در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور روسیه در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی روسیه و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های روسیه بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی روسیه با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور روسیه

تور نمایشگاهی روسیه از دسته تورهای ارزان قیمت به شمار می رود که عموم افراد می توانند در آن شرکت کنند و از نمایشگاه ای این کشور بازدید نمایند. در نظر داشته باشید که تور نمایشگاهی روسیه به طور کلی برای استفاده عموم آزاد است و همه می توانند آنها را خریداری کنند این موضوع سبب می شود که بسیاری از مسافران علاقه مند به شرکت در تور نمایشگاهی روسیه باشند. در نظر داشته باشید که در تور نمایشگاهی کشور روسیه موضوعات مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد و البته این تورها اغلب در برنامه های 5 روزه برگزار می شود تا اینکه متقاضیان بتواند نمایشگاه های مختلفی را مورد بررسی قرار دهند. امکانات و شرایط رزرو تور نمایشگاهی روسیه کاملا متنوع است و هر تور با تور دیگر متفاوت می باشد.

آشنایی با نمایشگاه های کشور روسیه

لیست انواع تورهای نمایشگاهی روسیه

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور روسیه برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی روسیه می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه رنگ و پوشش، نمایشگاه خوراکی ، نمایشگاه منسوجات صنعتی و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه خوراکی سن پترزبورگ (Interfood)

نمایشگاه خوراکی سن پترزبورگ از تاریخ  28 الی 30 اردیبهشت 1397 در شهر توریستی سن پترزبورگ کشور بزرگ روسیه برگزار می شود. نمایشگاه خوراکی شهر سن پترزبورگ نمایشگاهی تخصصی صنایع مواد غذایی و آشامیدنی و تهیه مواد غذایی می باشد که از ١٩٩٧ سالانه برگزار می ‌شود. پس از دو دهه، این نمایشگاه به رویدادی برجسته در حوزه صنعت خوراکی در روسیه و بزرگ ترین نمایشگاه در شمال غربی روسیه تبدیل شده است.

نمایشگاه خوراکی سن پترزبورگ برای خریداران روسی محصولات با کیفیتی را از تولیدکنندگان بومی و بین‌ المللی فراهم می‌ آورد. این نمایشگاه جایگاهی موثر برای ارتقا محصولات خوراکی و نوشدینی و جدیدترین تکنولوژی‌ ها برای صنعت خوراکی در بازار خوراکی منطقه شمال غرب روسیه به شمار می ‌آید. نمایشگاه بین المللی تجهیزات، فناوری‌ و بسته‌ بندی خوراکی و صنعت پردازش همزمان با این نمایشگاه بین‌المللی خوراکی سن ‌پترزبورگ برگزار خواهد شد.

تور نمایشگاه رنگ و پوشش مسکو (Interlakokraska)

نمایشگاه رنگ و پوشش از تاریخ  13 الی 16 اسفند 1397 در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاهی بزرگ در زمینه صنعت رنگ و پوشش در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع است. این رویداد، نمایشگاه تخصصی بین المللی رنگ و پوشش در مسکو است که تولید کنندگان مواد شیمیایی، رنگ، رزین و لعاب را گرد هم می آورد. نمایشگاه رنگ و پوشش مسکو مکانی ایده آل برای شرکت های بزرگ است تا راه حل های ابتکاری خود را برای بخش هایی از جمله رنگ های دکوراسیون داخلی، رنگ های دیوارهای خارجی، رنگ های چوبی و کاربردهای صنعتی معرفی کنند. نمایشگاه رنگ و پوشش شهر مسکو رویدادی با سازماندهی خوب و مؤثر برای شرکت کنندگان آن است؛ و تأثیری عمیق بر بازار روسیه می گذارد. در سال ٢٠٠٠، لوگوی RUEF- اتحادیه نمایشگاه های روسیه، و در سال ٢٠٠٣ تاییدیه UFI- انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی، به این رویداد اعطا شد.

آشنایی با نمایشگاه های کشور روسیه

تور نمایشگاه منسوجات صنعتی مسکو (Techtextil Russia)

نمایشگاه منسوجات صنعتی از تاریخ  28 اسفند الی 2 فروردین اردیبهشت 1398 در شهر مسکو کشور زیباپسندان روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه منسوجات صنعتی مسکو یکی از نمایشگاه های اختصاصی برای منسوجات اصل صنعتی، نبافته و لباس های محافظ در کشور روسیه و کشورهای مستقل همسود (CIS) به شمار می رود. نمایشگاه منسوجات صنعتی مسکو بیش از یک نمایشگاه است – این رویداد راهکاری تجاری برای کل صنعت نساجی به شمار می آید. رمز موفقیت نمایشگاه منسوجات صنعتی مسکو، فراگیر کردن محصولات و حوزه های کاربردی است.

این نمایشگاه تکنولوژی هائی برای کل زنجیره تولید پارچه را دور هم جمع می کند: از انتخاب مواد خام و تجهیزات تا پارچه های تزئینی برای هر بخش از این صنعت. نمایشگاه منسوجات صنعتی مسکو به تجار، ارائه دهندگان خدمات و توزیع کنندگان در زمینه منسوجات، لباس های نبافته، لباس های محافظ و بخش های پوشاک خوش آمد می گوید.

تقویم برگزاری نمایشگاه های روسیه

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی روسیه

بارها سوال شده است که چقدر زمان برای تور نمایشگاهی روسیه در نظر گرفته می شود و بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی روسیه چه زمانی است. به طور کلی اگر دعوتنامه در دست شماست که می توانید یک هفته قبل از برگزاری  اقدام به رزرو کنید اما اگر هنوز نه مدرک دارید و نه دعوتنامه همین حالا دست به کار شوید. در نظر داشته باشید که برای رزرو تور نمایشگاهی روسیه بهتر است یک سری اصول به طور دقیق رعایت شود. اینطور که مشخص شده است همیشه افرادی که از تور نمایشگاهی روسیه استفاده می کنند زمان کافی برای تکمیل مدارک خود دارند  اما به طور کلی یک الی دو هفته زمان برای تکمیل رزرو تور نمایشگاهی روسیه کافی است.

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی روسیه

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی روسیه

معمولا بازدید از نمایشگاه های کشور روسیه نیاز به دعوتنامه نمایشگاهی دارد که البته تعدادی از نمایشگاه ها از این قاعده جدا هستند. دعوتنامه نمایشگاهی به برگه ای گفته می شود که شخصی از کشور مقصد و از نمایشگاه مورد نظر برای فرد متقاضی ارسال می کند و در آن اعلام دارد که علاقه مند به حضور فرد در نمایشگاه است به این ترتیب مشخص می شود که او می تواند از طریق تور نمایشگاهی روسیه اقدام کند.

در نظر داشته باشید که این دعوتنامه هم می تواند از سوی نمایشگاه خاصی برای شما ارسال شود و هم از سوی فردی که در روسیه زندگی می کند ارسال شود، اینطور که مشخص است همیشه افرادی که قصد دارند از تور نمایشگاهی روسیه استفاده کنند از طریق دعوتنامه های نمایشگاهی اقدام می کنند در واقع یک سری از نمایشگاه های روسیه سعی می کنند که برای بازدید بیشتر از افرادی که علاقمند به بازدید از نمایشگاه هستند دعوت به عمل آورند و این موضوع مسیر اخذ دعوتنامه را برای شما بسیار آسانتر می کند.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی روسیه

شما برای اینکه بتوانید از تور نمایشگاهی روسیه استفاده کنید نیاز به تهیه تعدادی مدارک دارید، اولین و مهم ترین مدرکی که برای تور نمایشگاهی روسیه نیاز است

در نظر داشته باشید که بهترین گزینه برای افرادی که قصد دارند از تور نمایشگاهی روسیه استفاده کنند رزروهای اینترنتی است. مدارک شما نیز از طریق اسکن و به صورت اینترنتی می تواند ارسال شود.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *