در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه تجهیزات پزشکی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی تجهیزات پزشکی

با توجه به پیشرفت روز افزون علوم و فناوری پزشکی باعث شده است که در طول سال نمایشگاه های متعددی در کشورهای مختلف برگزار شود. پزشكان، متخصصان و شركت هاى توليد كننده تجهيزات پزشكى از شرکت کنندگان این نمایشگاه ها می باشند و این نمایشگاه ها داراى اهميت بسيار بالايي در دنياى امروز مى باشد. در واقع نمایشگاه های پزشکی نقش به سزايى را در عرصه تجهیزات پزشکی و سلامت انسانى و معرفى آن به متخصصان و شركت هاى توليد كننده دارد. تور نمایشگاهی پزشکی اين امكان را فراهم خواهد كرد كه سفر به كشور هاى مختلف به هدف شركت در نمايشگاه هاى پزشكى و تجهيزات آن راحت و آسان شود.

آشنایی با تور نمایشگاهی تجهیزات پزشکی

لیست انواع تور نمایشگاهی تجهیزات پزشکی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه تجهیزات پزشکی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی تجهیزات پزشکی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای چین، آلمان، کره جنوبی و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف (مدیکا)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی از تاریخ 27 الی 30 آبان 1398 در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف (مدیکا) بزرگترین رویداد جهان برای بخش پزشکی به شمار می آید. این نمایشگاه با بیش از ٤٠ سال سابقه در تقویم همه افراد فعال در این صنعت ثبت شده و مکانی است که متخصصان بخش پزشکی با هم دیدار می کنند.

نمایشگاه مدیکا همچنان به مسیر بین المللی خود ادامه می دهد و امسال با تنوع منحصر به فردی از نوآوری ها در سطح جهانی برگزار خواهد شد. در این دوره نیز برگزارکنندگان این رویداد در انتظار استقبال از شما به عنوان بازدیدکننده تجاری یا غرفه دار برای بازار جهانی فناوری پزشکی و محصولات مرتبط با آن، در مرکز نمایشگاهی دوسلدورف هستند.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین (CMEF)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی از تاریخ 24 الی 27 اردیبهشت 1398 در شهر شانگهای کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین (CMEF) بزرگترین نمایشگاه آسیا و اقیانوسیه است که به کل زنجیره ارزش بازار تجهیزات پزشکی خدمت می کند. این نمایشگاه در سال ١٩٧٩ تاسیس شد و دو بار در سال در بهار و پاییز برگزار می شود.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین با ٣٠ سال نوآوری مداوم و پیشرفت روزافزون، طیف وسیعی از ده ها هزار محصول را در حوزه های تصویربرداری پزشکی، تشخیص آزمایشگاهی، تجهیزات الکترونیکی، بینایی سنجی، کمک های اولیه، پرستاری توانبخشی، فناوری اطلاعات پزشکی و خدمات برون سپاری پوشش می دهد. این رویداد خدماتی مختلفی را بصورت مستقیم و همه جانبه برای کل زنجیره صنعت پزشکی ارائه می دهد.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی گرجستان (Caucasus Healthcare)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی از تاریخ 3 الی 5 آبان 1398 در شهر تفلیس کشور گرجستان برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی گرجستان (Caucasus Healthcare) پس از طی ١٦ سال رشد و توسعه به یکی از معروف ترین نمایشگاه هایی تبدیل شده که نفوذ قابل توجهی در حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی دارد. در طول این سال ها، نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی گرجستان خود را به عنوان یک نمایشگاه مشهور و موفق به دنیا شناسانده و درواقع جایگاهی برای تعامل و همکاری میان صنایع پزشکی درمانی گرجستان با خارج و ارتباطات و مبادلات بین شرکت ها و دولت محسوب می شود.

این نمایشگاه هرساله فرصت های جدیدی را برای عقد قرارداد و پروژه های جدید فراهم می کند و اطلاعات ارزشمند و فرصت های تجاری مناسبی را برای شرکت هایی که به دنبال شروع تجارت جدید و ورود به بازار هستند، فراهم می نماید. علاقه به راه حل های جدید با سرعتی بیش از پیش در حال رشد است و همین مسئله سبب ایجاد پتانسیل عظیمی برای فروش شده است. این نمایشگاه جدیدترین تکنولوژی های تخصصی، محصولات و خدمات حوزه های پزشکی، آزمایشگاهی، داروخانه ای را به نمایش می گذارد. علاوه بر این، حضور تعداد بالای متخصصین بین المللی و همچنین بازدیدکنندگان به همراه امکان ملاقات گروه های هدف باهم، همه و همه گواهی بر این است که نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی گرجستان جایگاه منحصر به فردی در صنعت بهداشت و درمان دارد.

آشنایی با تور نمایشگاهی تجهیزات پزشکی

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی کره جنوبی (KIMES)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی از تاریخ 23 الی 26 اسفند 1397 در شهر سئول کشور کره جنوبی برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی کره جنوبی (KIMES) بزرگترین نمایشگاه پزشکی در کره جنوبی به حساب می آید. این نمایشگاه فرصتی برایتان فراهم می کند تا شوید در مکانی که ١١٠٠ تولیدکننده داخلی و خارجی فناوری ها و محصولات جدیدشان را به نمایش می گذارند، ظرفیت های فوق العاده و چشم اندازی از آینده صنعت پزشکی را شناسایی نموده و نیز با آخرین روندهای صنعت پزشکی آشنا شوید. نمایشگاه تجهیزات پزشکی سئول به مکانی ارتباطی در مورد آخرین اطلاعات و تکنولوژی های پزشکی و به روز ماندن با بازار سریعاً در حال رشد پزشکی تبدیل خواهد شد.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی پکن (CMEH)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی از تاریخ 4 الی 6 مهر 1398 در شهر پکن کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی پکن (CMEH) یکی از بزرگترین نمایشگاه های چین در حوزه تجهیزات پزشکی به شمار می رود. این نمایشگاه طیف گسترده ای از محصولات مختلف و متنوع حوزه پزشکی ازجمله دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی، دستگاه های تصویربرداری پزشکی، اپتیک، کمک های اولیه، پرستاری توانبخشی، تجهیزات پزشکی و مواد بهداشتی، دستگاه های سنجش و معرف های تشخیصی و همچنین تکنولوژی اطلاعات پزشکی را پوشش می دهد.

در واقع این رویداد بصورت مستقیم و البته جامع کل زنجیره صنعت تجهیزات پزشکی را در بر گرفته و به آن خدمت می کند. هرسال و در هر دوره از برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی پکن بیش از ٥٠٠ تولیدکننده تجهیزات پزشکی از بیش از ٢٠ کشور دنیا و همچنین ٣٠٠٠٠ نهاد خرید دولتی، خریداران بیمارستانی و توزیع کنندگان و همچنین نمایندگانی از ٢٠ کشور و منطقه دنیا دورهم جمع می شوند تا در این نمایشگاه به معاملات تجاری بپردازند و با همتایان خود در این صنعت ارتباط برقرار کنند.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول

نمایشگاه تجهیزات پزشکی از تاریخ 22 الی 25 فروردین 1398 در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول شامل نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سیستم یکپارچه سلامت، کنگره و سمپوزیوم های بین المللی حول محور سلامت می شود. نمایندگان داخلی و خارجی زیادی از حوزه سلامت و پزشکی از این نمایشگاه بازدید می کنند و با شرکت در کنگره و سمپوزیوم های آن و به اشتراک گذاری ایده ها و طرح هایشان با یکدیگر، راهکارهای نوینی را برای پیشرفت این صنعت ارائه می دهند.

بزرگان صنعت تجهیزات پزشکی و سلامت از کشورهای خاورمیانه، آسیای میانه، بالکان، اروپا، شمال آفریقا و آمریکا در این رویداد حضور خواهند یافت تا جایگاهی برای تجارت مولد صنعت تجهیزات پزشکی و سلامت ایجاد کنند. نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول برای بازدیدکنندگان و غرفه دارانش شرایط و جایگاهی را مهیا می کند تا آنها بتوانند با بهره گیری از این فضا میزان آگاهی و دانش خود را از نوآوری های صنعت افزایش دهند، موقعیت خود را در بازار تقویت کنند و شرکت یا تجارت خود را تبلیغ نموده و گسترش دهند.

تقویم تور نمایشگاهی تجهیزات پزشکی

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف (مدیکا): زمان برگزاری از 27 الی 30 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین: زمان برگزاری از 24 الی 27 اردیبهشت 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی گرجستان: زمان برگزاری از 3 الی 5 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی کره جنوبی: زمان برگزاری از 23 الی 26 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی پکن: زمان برگزاری از 4 الی 6 مهر 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول: زمان برگزاری از 22 الی 25 فروردین 98 می باشد.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی تجهیزات پزشکی

متقاضیان براى شرکت در تور بین المللی نمایشگاهی تجهیزات پزشکی نیازمند به دریافت ویزای نمایشگاهی هستند. آنها مدارک مورد نیاز را به سفارت کشور مقصد ارائه می دهند. این مدارک شامل موارد زیر می باشند:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *