در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه ماشین آلات صنعتی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های ماشین آلات صنعتی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی همان طور از نامش پیداست در زمینه های ابزار و آلات صنعتی برگزار می شود. در این نمایشگاه شما با تجهیزات صنعتی مختلفی چون لوازم الکترونیکی، تجهیزات کامپیوتری، ماشین آلات و … رو به رو خواهید شد که در کشور میزبان به صورت بین المللی برگزار خواهد شد و شما می توانید از تمام بخش های نمایشگاه و محصولات ارائه شده بازدید کنید. افراد متقاضی این تور شامل تاجران و سرمایه گذارانی می شود که قصد دارند وارد بازارهای جهانی شوند. چراکه تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی مکانی است که در آن به تبلیغ کالاهای خود می توان پرداخت و آن ها را وارد بازار جهانی کرد که سودآوری زیادی خواهد داشت.

آشنایی با تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

لیست انواع تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه ماشین آلات صنعتی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای چین، آلمان، امارات و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دبی (PMV Live)

نمایشگاه ماشین آلات سنگین از تاریخ 4 الی 7 آذر 1398 در شهر دبی کشور امارات برگزار می گردد. از مهم ترین نمایشگاه ماشین آلات سنگین، تجهیزات ساختمانی در خاورمیانه است. نمایشگاه ماشین آلات سنگین دبی بهترین ها را متناسب با درخواست جهانی تولید کنندگان و توزیع کنندگان ماشین آلات سنگین ساخت و ساز و تجهیزات در زمینه های لوازم جانبی و قطعات، حمل و نقل و بسته بندی مواد و مصالح ساختمانی، عمران و مکانیک، ارتباطات و ناوبری، تجهیزات ساخت و ساز، ابزار آلات و سیستم های ویژه گرد هم می آورد.

این نمایشگاه به صورت حرفه ای محصولاتی خلاقانه با کیفیت بالا و راه حل های مختص این صنعت را ارائه می دهد. این نمایشگاه سال گذشته با جذب بیش از ١٥٠,٠٠٠ بازدید کننده، رکورد خود را شکسته است، و به همین خاطر به قدیمی ترین و مهم ترین رویداد ماشین آلات سنگین در منطقه تبدیل شده است.

تور نمایشگاه تجهیزات صنعتی سن پترزبورگ (PTFair)

نمایشگاه تجهیزات صنعتی از تاریخ 21 الی 23 اسفند 1397 در شهر سن پترزبورگ کشور روسیه برگزار می گردد. از نمایشگاه های تخصصی برای ماشین ابزار، کنترل کننده انواع موتورها، کمپرسورها و نوآوری های صنعتی است. این نمایشگاه بر اساس تقاضاهای موجود در بازار به شکل منتخب شرکت کنندگان برنامه ریزی شده است. نمایشگاه تجهیزات فنی سن پترزبورگ اولین نمایشگاه تکنولوژی در روسیه است که مشابه با نمایشگاه معروف هانوفر آلمان برگزار می گردد.

این نمایشگاه رویدادی برای صنایع چندگانه است و ویترینی کامل از زنجیره تولیدات صنعتی به شمار می آید. نمایشگاه تکنولوژی روسیه مکان گردهمایی شرکتهای برتر جهانی است تا چرخه کامل تولیدات صنعتی تحت پوشش قرار بگیرد. با پیوستن به نمایشگاه سه روزه تکنولوژی سن پترزبورگ، دیگر نیازی به ده ها سفر کاری و تجاری در سراسر اروپا، آسیا و مناطق روسیه نخواهید داشت و بهترین و مثبت ترین نتایج، حاصل بازدید شما از این نمایشگاه خواهد بود.

آشنایی با تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

تور نمایشگاه ابزار و یراق آلات اشتوتگارت

نمایشگاه ابزار و یراق آلات از تاریخ 28 اسفند الی 1 فروردین 1398 در شهر اشتوتگارت کشور آلمان برگزار می گردد. یکی از بزرگ ترین و قابل توجه ترین نمایشگاه های این صنعت است. متخصصان از تمامی بخش های صنعتی مربوطه به این نمایشگاه می آیند تا محصولات متنوعی از ابزار و یراق آلات را که کیفیتی بهتر داشته و قابل اطمینان و با دوام هستند، به نمایش بگذارند. نمایندگان برند های مشهوری که سال هاست به بخش های مختلف صنعتی خدمات ارائه می دهند، در این نمایشگاه حضور دارند. اصلی ترین مزیت این نمایشگاه آن است که بیشترین تعداد از بخش های صنعتی از آن سود می برند، چون که تمامی ابزار و یراق آلات از جمله پیچ و مهره و لولا توسط تمامی شرکت های مکانیکی، ساخت و ساز، تدارکات و سایر شرکت های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

نمایشگاه بزرگ پیچ و مهره اشتوتگارت، یک قسمت از سری نمایشگاه های Fastener Fair می باشد و رویدادهایی مانند این نمایشگاه در کشورهای خارجی دیگری نیز برگزار می گردند. این نمایشگاه قطعا ارزش بازدید را دارد چرا که نمایش های زنده و جزئیات ارزیابی ها عالی و ارزنده می باشند و توسط مدیران نیز مورد تحسین قرار می گیرند. در این رویداد محصولاتی مانند محصولات صنعتی، کارخانه، ماشین و ابزار آلات صنعتی، به نمایش گذاشته می شوند و همچنین بخش های گردآوری و بررسی تکنولوژی، قطعات مکانیکی، موتور اتومبیل، سیستم ها و قطعات، هوانوردی و فضا در این فضا تحت پوشش قرار می گیرند.

تور نمایشگاه ماشین آلات صنعتی کنیا (INDUSMACH)

نمایشگاه ماشین آلات صنعتی از تاریخ 10 الی 12 مرداد 1398 در شهر نایروبی کشور کنیا برگزار می گردد. بزرگ ترین نمایشگاه صنعتی بین المللی در ارتباط با محصولات صنعتی، ماشین آلات، فناوری ها و سایر خدمات مرتبط با آنها می باشد. در نمایشگاه ماشین آلات صنعتی کنیا بازدیدکنندگان می توانند زنجیره ارزش را بصورت کامل تجربه نمایند و اطلاعات خود را با دیگر متخصصین از طیف وسیعی از بخش های صنعتی مبادله کنند.

نمایشگاه ماشین آلات صنعتی کنیا برای تجارت شما فرصت ملاقات با هزاران نفر از تصمیم گیرندگان نهایی از صنعت رو به رشد و متنوع آفریقای شرقی به همراه بازدیدکنندگان بین المللی را فراهم می آورد. این نمایشگاه بهترین مجموعه از محصولات و فناوری هایی که شامل تمام نیازهای روز بازار هستند را گرد آوری کرده است. البته کنیا خود یکی از بزرگترین بازارهای آفریقاست و تاکیدی عمده روی برقراری ارتباط با تجار و واردکنندگان از کشورهای همسایه دارد.

تقویم تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

نمایشگاه ماشین آلات سنگین دبی: زمان برگزاری از 4 الی 7 آذر 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات صنعتی سن پترزبورگ: زمان برگزاری از 21 الی 23 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه ابزار و یراق آلات اشتوتگارت: زمان برگزاری از 28 اسفند الی 1 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه ماشین آلات صنعتی کنیا: زمان برگزاری از 10 الی 12 مرداد 98 می باشد.

آشنایی با تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

در ابتدا باید توجه داشته باشید که در چه کشوری نمایشگاه ماشین آلات صنعتی برگزرا می شود، بعد از آن شما به ویزای نمایشگاهی آن کشور نیاز پیدا خواهید کرد. برای دریافت ویزای نمایشگاهی نیاز به ارائه یک سری مدارک خواهید داشت. این مدارک شامل موارد زیر می شوند.

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

با توجه به تاریخ شروع نمایشگاه ماشین آلات صنعتی بهتر است مدتی قبل برای دریافت ویزای نمایشگاهی و رزرو تور نمایگاهی ماشین آلات صنعتی اقدام کنید زیرا مدت زمانی برای صدور ویزا نیاز است و اقدام به موقع سبب می شود اختلالی در سفرتان به وجود نیاید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *