در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه داروسازی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های داروسازی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی داروسازی

صنعت داروسازی هر سال با کشف داروهای جدید برای بیماری‌ های مختلف و پیشرفت های چشم گیر در سراسر دنیا نمایشگاه های بزرگی برگزار می کند. با توجه به اینکه بودجه‌ های بزرگی در این صنعت تبادل می ‌شود تا اینکه نمایشگاه‌ های داردسازی با امکان تبادل تکنولوژی و علم به روند رو به رشد این صنعت کمک کند. از شرکت‌کنندگان در تور نمایشگاهی داروسازی می توان سیاست‌ مداران را نام برد چراکه از این صنعت حمایت‌ های لازم را به عمل می ‌آورند. در تور نمایشگاهی داروسازی نیز سیاست‌ مداران و سرمایه داران بزرگ هر کشوری در حوزه داروسازی و سلامت در این نمایشگاه حضور می یابند تا از این صنعت و آینده داروسازی پشتیبانی کنند.

آشنایی با تور نمایشگاهی داروسازی

لیست انواع تور نمایشگاهی داروسازی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه داروسازی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی داروسازی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای امارات، آلمان، اسپانیا و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه صنایع دارویی ابوظبی (CPhI Middle East & Africa)

نمایشگاه صنایع دارویی از تاریخ 25 الی 27 شهریور 1398 در شهر ابوظبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. بزرگ ترین گردهمایی داروسازی ناحیه منا به شمار می زود. این نمایشگاه همزمان با رویدادهای ICSE، P-MEC، InnoPack و FDF، میزبان بیش از ٤،٠٠٠ نفر از تامین کنندگان و خریداران اصلی صنایع داروسازی خواهند بود. با توجه به حضور طیف گسترده ای از غرفه داران از سراسر کل زنجیره تامین فارما، شانس خود را برای شرکت در این نشست بی نظیر در ابوظبی از دست ندهید. در سال جاری، قدرت عظیم نام تجاری CPhI، توجه ویژه به نوآوری، دسترسی به بازار و داستان های همکاری موفق در توسعه دارویی را به منطقه خاورمیانه و آفریقا خواهد رساند. با مشارکت در قلب امارات متحده عربی، از ٣ تا ٥ سپتامبر ٢٠١٨، در مرکز نمایشگاه های بین المللی ADNEC در ابوظبی، CPhI خاورمیانه و آفریقا قرار است پیشروترین پلتفرم تجاری در حوزه صنایع تولید دارو باشد.

تور نمایشگاه داروسازی دوسلدورف (Expopharm)

نمایشگاه داروسازی از تاریخ 3 الی 6 مهر 1398 در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می گردد. از بزرگ ترین نمایشگاه های تجاری داروسازی در اروپا می باشد. این نمایشگاه سالیانه برگزار شده و بیش از ٢٧٠٠٠ بازدیدکننده تجاری و ٥٠٠ غرفه دار در آن شرکت می کنند. نمایشگاه داروسازی دوسلدورف شامل چندین کنفرانس کلیدی، رویدادهای ویژه و مکان های کسب و کار و تجارت می شود، که مهمترین آنها FIP (کنگره جهانی داروسازی و علوم دارویی) و ABDA، گردهمایی سیاسی مرکزی سال برای داروسازان آلمان، می باشند. این گردهمایی بین المللی، بزرگترین تولیدکنندگان و خریداران عمده فروش و همچنین داروسازان را از سرتاسر جهان گرد خود جمع می کند و آخرین نوآوری ها و سبک هایی را که به این بخش شکل می دهند را ارائه می دهد. با چنین برنامه فشرده ای، نمایشگاه Expopharm دوسلدورف موفقیت را برای شما تضمین می کند.

تور نمایشگاه جهانی صنایع دارویی (CPhI Worldwide)

نمایشگاه صنایع دارویی از تاریخ 13 الی 16 آبان 1398 در شهر فرانکفورت کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه جهانی صنایع دارویی یک نمایشگاه گسترده تخصصی در زمینه داروسازی در جهان می باشد. نمایشگاه صنایع دارویی جهانی، یک نمایشگاه تخصصی می باشد که در آن بیش از ٢٥٠٠ غرفه دار با بیش از ٣٦٠٠٠ بازدیدکننده تجاری و تصمیم گیرندگان از ١٤٠ کشور جهان ملاقات می کنند. این نمایشگاه به عنوان مکانیواجب برای بازدید تمامی تاجران در صنایع داروسازی قلمداد می شود. در میان نمایشگاه های تجاری در ژاپن، کره، روسیه، آسیای جنوب شرقی، ترکیه و چندین رویداد همراه با آن و نمایشگاه هایی دیگر، نمایشگاه صنایع دارویی جهانی قدرتمندترین پایگاه بوده و جاییست که خریداران صنعتی می توانند با تولیدکنندگان خارجی ملاقات داشته باشند و با تکنولوژی و محصولات از منابع بین المللی معتبر آشنا شوند. شما می توانید با شرکت کردن در نمایشگاه صنایع دارویی جهانی، با تمامی فعالان صنعت داروسازی در یک مکان ملاقات کرده، با شرکت ها در تمامی بخش های کلیدی آشنا شده، با شرکت های مختلف از سرتاسر جهان ملاقات کرده و از آخرین پیشرفت های این صنعت مطلع شوید.

آشنایی با تور نمایشگاهی داروسازی

تور نمایشگاه داروسازی مسکو (Apteka)

نمایشگاه داروسازی از تاریخ 11 الی 14 آذر 1398 در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاهی بین المللی روسیه در بخش محصولات مرتبط با محصولات دارویی محسوب می شود. این نمایشگاه که اغلب در هفته بهداشت روسیه برگزار می گردد، نمایندگانی از صنعت داروسازی روسیه و سایر کشورهای منطقه را گرد هم می آورد. نمایشگاه داروسازی مسکو جایگاه تجاری ایده آلی را برای جمع بندی پیشرفت های صورت گرفته در طول سال گذشته و بحث بر سر چشم اندازهای آینده صنعت داروسازی و پزشکی فراهم می آورد. هرساله نمایندگانی از تمام بخش های جامعه پزشکی شامل: پزشکان، داروسازان، توسعه دهندگان، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد دارویی، محصولات پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین وزارت بهداشت کشورهای مختلف از نمایشگاه داروسازی مسکو حضور می یابند و از آن بازدید می کنند. این نمایشگاه فرصت های همکاری گسترده ای را برای کل زنجیره دارو شامل تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، داروخانه ها و در انتهای زنجیره، مشتریان فراهم می کند و همین امر آن را به رویدادی جذاب برای متخصصان تمام زمینه های پزشکی و صنعت داروسازی تبدیل کرده است.

تقویم تور نمایشگاهی داروسازی

نمایشگاه صنایع دارویی ابوظبی: زمان برگزاری از 25 الی 27 شهریور 98 می باشد.

نمایشگاه داروسازی دوسلدورف: زمان برگزاری از 3 الی 6 مهر 98 می باشد.

نمایشگاه جهانی صنایع دارویی: زمان برگزاری از 13 الی 16 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه داروسازی مسکو: زمان برگزاری از 11 الی 14 آذر 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی داروسازی

برای دریافت دعوتنامه نمایشگاهی شما باید با مسئولین نمایشگاه ارتباط برقرار کنید و درخواست دعوتنامه داشته باشید تا اینکه برای شما دعوتنامه ارسال کنند. در صورتی که نتوانستید شخصاً ارتباط برقرار کنید می توانید از نمایندگان کشور استفاده کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. زمانی که تصمیم می گیرید برای تور نمایشگاهی داروسازی اقدام کنید در ابتدا باید دعوتنامه ای به منظور شرکت در نمایشگاه ارائه دهید. شرایط گرفتن دعوتنامه نمایشگاهی موارد زیر می باشد:

آشنایی با تور نمایشگاهی داروسازی

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی داروسازی

وقتی تصمیم به شرکت در تور نمایشگاهی داروسازی می کنید باید مدارکی را برای انجام کارهای ویزای نمایشگاهی ارائه دهید. برای شرکت در تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی نیز مدارکی مهمی لازم است. این مدارک شامل:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *