنعت نساجی بارسلون بالغ بر ١٠٠,٠٠٠ بازدیدکننده از ١٤٠ کشور دنیا دارد.

نمایشگاه نساجی بارسلون بهترین فرصت برای آگاهی از محصولات و تکنولوژی های جدید صنعت نساجی و بهترین موقعیت برای برقراری ارتباط با شرکت ها و خریداران مهم بازار جهانی نساجی می باشد. توری های قیطانی و گلدوزی مواد, تجهیزات عملیات کارخانه, مواد رنگی و رنگرزی و مواد شیمیایی، پوشاک و محصولات نساجی و لوازم جانبی ، الیاف و نخ بافته نشده، نخ برای بافندگی و جوراب بافی ،سایر محصولات و خدمات برای صنعت نساجی نخ ریسی و لوازم جانبی، تجهیزات بافندگی و وسایل اندازه گیری و غیره در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته می شوند.

آشنایی با نمایشگاه های کشور اسپانیا

تور صنایع غذایی و هتلداری (HIP)

نمایشگاه غذا-دارو از تاریخ  از 29 بهمن تا 1 اسفند ۱۳۹۷ در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع غذایی و هتلداری مادرید (HIP) در طول سه روز به مهمترین رویداد مرتبط با صنایع غذایی و مرکز اصلی معرفی نوآوری های کسب شده در این زمینه تبدیل خواهد شد. این نمایشگاه بستر نوآوری های جدید برای فعالان حرفه ای در حوزه هتل داری و کیترینگ است

علاوه بر آن به معرفی گرایشات جدید، کالا های جدید و راه حل های نوآورانه برای هر یک از بخش های سازنده این صنعت خواهد پرداخت و همزمان برنامه ای برای هر شاخه تجاری مرتبط ارائه خواهد شد. تمام شرکت کنندگان این نمایشگاه از این مکان منحصر به فرد برای افزایش وفاداری مشتری و متقاضیان و یافتن انتظاراتشان بهره خواهند برد. مشتریان خود را به بازدید از غرفه تان در رویدادی سرشار از نوآوری، دگرگونی، فرصت های تجاری، الگو های تحول آفرین، سرمایه گذاری و ارتباطات و… دعوت نمایید.

تور نمایشگاه آرایشی و بهداشتی

نمایشگاه غذا-دارو از تاریخ  26 تا 28 مهر 1398 در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه آرایشی و بهداشتی مادرید برجسته ترین نمایشگاه در حوزه زیبایی، لوازم آرایشی و بهداشتی در اسپانیا است. نمایشگاهی که تنها در دوره قبل میزبان بیش از ٣٩٧ مشارکت کننده و بیش از ١.٢٠٠ برند مطرح اسپانیایی و بین المللی بوده است.

رویدادی منحصر به فرد در بخش محصولات زیبایی حرفه ای که آخرین تحولات و نوآوری های این حوزه را در فضایی بالغ بر ١٤.٢٠٩ متر مربع به نمایش گذاشته و از سوی بیش از ٦٧.٣٥٧  فعال حرفه ای اسپانیایی و بین المللی از کشور هایی نظیر برزیل، آمریکا، ایتالیا، پرتغال و… در این حوزه مورد بازدید قرار گرفت. به علاوه این رویداد مهم که پیشرو در میان رویداد های مشابه در اروپا به شمار می آید.

تقویم برگزاری نمایشگاه های اسپانیا

بسیاری از تورهای نمایشگاهی اسپانیا و نمایشگاه هایی که در کشور اسپانیا برگزار می شوند به صورت سالانه برگزار شده و زمان برگزاری آن ها مشخص است در ادامه اطلاعات اندکی درباره زمان این نمایشگاه ها ارائه می نماییم.

شرایط شرکت در تورهای نمایشگاهی اسپانیا

نمایشگاه های اسپانیا معمولا در مراکز شهرها برگزار می شوند و درآمد خوبی هم برای این کشور فراهم کرده است. مهم ترین نمایشگاه های اسپانیا در شهرهای مادرید، بارسلون و والنسیا برگزار می شوند. شهرهای بندری بارسلون و والنسیا به دلیل موقعیتی که دارند با استقبال بسیاری روبرو شدند.

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی اسپانیا

توجه داشته باشید هر شخصی نمی تواند در تورهای نمایشگاهی اسپانیا شرکت کند. لازم است بدانید که برای شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا باید یک ویزای نمایشگاهی اسپانیا بگیرید. یکی از مواردی که به شما در دریافت ویزای اسپانیا کمک می کند داشتن دعوتنامه نمایشگاهی اسپانیا می باشد. داشتن این دعوتنامه روند دریافت ویزای شما را سرعت می بخشد.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی اسپانیا

یکی از مسائل مهم برای شرکت در تورهای نمایشگاهی اسپانیا دریافت ویزای نمایشگاهی می باشد. شما باید حداقل سه ماه قبل از شروع تاریخ نمایشگاه برای دریافت ویزای نمایشگاهی اقدام کنید. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا برای شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا شامل موارد زیر می شود.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *