در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور مالزی در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی مالزی و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های مالزی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور مالزی

برپایی نمایشگاه های مختلف با موضوعات مهم در کشور مالزی باعث شده است که تورهای نمایشگاهی مالزی برگزار شود. با توجه به اینکه مالزی یکی از کشورهای مدرن و پیشرفته آسیایی محسوب می شود، بنابراین نمایشگاه هایی که در آنجا برگزار می شود با استقبال خوبی رئ به رئ می شوند و تور نمایشگاهی مالزی در زمان اندک ظرفیت شان تکنیل می شوند. مطمئنا حضور در نمایشگاه های بین المللی مالزی برای صاحبان برخی از کسب و کارها اهمیت زیادی دارد. با تورهای نمایشگاهی مالزی می توانید از این رویدادها بازدید نمایید و اقامت کاری خود را به بهترین نحو دریافت کنید. اما مهم ترین دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی، ارتباط با تاجران و بزرگان صنعت در نمایشگاه می باشد چراکه دروازه های پیشرفت به روی شما باز خواهد شد.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور مالزی

لیست انواع تورهای نمایشگاهی مالزی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور مالزی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی مالزی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه … و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی مالزی (Lab Asia)

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی از تاریخ  23 الی 25 مهر 1398 در شهر کوالالامپور کشور مالزی برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی مالزی نمایشگاه برتر جنوب شرق آسیا در زمینه ابزارهای علمی و تجهیزات آزمایشگاهی صنایع گوناگون شامل پزشكی و دارو، مواد غذایی و آشامیدنی، نفت و گاز، علوم زیستی و نانوفناوری است.

از آنجا كه تقاضای بسیاری برای تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی علمی در منطقه در حال توسعه جنوب شرق آسیا وجود دارد، این رویداد به منظور پاسخگویی به این نیاز با گردهمایی متخصصان و كارشناسان صنعت و عرضه جدیدترین ابزارهای علمی و تجهیزات آزمایشگاهی، ایجاد ارتباط كاری و تبادل اطلاعات صنعتی را فراهم می آورد. همچنین این نمایشگاه نیازهای توزیع كنندگان و نمایندگان علمی علاقمند به محصولات جدید برای عرضه به بازار منطقه را تأمین می نماید و بعنوان پشتیبان و رابط برای مدیران خارجی عمل می نماید.

تور نمایشگاه نفت و گاز آسیا (OGA)

نمایشگاه نفت و گاز آسیا از تاریخ  28 الی 30 خرداد 1398 در شهر کوالالامپور کشور مالزی برگزار می گردد. نمایشگاه نفت و گاز آسیا به عنوان بزرگ ترین نمایشگاه حوزه صنعت نفت و گاز در آسیا است که هر دوسال یکبار برگزار می شود.

این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت های فعال در این صنعت در بازه سه روزه این نمایشگاه نظرات و اطلاعات خود را با دیگر شرکت ها به اشتراک بگذارند و از فرصت های جدید آگاهی یابند. این نمایشگاه از به روزترین فناوری ها، تجهیزات و ماشین آلات در حوزه های نفت، گاز و مهندسی پتروشیمی پرده برداری مینماید. حضور بیش از ١٧٠٠ شرکت از ٥٠ ایالت جهان سبب شده تا این نمایشگاه معتبرترین نمایشگاه نفت و گاز در آسیا شود.

این نمایشگاه میزبانی ١٢ غرفه از کشورهای پیشرو در صنعت نفت و گاز را بر عهده دارد. از جمله این کشورها میتوان استرالیا، اتریش، بلژیک، چین، فرانسه و ایالت متحده آمریکا را نام برد. این نمایشگاه برای دستیابی به بالاترین جایگاه جهانی، جدیدترین فناوری ها را در زمینه اکتشاف، تولید و انتقال را به علاقمندان ارائه می نماید. با برگزاری کنفرانس های فناوری زیرآب در شانزدهمین دوره از این نمایشگاه، OGA همواره در حال جذب شرکت کنندگان توسط افزودن کنفرانس آسیایی SUBSEA به برنامه اش می باشد. سیستم ها و تجهیزاتی که در سال در این نمایشگاه به عرضه در می آید از به روزترین نقشه های پتروشیمی اقیانوس آرام، سواحل مالزی و دیگر نقاط جهان بهره می جویند.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور مالزی

تور نمایشگاه صادرات مبلمان مالزی

نمایشگاه صادرات مبلمان از تاریخ  18 الی 21 اسفند 1397 در شهر کوالالامپور کشور مالزی برگزار می گردد. نمایشگاه صادرات مبلمان مالزی یکی از نمایشگاه های منطقه جنوب شرقی آسیا و یکی از مهم ترین رویدادها در حوزه جهانی مبلمان می باشد. دوازدهمین دوره از نمایشگاه باشکوه در کوالالامپور برگزار خواهد شد. بازدیدکنندگان می توانند با حضور در این نمایشگاه شاهد مجموعه ای جدید و گسترده از محصولاتی باشند که توسط بیش از ٢٧٠ تولیدکننده از کشورهای مالزی، چین، انجمن ملل آَسیای شرقی بازدید نمایند. نمایشگاه صادرات مبلمان مشهورترین نمایشگاه بین المللی مبلمان در مالزی است و یکی از نمایشگاه های پربازدید آسیا محسوب می شود که تعداد کثیری از غرفه داران و بازدیدکنندگان را مجذوب خود می گرداند.

این نمایشگاه در چهار روز برگزار خواهد شد. یکی از دلایل قدرت و جذابیت این نمایشگاه حضور تولیدکنندگان حرفه ای از سراسر جهان می باشد که هر ساله در این نمایشگاه به ارائه ی محصولات می پردازند. این نمایشگاه در ایجاد فضایی گیرا و مناسب شهرت دارد و مجموعه ی گسترده ای از محصولات باارزشی را که شامل مبلمان متناسب با اتاق های ناهارخوری، خواب، پذیرایی، دفاتر اداری، اتاق کودک و . . . را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. بازدیدکنندگان به راحتی متوجه قدرت و شکوه EFE می شوند، نمایشگاهی که فرصت بسیار مناسبی را برای تولیدکنندگان و شرکت های پیشرو در این صنعت را ایجاد میکند تا در این نمایشگاه گرد هم بیایند و با یکدیگر تبادل اطلاعات و همکاری نمایند. این نمایشگاه با پرده برداری از بهترین، خلاقانه ترین و جذابترین مبلمان و لوازم جانبی تولید شده توسط تولیدکنندگان خارجی و داخلی چشم بازدیدکنندگان را به خود خیره می سازد.

تقویم برگزاری نمایشگاه های مالزی

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی مالزی

مسافرین تور نمایشگاهی مالزی می توانند با توجه به تاریخ برگزاری نمایشگاه یک ماه زورتر اقدام به رزرو تور نمایشگاهی خود کنند. تا کارهای مربوط به اخذ ویزای نمایشگاهی تان انجام شود زمان می برد. با شرکت در زمان های خلوت می توانید بهترین بازدید را داشته باشید و نهایت استفاده را ببرید.

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی مالزی

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی مالزی

وقتی تصمیم به بازدید نمایشگاه های کشور مالزی می گیرید، باید مشخص کنید که آیا شما به عنوان یک بازدید کننده به مالزی می روید یا اینکه می خواهید یک غرفه دار در نمایشگاه شوید. اگر شما به عنوان یک بازدید کننده می خواهید به مالزی بروید، درخواست شما مبنی بر بازدید کننده فرستاده می شود. اما در غیر این صورت شرایط کمی فرق می کند و باید درخواست غرفه بدهید. نمایشگاه های کشور مالزی در تاریخ های مختلف و در شهر های مختلف مالزی برگزار می شوند. البته گرفتن دعوتنامه را نیز باید به تور بسپارید تا از نمایشگاه مورد نظر برای شما به عنوان بازدیدکننده و یا غرفه دار دعوتنامه بگیرد و به شما اجازه حضور داده شود.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی مالزی

در زمان سفر به کشور مالزی با توجه به هدف تان باید یکسری مدارک آماده کنید و به سفارت مالزی تحویل دهید. برای ویزای نمایشگاهی مالزی نیز این مدارک لازم است:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *