در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

هر ساله کشورهای بسیار نمایشگاه های زینتی گران قیمت مانند نمایشگاه جواهرات و لوازم تزئینی و عینک برگزار می کنند. همانطور که می دانید این نمایشگاه ها با هزینه های بالایی برگزار می شوند و حاکی از آن است که برگزارکنندگان سرمایه داران بزرگ کشور برگزار کننده هستند. بنابراین تورهای نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک با قیمت های بالاتری ارائه می شود. تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک در بازه زمانی بیشتر از تاریخ برگزاری نمایشگاه برای کسانی که تمایل به گشت و گذار در شهر محل برگزاری نمایشگاه دارند، امکان پذیر است.

آشنایی با تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

لیست انواع تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای آلمان، ایتالیا، امارات متحده عربی و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه الماس و جواهر هنگ کنگ (HKIDGPS)

نمایشگاه الماس و جواهر از تاریخ 7 الی 11 اسفند 1397 در شهر هنگ کنگ جزیره هنگ کنگ برگزار می گردد. نمایشگاه الماس و جواهر هنگ کنگ (HKIDGPS) یکی از بزرگترین و گسترده ترین بازارهای جواهرات در جهان است. نمایشگاه الماس و مروارید هنگ کنگ جایگاهی برای به نمایش گذاشتن مواد خام و سنگ از جمله سنگ های نیمه قیمتی، الماس و مروارید های گران بها است.

در نمایشگاه جواهرات هنگ کنگ سمینارهای تخصصی و انجمن خریداران برای ارائه به روز ترین اطلاعات بازار سازماندهی شده اند و طیف گسترده ای از موضوعات مانند جدیدترین توسعه ها و فرصت های موجو در صنعت جواهر در بازارهای در حال ظهور را پوشش می دهند. خریداران و غرفه داران صنعت در این رویداد مهم صنعت طلا و جواهر گردهم خواهند آمد تا اطلاعات بازار را رد و بدل کرده و معاملات تجاری نزدیکی انجام دهند.

تور نمایشگاه سنگ های معدنی و قیمتی هامبورگ (Mineralien)

نمایشگاه سنگ های معدنی و قیمتی از تاریخ 15 الی 17 آذر 1398 در شهر هامبورگ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه سنگهای معدنی و قیمتی هامبورگ (Mineralien) چهارمین نمایشگاه بزرگ سنگ های معدنی و قیمتی در جهان و گنجینه ای فواق العاده برای عتیقه شناسان و محققان است. نمایشگاه سنگهای معدنی و قیمتی هامبورگ خیره کننده و بی نظیر است. غرفه دارانی برجسته، جواهرات گرانبها و برنامه های ویژه از جمله دلایلی است تا این نمایشگاه بزرگ سنگ های معدنی و قیمتی بهترین مکان برای محققین، مجموعه داران، جواهر فروشان و آن دسته از افرادی که به این حوزه هاعلاقه دارند، باشد.

بیش از ٤٠٠ غرفه دار از ٣٤کشور سنگ های گرانبهای خود را به مجموعه داران وعلاقه مندان عرضه می کنند. نمایشگاه سنگهای معدنی و قیمتی هامبورگ از طرفی بازاری برای حضار حرفه ای این صنعت است، و از طرف دیگرمجموعه ای غنی از جواهر را به بازدید کنندگان عرضه می کند. نه تنها بزرگان این صنعت از این نمایشگاه لذت می برند، بلکه خانواده ها و بچه ها نیز می توانند به همراه یکدیگر به این نمایشگاه بیایند و از دیدن سنگ های معدنی و قیمتی لذت ببرند.

آشنایی با تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

تور نمایشگاه عینک میلان (MIDO)

نمایشگاه عینک از تاریخ 4 الی 6 اسفند 1397 در شهر میلان کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه عینک میلان (MIDO) نمایشگاه بین المللی اپتیک، بینایی سنجی و چشم پزشکی است که بطور اختصاصی به تجهیزات وابسته به بینایی، بینایی سنجی، چشم پزشکی و عینک ها و پوشش های چشم شامل مدل های متنوع عینک های آفتابی و طبی، لنزها، لنزهای تماسی، تجهیزات و ترکیبات مرتبط تعلق دارد. این نمایشگاه در تلاش برای ارائه بهترین هاست و تمامی جنبه ها و محصولات بخش اپتیک، ترکیبات و برترین ماشین آلات برجسته، مربوط به آینده و مد روز را در رده های مختلف بهترین محصولات و پوشش های چشم، از شناخته شده ترین برندهای دنیا ارائه می دهد.

این نمایشگاه حرفه ای های تجارت، برندهای برتر و شرکت های ارائه دهنده جدیدترین طراحی و مدهای روز را در یک مکان گرد هم می آورد. نمایشگاه لنز و عینک میلان به عنوان کاملترین، جامع ترین و جاذبترین نمایشگاه ها شناخته شده است و اکتشافات جدید جهانی را در زمینه اپتیک، بینایی سنجی و چشم پزشکی در اختیار شما قرار می دهد. تمامی نامداران بزرگ این صنعت در این نمایشگاه جهت ارائه و به نمایش گذاشتن جهانی محصولات، مهمترین اکتشافات و بخش های جدید خود حضور به هم می رسانند، که این امر تعیین کننده بازار آینده این صنعت است.

تور نمایشگاه ساعت و جواهرات شارجه

نمایشگاه ساعت و جواهرات از تاریخ 13 الی 17 فروردین 1398 در شهر شارجه کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه ساعت و جواهرات شارجه یکی از برترین و مهم ترین نمایشگاه های ساعت و جواهرات در منطقه است و برترین برندهای جهانی در آن حضور داشته و محصولات خود رابه نمایش می گذارند. این نمایشگاه با همکاری اتاق بازرگانی شارجه برگزار می شود و به دلیل برگزاری این نمایشگاه به صورت دو سالانه بازدید کنندگان زیادی حضور خواهند داشت و شرکت ها محصولات متنوعی را ارائه خواهندکرد. این نمایشگاه دارای زمانی خاص برای بازدید بانوان است که آن را از سایرنمایشگاه ها متفاوت می کند و آن را جذاب تر می سازد. بحرین، چین، هنگ کنگ، هند، ایتالیا، ژاپن، اردن، لبنان، لیتوانی، مالزی، پاکستان، عربستان سعودی، سنگاپور، تایلند، ترکیه، امارات متحده عربی، آمریکا، انگلیس و یمن برخی از کشورهای شرکت کننده هستند.

تور نمایشگاه عینک واپتیک دبی

نمایشگاه عینک واپتیک از تاریخ 21 الی 23 آبان 1398 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه عینک واپتیک دبی تنها نمایشگاه مربوط به عینک و صنایع وابسته در خاورمیانه و آفریقا است .دراین نمایشگاه جهانی که در منطقه خاورمیانه و آفریقا اهمیت زیادی دارد بهترین برندهای عینک و اپتیک آخرین محصولات خود را ارائه می کنند و به دلیل منحصر به فرد بودن این نمایشگاه تعداد بازدید کنندگان در آن بسیار زیاد است و تولید کنندگان ،خرده فروشان و متخصصان تجهیزات نوری در آن شرکت می کنند.

در این نمایشگاه مدل های مختلف عینک ،عینک آفتابی و محصولات اپتیک ارائه می شود و شما با محصولات مختلف شرکت های تولید کننده آشنا خواهید شد.این نمایشگاه فرصتی است تا شرکت های معتبر و فعال در این حوزه محصول خود را معرفی کنند و نام تجاری خود را به برندی معروف تبدیل نمایند. در نمایشگاه عینک و صنایع وابسته دبی حدود چهار هزار خریدار به صورت مستقیم حضور خواهند داشت که زمینه بسیار مناسب برای افزایش فروش و گسترش بازار محصولات شما است.

تقویم تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

نمایشگاه الماس و جواهر هنگ کنگ: زمان برگزاری از 7 الی 11 اسفند 98 می باشد.

نمایشگاه سنگ های معدنی و قیمتی هامبورگ: زمان برگزاری از 15 الی 17 آذر 98 می باشد.

نمایشگاه عینک میلان: زمان برگزاری از 4 الی 6 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه ساعت و جواهرات شارجه: زمان برگزاری از 13 الی 17 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه عینک واپتیک دبی: زمان برگزاری از 21 الی 23 آبان 98 می باشد.

آشنایی با تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

یکی از موارد لازم و مهم برای شرکت در نمایشگاه های جواهرات و لوازم تزئینی و عینک، دعوتنامه می باشد. دعوتنامه نمایشگاهی شامل موارد بسیاری از مشخصات شخص دعوت شونده و دعوت کننده می باشد د علاوه بر آن هدف از بازدید هم باید شرح داده شود تا دعوتنامه معتبری صدور شود. با داشتن دعوتنامه نمی توان گفت که سفرتان برای بازدید نمایشگاه قطعی شده است چرا که در این زمان شما نیاز به ویزای نمایشگاهی دارید تا اجازه ورود به خاک کشور مقصد را پیدا کنید.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

سفر به کشورهای اروپایی که نمایشگاه های جواهرات و لوازم تزئینی و عینک برگزار می کنند نیاز به ویزای شینگن می باشد. در صورتی که شرکت کنندگان در نمایشگاه جواهرات و لوازم تزئینی و عینک دارای دعوتنامه از سوی برگزار کنندگان نمایشگاه باشند، روال اخذ ویزای شینگن با سهولت بیشتری انجام می شود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک عبارت است از:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک در فاصله زمانی قبل از تاریخ برگزاری نمایشگاه است. هرچه به زمان برگزاری نمایشگاه نزدیک تر می شویم امکان رزرو تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک کم تر می شود و بعضاً بسیاری از شرکت ها به طور گروهی این تورها را رزرو کرده ممکن است ظرفیت این تورها تکمیل می شود.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *