در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور نروژ در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی نروژ و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های نروژ بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی نروژ با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور نروژ

سالانه در کشورهای مختلف نمایشگاه های بی شماری مانند تور نمایشگاهی نروژ برگزار می شود که فرصت مناسبی است برای ارتقاء سطح دانش و گسترش داد و ستد و همچنین فرصتی برای گردش و تفرج می باشد و افراد زیادی از جمله صاحبان مشاغل به بازدید از نمایشگاه های نروژ اقدام می نمایند در اکثر تورهای نمایشگاهی نروژ در کنار بازدید از نمایشگاه ها و فعالیت های تجاری به لذت بردن بازدید کننده از شهر و کشور نروژ هم اهمیت می دهند. در این گزارش قصد داریم شما را با تور نمایشگاهی نروژ که چند ماه آینده در کشور نروژ برگزار می شود را آشنا کنیم تا در صورت نیاز در تورهای نمایشگاهی نروژ که برگزار می شود شرکت کنید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور نروژ

لیست انواع تورهای نمایشگاهی نروژ

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور نروژ برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی نروژ می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه … و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه بین المللی نور فیشینگ تروندهایم

نمایشگاه نور فیشینگ از تاریخ  30 مرداد الی 2 شهریور 1397 در شهر تروندهایم کشور نروژ برگزار می گردد. یک تور نمایشگاهی نروژ برای تجارت بین­المللی می باشد و مخاطب این نمایشگاه اکثرا ماهیگیرها می باشند و بازدیدکننده ها طیف وسیعی از آخرین تحولات و پیشرفت در زمینه ماهیگیری را پیدا خواهند کرد ، محصولاتی مانند تجهیزات ماهیگیری ، تجهیزات ناوبری ، تجهیزات ایمنی، قایق های ماهیگیری و… در این تور نمایشگاهی نروژ معرفی شده اند. شرکت کنندگان دراین تور نمایشگاهی نروژ می توانند با هم تعامل داشته باشند و با مشتریان و شرکای جدید ارتباط برقرار کنند.

اگر شما علاقه مند به کارآفرینی در زمینه ماهیگیری هستید شرکت در این رویداد ضروری می باشد. تاکنون این تور نمایشگاهی نروژ 2 دفعه برگزار شده­ است و درهردفعه برگزاری این نمایشگاه شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان افزایش داشته است این نمایشگاه قبلا در شهرهای برگن و اسلو نروژ برگزار شده است. در واقع این تور نمایشگاهی نروژ به عنوان یک پلتفرم برای کسب و کار ماهیگیری می باشد به خاطر اینکه 460 شرکت کننده در این نمایشگاه شرکت می کنند.

تور نمایشگاه بین المللی جواهرات و ساعت های نروژی لیلستروم

نمایشگاه جواهرات و ساعت های نروژی از تاریخ  6 مهر الی 9 شهریور 1397 در شهر لیلستروم کشور نروژ برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی جواهرات و ساعتهای نروژی لیلستروم یک تور نمایشگاهی نروژ است که در شهر لیلستروم برگزار می شود، تولیدات طراحان با استعداد نروژی و خارج از نروژ، در زمینه جواهرات و ساعت را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه ویترین محصولاتی مانند جواهرات زیبا, جواهرات معاصر، طلا و پلاتین، جواهرات قومی، حلقه نامزدی، طلا و جواهر بدل, ضدزنگ، سنگ، مروارید، انواع ساعت­های مچی و ساعت های دیواری ، ابزار و ماشین آلات ساعت و… می باشد. که فرصتی عالی برای ارتباط با مشتریان و کسب و کارهای در زمینه جواهرات و ساعت است.

تور نمایشگاه بین المللی موتور شو (خودرو و اتومبیل و ماشین) اسلو

نمایشگاه موتور شو از تاریخ  4 الی 6 آبان 1397 در شهر اسلو کشور نروژ برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی اسلو موتور شو (خودرو و اتومبیل و ماشین) اسلو یک تور نمایشگاهی نروژ است که سالانه برگزار می شود محلی برای نمایش انواع خودرو وموتورسیکت می باشد و علاقه مندان به موتور در همه سنین می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند. همه نوع شرکتی در حوزه حمل و نقل دراین نمایشگاه محصولات خود را به نمایش می گذارند و حتی شرکت های در حوزه وسایل جانبی خودرو و موتور و طراحان صنعتی در این نمایشگاه حاضر هستند.

در این نمایشگاه انواع خودرو و موتورهای جدید وعجیب که به تازگی ساخته شده اند به نمایش گذاشته می شود. این تور نمایشگاهی نروژ فرصتی است تا تولیدکننده ها و شرکت ها آخرین دستاورد خود درحوزه خودرو و موتورسیکلت را به نمایش بگذارند، و می توانند بازدیدکنندگان را از مزایا و میزان امنیت خودرو و موتورسیکلت آگاه کنند، و بازدیدکنندگان می توانند در خرید وسیله نقلیه خودشان هوشمندانه تر عمل کنند.

آشنایی با نمایشگاه های کشور نروژ

تور نمایشگاه بین المللی نور دنتال (تکنولوژی دندانپزشکی و دندانسازی) استاوانگر

نمایشگاه نور دنتال از تاریخ  10 الی 12 آبان 1397 در شهر استاوانگر کشور نروژ برگزار می گردد. یکی از مهم ترین نمایشگاه ها و مکان های بازار برای حرفه دندانپزشکی در نروژ است در این نمایشگاه همه نوع محصولات وتجهیزات جدید و مواد دندان برای مطب دندان پزشکی به نمایش گذارده می شود. اکثر بازدیدکنندگان این تورهای نمایشگاهی نروژ دندان پزشکان عمومی و تخصصی و پرستاران دندان می باشند همچنین در این نمایشگاه کنفرانس های زیادی در حوزه دندان برگزار می شود که بازدیدکنندگان می توانند معلومات خود در حوزه دندانپزشکی را به روز کنند.

تور نمایشگاه بین المللی ام پک (نوآوری در تکنولوژی بسته بندی) لیلستروم

نمایشگاه ام پک از تاریخ  11 الی 13 دی 1397 در شهر لیلستروم کشور نروژ برگزار می گردد. این تور نمایشگاهی نروژ بسته بندی های نوآورانه مواد و خدمات را به نمایش می گذارد ، این نمایشگاه برای شرکت هایی که به دنبال راه هایی برای اصلاح و بهینه سازی خطوط بسته بندی خود و شرکت هایی که نیاز به مواد بسته بندی ارزان دارند مناسب می باشد. همچنین این تور نمایشگاهی نروژ در زمینه های فناوری های بسته بندی، علامت گذاری، چاپ وبازیافت و محیط زیست کارگاه های آموزشی برگزار می شود.

تقویم برگزاری نمایشگاه های نروژ

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی نروژ

دعوتنامه نمایشگاهی نروژ در واقع نامه ای است که از طرف نمایشگاه یا شرکت مورد نظر برای فرد متقاضی ارسال می شود تا شرایط برای سفر و شرکت در تورهای نمایشگاهی نروژ مهیا شود. در دعوتنامه نمایشگاهی مشخصات فردی دعوت کننده و دعوت شونده به همراه هدف از سفر ذکر می شود. با استفاده از دعوتنامه می توانید روند اخذ ویزای نمایشگاهی نروژ سرعت گیرد.

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی روسیه

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی نروژ

برای اخذ ویزای نمایشگاهی نروژ نیز نیاز به ارائه مدارک زیر می باشد که به سفارت کشور نروژ تحویل دهی، این مدارک عبارتند از:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *