در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه بسته بندی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های بسته بندی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی بسته بندی

نمایشگاه های بسته بندی با اهداف مختفلی در کشورهای متعددی در سراسر جهان برگزار می شوند. این نمایشگاه های با اهداف ارائه محصولات و فناوری های بسته بندی تشکیل می شوند. به همین دلیل تورهای نمایشگاهی بسته بندی برگزار می شود و به شدت مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است. دلیل اصلی رونق این تور صنعتی، پی بردن صاحبان صنایع و تولیدکنندگان کالاها به اهمیت کیفیت بسته بندی، پکیجینگ و چاپ جلد در جلب مشتری و حفظ جایگاه برند خود در بازار است. رشد سرمایه داری و ظهور کارخانه‌ های جدید، باعث شده به ازای هر کالا یا خدمت مشابه، چندین و چند تولیدکننده وجود داشته باشد و این امر منجر به رقابتی شدن روزافزون فضای اقتصادی شده و مواردی که تا پیش از این پیش پا افتاده تلقی می ‌شد، امروزه با میلی متری شدن فاصله رقبای تجاری از یکدیگر حائز اهمیت شده است.

آشنایی با تور نمایشگاهی بسته بندی

لیست انواع تور نمایشگاهی بسته بندی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه بسته بندی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی بسته بندی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای چین، آذربایجان، آمریکا و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه تکنولوژی بسته بندی هند (CartonTech)

نمایشگاه تکنولوژی بسته بندی از تاریخ 6 الی 9 شهریور 1398 در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می گردد. نمایشگاه تکنولوژی بسته بندی هند نمایشگاه مناسبی برای صاحبان چاپخانه، مبدل ها، تولیدکنندگان کارتن های تاشو، جعبه های محکم، کاربران کارتن های غذایی، نوشیدنی، مایعات، دارویی، بهداشت و درمان، مراقبت شخصی، مواد شوینده خانگی و صنعتی محسوب می شود. این رویداد محیط تجاری کاملی برای بازدیدکنندگان متمرکز فراهم می کند. هدف نمایشگاه فناوری بسته بندی دهلی گردهم آوری تولید کنندگان، ارائه دهندگان ماشین آلات، مواد و خدمات مواد غذایی، دارویی و صنایع بسته بندی سراسر جهان است.

تور نمایشگاه بسته بندی لاس وگاس

نمایشگاه بسته بندی از تاریخ 1 الی 3 مهر 1398 در شهر لاس وگاس کشور آمریکا برگزار می گردد. نمایشگاه بسته بندی لاس وگاس رویداد برجسته ای در حوزه بسته بندی به شمار می رود. با بیش از ٢٠ سال سابقه، این نمایشگاه فراتر از یک رویداد تجاری معمولی است. در دوره قبلی حدود ٢٩٠٠٠ بازدیدکننده با ٢٠٠٠ شرکت غرفه دار در فضایی به مساحت ٨٤٥٠٠٠ مترمربع ملاقات نمودند. نمایشگاه صنعت بسته بندی لاس وگاس موثرترین راه برای به روز ماندن در مورد آخرین فناوری های بسته بندی و پردازش بوده و نیز بهترین مکان برای ملاقات با پیشگامان صنعت محسوب می شود. این نمایشگاه آخرین و جدیدترین تجربیات صنعت بسته بندی را به صورت زنده به نمایش خواهد گذاشت. با شرکت در این رویداد، فرصت خواهید داشت تا با دیگر متخصصان از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

تور نمایشگاه بین المللی محصولات بسته بندی گوانگجو (PACKINNO)

نمایشگاه محصولات بسته بندی از تاریخ 13 الی 15 اسفند 1398 در شهر گوانگجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی محصولات بسته بندی گوانگجو بزرگ ترین رویداد تجاری محصولات و مواد بسته بندی سبز و نوآورانه در چین به شمار می آید. نمایشگاه محصولات بسته بندی گوانگجو طیف وسیعی از محصولات از مواد و محصولات نوآورانه و کاربردی بسته بندی و بسته بندی ممتاز تا خدمات طراحی را جهت برآورده نمودن نیازهای مختلف شرکت ها عرضه می دارد. بازدیدکنندگان می توانند از تجربه ای همه جانبه برای یافتن منابع در یک مکان و با صرفه جویی در زمان یک بهره مند گردند.

آشنایی با تور نمایشگاهی بسته بندی

تور نمایشگاه صنعت بسته بندی بانکوک (ProPak Asia)

نمایشگاه بسته بندی از تاریخ 22 الی 25 خرداد 1398 در شهر بانکوک کشور تایلند برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت بسته بندی بانکوک برترین نمایشگاه بین المللی پردازش و بسته بندی آسیا است که در جهت گسترش سریع صنایع غذایی، نوشیدنی، دارویی و بازارهای FMCG آسیا فعالیت می کند. با رشد تقاضای مصرف کننده، نرخ بالای رشد ناخالص داخلی، افزایش کارشناسان، تشکیل جامعه اقتصادی آسیایی (AEC) و ٢٣ سال پیشینه، نمایشگاه صنعت بسته بندی بانکوک، یک گردهمایی سالیانه مهم را برای این صنعت در سرتاسر آسیا فراهم می سازد که نباید آن را از دست داد. شرایط بازار برای ارتقای گسترده تر تنظیم شده است و در مقابل تأمین کنندگان بین المللی تکنولوژی، کسب و کارهایی را جهت تأمین رضایت در افزایش تقاضا پایه گذاری کرده و توسعه می دهند و از نمایشگاه صنعت بسته بندی بانکوک به عنوان نمایشگاهی منطقه ای برای برقراری ارتباط صنعت و اداره تجارتی جدی استفاده می کنند.

تور نمایشگاه صنعت بسته بندی باکو (Ipack Caspian)

نمایشگاه بسته بندی از تاریخ 25 الی 27 اردیبهشت 1398 در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت بسته بندی باکو تنها رویداد اختصاصی صنعت بسته بندی در منطقه قففاز به شمار می آید. نمایشگاه صنعت بسته بندی باکو متخصصان و تاجران از بخش های مختلف، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان صنعت بسته بندی را گرد هم جمع می آورد. در نمایشگاه بسته بندی باکو، غرفه داران بین المللی آخرین ماشین آلات، عناصر و مواد اولیه، عوامل و راهکارها برای پردازش، بسته بندی، برچسب زدن و ذخیره محصولات را ارائه می دهند. این نمایشگاه برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان صنعت بسته بندی، فرصتی برای برقراری ارتباط با مخاطبانی جدید و یادگیری درباره جدیدترین روندهای صنعت را فراهم می سازد.

تقویم تور نمایشگاهی بسته بندی

نمایشگاه تکنولوژی بسته بندی هند: زمان برگزاری از 6 الی 9 شهریور 98 می باشد.

نمایشگاه بسته بندی لاس وگاس: زمان برگزاری از 1 الی 3 مهر 98 می باشد.

نمایشگاه بین المللی محصولات بسته بندی گوانگجو: زمان برگزاری از 13 الی 15 اسفند 98 می باشد.

نمایشگاه صنعت بسته بندی بانکوک: زمان برگزاری از 22 الی 25 خرداد 98 می باشد.

نمایشگاه صنعت بسته بندی باکو: زمان برگزاری از 25 الی 27 اردیبهشت 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی بسته بندی

برای شرکت در تورهای نمایشگاهی که در آسیا، اروپا و آمریکا برگزار می شوند، باید دعوتنامه ای از آن داشته باشید. درحالیکه دریافت دعوتنامه نمایشگاهی در هر سه مورد کمی تفاوت دارد. در ابتدای کار باید به یکی از مسئولین برگزاری نمایشگاه ها ارتباط بزقرار کنید و درخواست دعوتنامه دهید، آنها با بررسی های لازم از اطلاعات شما دعوتنامه ارسال می کنند.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی بسته بندی

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی بسته بندی

برای رفتن به غالب کشورهایی که میزبان تور نمایشگاهی بسته بندی هستند، دریافت ویزای نمایشگاهی الزامی است. همچنین مطابق با قوانین کشور مقصد، مدارک مورد نیاز را به سفارت کشور مورد نظر ارسال کنید. مدارک لازم برای دریافت ویزای نمایشگاهی عبارتند از:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی بسته بندی

بعد از ارائه مدارک جهت اخذ ویزای نمایشگاهی که اقدام کنید و چنانچه مشکل خاصی در مدارک ارائه شده وارد نباشد، به فاصله بعد از 2 هفته ویزا را دریافت می کنید بنابراین بهتر است 1 ماه قبل شروع نمایشگاه به رزرو آن اقدام نمایید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *