در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور پرتغال در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی پرتغال و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های پرتغال بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور پرتغال

تورهای نمایشگاهی هدف اصلی بازدید از نمایشگاه مورد نظر است، می دانیم که هر یک از غرفه های نمایشگاه در لاین خاصی فعالیت می کند به این ترتیب بهتر است که مسافران به دسته های دقیق تقسیم شوند و هر دسته به سراغ تور نمایشگاهی پرتغال مناسب با خود برود. اینطور که مشخص شده است برگزاری نمایشگاه در پرتغال به صورت دوره ای است و با توجه به اینکه شرایط بسیار ویژه برای آن فراهم می شود افراد علاقمند به بازدید هستند به این ترتیب تور نمایشگاهی پرتغال قرار داده شده است تا هم برنامه ریزی صحیحی در این خصوص وجود داشته باشد و هم افراد بتوانند با هزینه کمتر و مناسب تری به نتیجه خود دست یابند.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور پرتغال

لیست انواع تورهای نمایشگاهی پرتغال

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور پرتغال برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی پرتغال می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی ، روانپزشکی و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی لیسبون (ALIMENTARIA)

نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی از تاریخ  4 الی 6 فروردین 1398 در شهر لیسبون کشور پرتغال برگزار می گردد. نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی لیسبون جایگاهی برجسته برای تجارت بهترین های غذا، نوشیدنی و دستیابی به تجربه های مرتبط با آشپزی و تهیه غذا به شمار می آید. این نمایشگاه همچنان بر حفظ و تقویت اصلی ترین پایه های رشد خود تمرکز دارد: یعنی بر مسائلی از قبیل بین المللی سازی، نوآوری، دستور پخت غذا و آشپزی و تخصص. برخی از نمایش ها و برنامه های نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی لیسبون به شکل های جدید هیجان انگیزی اجرا خواهند شد.

این نمایشگاه تلاش خود را برای جذب خریداران از سراسر دنیا، به ویژه آسیا، ایالات متحده آمریکا و آمریکای لاتین و اروپا دو برابر می کند. شرکت هایی از ٥٠ کشور دنیا در این نمایشگاه غرفه خواهند داشت تا این نمایشگاه را به رویدادی پیشرو در سطح بین المللی تبدیل کنند. این نمایشگاه همچنان بیشترین تمرکز خود را بر نوآوری، ابداعات و تجارت بین المللی می گذارد. متخصصان و کارشناسان بسیاری به تحلیل حال و آینده بازار این صنعت خواهند پرداخت و نوآورانه ترین محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

تور نمایشگاه روانپزشکی لیسبون (WPA)

نمایشگاه روانپزشکی از تاریخ 30 مرداد الی 2 شهریور 1398 در شهر لیسبون کشور پرتغال برگزار می گردد. نمایشگاه روانپزشکی لیسبون دارای معتبرترین ارائه های علمی در سطح بین المللی است. در این کنگره علاوه بر برنامه های علمی کیفیت بالا، به ارائه های شفاهی و پوسترهای برتر جوایز معتبری اهدا خواهد شد و برای روانپزشکان جوان و تازه کار یک برنامه کمک هزینه تحصیلی ویژه در نظر گرفته شده است، همچنین یک نمایشگاه عکس و برنامه فرهنگی غنی در آن نیز برگزار می شود.

کنگره انجمن جهانی روانپزشکی علاوه بر حضور بخش علمی انجمن جهانی روانپزشکی، انجمن های عضو و جوامع مرتبط و همچنین سخنرانان برگزیده و متخصصان عالی رتبه، پذیرای روانپزشکان، مددکاران اجتماعی و دانشمندانی از سرتاسر دنیا خواهد بود. این کنگره توجه ویژه ای به همکاری و تعامل بین رشته های مرتبط، کارشناسان، کاربران و مددکاران اجتماعی خواهد داشت.

تقویم برگزاری نمایشگاه های پرتغال

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی پرتغال

برای رزرو تور نمایشگاهی پرتغال باید زودتر اقدام شود به هیچ عنوان نگذارید که رزرو شما به روزهای آخر بکشد اینطور که مشخص است رزروهای لحظه آخری اغلب با افزایش هزینه و یک سری بی نظمی ها همراه است. تور نمایشگاهی پرتغال از دسته تورهای همیشگی و بسیار ایده آل محسوب می شود و افراد مختلفی در این مسیر هستند که می توانند شما را راهنمایی کنند. زمان مناسب برای  رزرو تور نمایشگاهی پرتغال یک الی دو هفته قبل از تاریخ برگزاری نمایشگاه است، بنابراین شما برای اخذ ویزا و همینطور دعوتنامه باید در مدت زمان زودتری اقدام کنید تا از تور نمایشگاهی پرتغال جا نمانید.

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی پرتغال

کشور پرتغال از دسته کشورهایی است که برای ورود به آن با هر هدفی نیاز به ویزا وجود دارد به طور کلی افرادی که قصد دارند از تور نمایشگاهی پرتغال از طریق دعوتنامه استفاده کنند، باید در ابتدا دعوتنامه دریافت کنند. دعوتنامه در دو مسیر برای فرد متقاضی ارسال می شود. در راهکار اول شما فامیل و یا دوستی در پرتغال دارید که می تواند برایتان دعوتنامه ارسال کند بهتر است که دعوتنامه با هدف دقیق نمایشگاهی تنظیم شود البته این دعوتنامه می تواند توریستی هم باشد اما در نوع نمایشگاهی میزان بودجه و بعد مالی کمتر حایز اهمیت خواهد بود.

راهکار  برای افرادی است که اغلب خودشان قصد دارند یکی از غرفه داران باشند، به این ترتیب یک سری از گروه های مشخص به اشخاص و یا شرکت های خاصی دعوتنامه ارسال می کنند و از آنها می خواهند که در نمایشگاه حضور به عمل آورند. در هر دو مسیر در ابتدا باید فرم دعوتنامه به درستی تکمیل شود.

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی پرتغال

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی پرتغال

ارائه ویزای نمایشگاهی پرتغال از سوی سفارت خیلی کار مشکلی نیست اما باز باید قوانین و مدارک لازم برای اخذ تور نمایشگاهی پرتغال به درستی رعایت شود. در نظر داشته باشید که این ویزای نمایشگاهی در مدت زمان مشخصی طبق تایم برگزاری نمایشگاه ارائه می شود و پس از اتمام نمایشگاه زمان زیادی برای گشت و گذار نخواهید داشت و باید به کشور خود باز گردید. برای اخذ ویزا عموما در ابتدا باید وقت سفارت پرتغال دریافت کنید البته وقت سفارت اغلب به صورت روتین اعلام نخواهد شد و بستگی به زمان های باز دارد و در نهایت پس از طی کردن شرایط موجود و بررسی مدارک ویزای نمایشگاهی در اختیار شما قرار می گیرد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای نمایشگاهی پرتغال

برای رزرو تور نمایشگاهی پرتغال باید مدارکی به سفارت پرتغال ارائه دهید که در این بخش نام می بریم و شما می توانید آنها را بعد از تکمیل کردن به سفارت تحویل دهید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *