در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور آفریقای جنوبی در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های آفریقای جنوبی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی آفریقای جنوبی با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی نیز یکی از کشورهایی است که سالانه نمایشگاه های فراوانی در آن برگزار می شود. به همین جهت تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی ار تورهای نمایشگاهی پرطرفدار می باشد، کسانی علاقه مند به شرکت در این نمایشگاه ها هستند با ما همراه باشند تا بتوانند از این امکان و فرصت استثنایی برای بهبود فروش و یافتن بازارهای جهانی استفاده کنند. شما برای شرکت در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی تنها نیاز به یک همت مضاعف و تلاش فراوان دارید تا بتوانید خود را در آنجا به بازار های جهانی ثابت کنید. قطعا تورهای نمایشگاهی آفریقای جنوبی یک شروع خوب برای شما در این راه باشد.

آشنایی با نمایشگاه های کشور آفریقای جنوبی

لیست انواع تورهای نمایشگاهی آفریقای جنوبی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور آفریقای جنوبی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه صنایع غذایی و بسته بندی، نمایشگاه تجهیزات پزشکی، نمایشگاه چاپ دیجیتال و نمایشگاه اتومکانیکا و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه اتومکانیکا ژوهانسبورگ

نمایشگاه اتومکانیکا از تاریخ  27 الی 30 شهریور 1398 در شهر ژوهانسبورگ کشور آفریقای جنوبی برگزار می گردد. نمایشگاهی تجاری و تخصصی در صنایع خدمات خودرو برای بازدیدکنندگان تجاری می باشد. هر دو سال یکبار، تنها شاخه از نمایشگاه اتومکانیکا در ژوهانسبرگ و در قاره آفریقا، تنها دروازه ورود به آفریقا را می گشاید. این نمایشگاه دیدگاهی به نوآوری ها از سرتاسر زنجیره ارزشمند بازار خودرو را در اختیار شما قرار می دهد. بعنوان یک مکان بازدید برای تمامی متخصصان صنایع خودرو، این نمایشگاه پایگاهی را برای تجارت و تبادل دانش تکنولوژیکی فراهم می سازد.

نمایشگاه اتومکانیکا ژوهانسبورگ، یکی از موفق ترین برندهای نمایشگاهی تجاری مرکز نمایشگاهی فرانکفورت می باشد. نمایشگاه اتومکانیکا و شعبه هایش در سرتاسر جهان، با ٤٥ سال تجربه، اکنون در انتظار حدود ١٦٠٠٠ غرفه دار و بیش از ٦٠٠٠٠٠ بازدید کننده هستند. نمایشگاه اتومکانیکا ژوهانسبورگ، مکانی برای تبادل اطلاعات و ارتباط بخش های تجارت خودرو در آفریقای جنوبی می باشد. این نمایشگاه تمامی زنجیره های ارزشمند در بازار خودرو را از پایگاه تجارت، همراه با خدمات برای بازیافت و دفع ضایعات را ارائه می دهد.

تور نمایشگاه چاپ دیجیتال (فسپا)

نمایشگاه چاپ دیجیتال از تاریخ  20 الی 22 شهریور 1398 در شهر ژوهانسبورگ کشور زیبای آفریقای جنوبی برگزار می شود. نمایشگاه چاپ دیجیتال عنوان بهترین نمایشگاه تخصصی چاپ دیجیتال عریض، تزئین پوشاک و چاپ منسوجات را به خود اختصاص داده است. فرصت آشنایی با طیف وسیعی از نوآوری های چاپ دیجیتال و بیشتر را برای جامعه چاپ آفریقا فراهم می نماید. بازدیدکنندگان جدیدترین پیشرفت های چاپ دیجیتال عریض، چاپ منسوجات، چاپ سیلک، تزئین البسه، تابلو و علائم، ماشین آلات و خدمات تجاری چاپ دیجیتال را مشاهده خواهند نمود. نمایشگاه چاپ دیجیتال آفریقا رویدادی جامع برای صنعت چاپ دیجیتال- از چاپ پوشاک و منسوجات تا چاپ دیجیتال عریض، تابلوهای دیجیتال و ال ای دی ها و نمایش کامل جدیدترین خدمات و راهکار از بیش از ١٠٠ غرفه دار به شمار می آید.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی

نمایشگاه تجهیزات پزشکی از تاریخ  7 الی 9 خرداد 1398 در شهر ژوهانسبورگ کشور آفریقای جنوبی برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی آفریقا (Africa Health) بزرگترین نمایشگاه پزشکی و سلامت قاره آفریقا محسوب می شود و جایگاهی پیشرو در این صنعت برای ملاقات، کسب اطلاعات و تجارت می باشد. این نمایشگاه یکی از اساسی ترین رویدادهای حفظ سلامت، تکنولوژی پزشکی، صنایع حفظ سلامت، پزشکی، بیمارستان ها، فارماکولوژی، داروسازی و فعالیت های داروئی می باشد.

این نمایشگاه بیش از ٧٠٠٠ نفر از متخصصان و ٥٠٠ نفر از تهیه کنندگان تجهیزات حفظ سلامت، تولیدکنندگان و تأمین کنندگان خدمات را گرد خود جمع خواهد کرد. هزاران تعداد از محصولات حفظ سلامت، تجهیزات و خدمات توسط فعالان اصلی این صنعت در این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهند شد. این نمایشگاه فرصتی را برای بازدید از آخرین تکنولوژی ها در حد نمایش و آزمایش و تست برای شما فراهم می آورد. نمایشگاه حفظ سلامت آفریقا آماده ارائه تعدادی از کنفرانس های جدید و ابتکارات در جهت رشد و توسعه این رویداد در این دوره و افزایش میزان توجهات می باشد.

آشنایی با نمایشگاه های کشور آفریقای جنوبی

تور نمایشگاه صنایع غذایی و بسته بندی

نمایشگاه صنایع غذایی و بسته بندی از تاریخ  21 الی 24 اسفند 1397 در شهر ژوهانسبورگ کشور آفریقای جنوبی برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع غذایی و بسته بندی آفریقا (Propak Africa) بزرگترین نمایشگاه بسته بندی، پردازش مواد غذایی و برچسب زنی در آفریقا محسوب می شود. این نمایشگاه استادانه همکاری بین این صنایع متنوع و بهم مرتبط را امکانپذیر و تقویت می‌کند. با بازگشت عالی سرمایة برای غرفه‌داران و فراهم آوردن رویدادی جهانی برای بازدیدکنندگان از آفریقا و نیز از آسیای جنوب شرقی، اروپا، خاورمیانه، آمریکای جنوبی و ایالات متحده، این نمایشگاه بسته‌بندی انتخاب موردنظر شماست.

روانه کردن محصولات جدید به بازار، فروش حضوری، تعداد زیادی نکات راهنمای فروش و امکان دیده شدن برند، مزیت‌های عمده شرکت در تورهای نمایشگاهی آفریقای جنوبی از جمله نمایشگاه بسته‌بندی آفریقا هستند که غرفه‌داران به آن‌ها اشاره کرده‌اند. نمایشگاه بسته‌بندی و صنایع غذایی ژوهانسبورگ یکی از مقرون به صرفه‌ترین راه‌های دسترسی به بیشترین تعداد افراد در کمترین زمان و فضاست. این جایگاه بازاریابی مؤثر، مکانی است که شما می‌توانید تجارت بیشتری انجام داده و ارائه‌های رو در روی بیشتری برای مشتریان کلیدی خود داشته باشید.

تقویم برگزاری نمایشگاه های آفریقای جنوبی

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی آفریقای جنوبی

تعیین زمان رزرو یا خرید تورهای نمایشگاهی آفریقای جنوبی به زمان برگزاری نمایشگاه مورد نظرتان بستگی دارد. بنابراین حداقل 2 ماه پیش از شروع تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی مورد نظر تان، تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی را رزرو نمایید. البته برای دریافت ویزای نمایشگاهی به طور نرمال شما باید 1 ماه قبل از سفرتان درخواست دهید. با این حال 2 ماه زودتر از شروع نمایشگاه زمان خوبی برای خرید و یا رزرو خواهد بود. اما اگر وسواس و استرس فراوانی دارید و می خواهید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید، شاید بهتر باشد، از چند ماه زودتر یا حتی یک سال پیش از شروع نمایشگاه اقدام به رزرو تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی نمایید.

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی آفریقای جنوبی

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی آفریقای جنوبی

برای شرکت تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی شرایط خیلی خاص و منحصر به فردی نیاز ندارید. اگر شما تنها به قصد بازدید و خرید می خواهید از این نمایشگاه دیدن کنید که شرایط خاصی برای سفر به آفریقای جنوبی لازم ندارید. اما اگر می خواهید در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی یک عنوان یک غرفه دار تشریف ببرید و به طور رسمی در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی شرکت کنید، شما باید یا مدیر یک شرکت تولیدی باشید و یا صاحب یک کسب و کار و تجارت که بتوانید در تورهای نمایشگاهی آفریقای جنوبی به عنوان یک غرفه دار شرکت کرده و محصولاتتان را به نمایش بگذارید.

بنابراین در این شرایط باید مدارکی را ارائه دهید که نشان دهد شما مدیر و صاحب آن شرکت تولیدی هستید، به همراه آنها اطلاعات شخصی خود را برای واحد اطلاعات و دبیرخانه نمایشگاه مورد نظر ارسال کنید. البته پس از این کار شما باید هزینه غرفه تان را نیز بپردازید. در این حالت است که با دعوت نامه ی نمایشگاهی شما در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی موافقت خواهد شد و برایتان دعوت نامه ارسال می شود.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *