در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه پلاستیک در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های پلاستیک بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی پلاستیک

نمایشگاه پلاستیک از دسته نمایشگاه هایی است که این سال ها به شدت مورد توجه قرار گرفته است. این نمایشگاه که هر ساله در چند کشور برگزار می شود از مراجعه کنندگان بسیاری برخوردار می باشد. اکثر کسانی که در این نمایشگاه شرکت می کنند شامل صنعت گران، تولید کنندگان مواد اولیه و خام، تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی پلاستیک و لاستیک، کارشناسان در صنعت شیمی و دانشجویان این رشته می شوند، در واقع شرکت کنندگان در این نمایشگاه صنف خاصی از جامعه را پوشش می دهند. این افراد به دلیل توان مالی بالا می توانند باعث پیشرفت در صنعت پلاستیک با ایجاد فرصت های مناسب شغلی شوند.

آشنایی با تور نمایشگاهی پلاستیک

لیست انواع تور نمایشگاهی پلاستیک

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه پلاستیک برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی پلاستیک می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای چین، آلمان، ژاپن، ترکیه و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia)

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا از تاریخ 13 الی 16 آذر 1398 در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه بزرگ ترین نمایشگاه پلاستیک است که در منطقه اوراسیا برگزار می گردد.این نمایشگاه با همکاری  سازمان صنعت پلاستیک ترکیه برگزار می گردد و فرصتی برای تعامل تجاری با سایر شرکت ها و برندهای بین المللی است.

دراین نمایشگاه معتبر جهانی ماشین آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و مواد خام، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و کنترل، قالب، hyrdraulic و پنوماتیک، روش های بازیافت و… ارائه می گردد. این نمایشگاه فرصتی برای حضور در بازارهای بین المللی و به ویژه یافتن بازارهای وسیع در منطقه ارواسیا است و از این رو اهمیت زیادی دارد. کشف آخرین فناوری ها ،ثبت نام تجاری شما و شناساندن برند شما به جهان و جلسات b٢b ،توسعه استراتژی کسب و کار و مقایسه قیمت ها و محصولات از مزایای حضور در نمایشگاه پلاستیک ترکیه است.

تور نمایشگاه لاستیک و پلاستیک دوسلدورف (K)

نمایشگاه لاستیک و پلاستیک از تاریخ 24 مهر الی 1 آبان 1398 در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه لاستیک و پلاستیک دوسلدورف نمایشگاه تجاری برتر جهان برای نمایش نوآوری های صنعت لاستیک و پلاستیک است. این نمایشگاه از هر نظر رویدادی بی همتا در جهان است و امسال نیز بزرگترین رویداد برای محصولات و فرآیندهای صنعت لاستیک و پلاستیک در دوسلدورف خواهد بود. نمایشگاه پلاستیک آلمان بهترین مکان برای کسب و کار و ایجاد رشد استراتژیک و جایگاهی فوق العاده برای موفقیت شرکت شما به حساب می آید. نمایشگاه لاستیک دوسلدورف جایگاهی ایده آل برای عملکردی حرفه ای است، زیرا کل زنجیره ارزش این صنعت را زیر یک سقف گرد هم می آورد. این نمایشگاه از نظر کیفیت و تنوع بی نظیر است.

تور نمایشگاه پلاستیک دهلی (IndiaPlast)

نمایشگاه پلاستیک از تاریخ 9 الی 13 اسفند 1398 در شهر دهلی کشور هند برگزار می گردد. نمایشگاه پلاستیک دهلی بزرگ ترین نمایشگاه تجاری پلاستیک در شمال هند به شمار می آید. رهبران صنعت پلاستیک برای نمایش محصولات، راهکارها، تکنولوژی های جدید، نوآوری های انقلابی و ایجاد همکاری های بین المللی در این نمایشگاه حضور دارند. شرکت های پیشرو، محصولات و خدمات خود را در زمینه های ماشین آلات پردازش پلاستیک، مواد اولیه، قطعات پلاستیکی، سیستم های اتوماسیون و مونتاژ، حمل و نقل مواد و زمینه های بسیار دیگر در این نمایشگاه ارائه می دهند و مدیران و مهندسان تولید، مدیران محصول و پروژه و دیگر متخصصان صنعت پلاستیک از بازدیدکنندگان این نمایشگاه به شمار می آیند.

این رویداد قدرت نفوذ بیشتری برای غرفه داران بین المللی مهیا خواهد کرد. از این فرصت، به عنوان یک تولید کننده یا ارائه دهنده خدمات در نمایشگاه پلاستیک دهلی استفاده کنید. این رویداد کامل ترین نمایشگاه برای به نمایش گذاشتن محصولات و نوآوری های شما و توسعه و ایجاد همکاری های سودآور محسوب می شود.

آشنایی با تور نمایشگاهی پلاستیک

تور نمایشگاه صنعت پلاستیک چین (Chinaplas)

نمایشگاه صنعت پلاستیک از تاریخ 31 اردیبهشت الی 3 خرداد 1398 در شهر گوانگجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت پلاستیک چین بزرگ ترین نمایشگاه پلاستیک و لاستیک در آسیا و یکی از تاثیرگذارترین نمایشگاه های جهان است. رشد سریع علم و تکنولوژی، طیف مصرف پلاستیک و لاستیک در بخش های مختلف تولیدی، مانند صنعت ماشین سازی، الکترونیک و لوازم برقی، تکنولوژی اطلاعات و مخابرات، و ساختمان سازی را به طور شگرفی گسترش داده است. بدین ترتیب، نمایشگاه پلاستیک چین به مکانی متمایز برای انجام تجارت در این صنعت تبدیل شده و در توسعه آن سهم بسزایی داشته اند. تامین کنندگان بین المللی کالا، مجموعه ای از پیشرفته ترین ماشین آلات، مواد شیمیایی و مواد خام را برای بازدیدکنندگان از تمام نقاط دنیا به نمایش می گذارند. علاوه بر این، غرفه های بین المللی متنوع تکنولوژی و محصولات بدیع خود را به عرصه نمایش می گذارند.

تقویم تور نمایشگاهی پلاستیک

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه: زمان برگزاری از 13 الی 16 آذر 98 می باشد.

نمایشگاه لاستیک و پلاستیک دوسلدورف: زمان برگزاری از 24 مهر الی 1 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه پلاستیک دهلی: زمان برگزاری از 9 الی 13 اسفند 98 می باشد.

نمایشگاه صنعت پلاستیک چین: زمان برگزاری از 31 اردیبهشت الی 3 خرداد 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی پلاستیک

یکی از مهم ترین موضوعات در رابطه با تور نمایشگاهی پلاستیک داشتن دعوتنامه رسمی از طرف مسئولین نمایشگاه برای حضور در این نمایشگاه مهم می باشد.شما با داشتن دعوتنامه نمایشگاهی افراد به راحتی می توانید در نمایشگاه به عنوان بازدیدکننده یا غرفه دار حضور پیدا کنید. دعوتنامه نمایشگاهی در واقع برگه ای است که در آن از افراد خاصی برای حضور و بازدید از نمایشگاه پلاستیک در کشورهای مختلف دعوت می شوند. اغلب سازمان ها و شرکت های معتبر و برگزار کنندگان این نمایشگاه به عنوان دعوت کننده از اهالی صنعت پلاستیک دعوت می کنند تا از این رویداد مهم بازدید کنند.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی پلاستیک

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی پلاستیک

برای حضور در نمایشگاه های مختلف پلاستیک و لاستیک در کشورهایی همچون آلمان، ترکیه و چین از طریق تور نمایشگاهی پلاستیک می بایست ویزای نمایشگاهی دریافن کنند. در واقع با داشتن دعوتنامه نمایشگاهی افراد متقاضی به راحتی می توانند ویزای نمایشگاهی را دریافت نمایند. بنابراین دعوتنامه را به همراه مدارک اصلی به سفارت کشور مورد نظر باید تحویل دهید و منتظر باشید که ویزای شما صادر شود. از مدارک دیگر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *