در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره شهر گوانجو در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی گوانجو و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های گوانجو بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی گوانجو با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های شهر گوانجو

شهر بزرگ و صنعتی گوانجو که در جنوب کشور چین واقع شده است در ایران با نام های مختلفی چون گوانگجو، گوانجو، گوانژو، گوانگژو، گوانجو و گاونگجو شهرت پیدا کرده است. این شهر به عنوان بزرگ ترین برگزار کننده نمایشگاه های صادارت و واردات و… شناخته می شود. تعدادی زیادی از نمایشگاه های تجاری دیگر در شهر گوانجو برگزار می شوند که هرکدام فرصت خوبی برای شما متقاضیان می باشد تا در تور نمایشگاهی گوانجو به دیدن این نمایشگاه ها هم بروید. برای کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند بازدید از نمایشگاه سخت نخواهد بود علاوه بر آن نماینده های شرکت های حاضر می توانند انگلیسی صحبت کنند یا کسانی را برای برقراری ارتباط موثر استخدام می کنند.

آشنایی با نمایشگاه های شهر گوانجو

لیست انواع تورهای نمایشگاهی گوانجو

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در شهر گوانجو برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی گوانجو می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه چاپ و تبلیغات دیجیتال، موسیقی، فناوری و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه چاپ و تبلیغات دیجیتال گوانجو (D.PES)

نمایشگاه چاپ و تبلیغات دیجیتال از تاریخ  1 الی 4 اسفند 1397 در شهر گوانجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه چاپ و تبلیغات دیجیتال (D.PES) موثرترین و جامع ترین رویداد برای ارائه ابعاد کلی ارتباطات، مشاوره، محصولات تجاری تولید کنندگان، طراحی محصول، مواد، لوازم جانبی و کانال های توزیع در کل زنجیره این صنعت است.

نمایشگاه چاپ دیجیتال و ال ای دی چین به ارائه چاپ حرفه ای، جوهر، حکاکی، لیزر، تجهیزات مرتبط، تابلوهای تبلیغاتی، و محصولات نهایی می پردازد. بسیاری از شرکت های درجه یک و درجه دو از سراسر جهان به این نمایشگاه جذب می شوند. رکورد بالای تعداد غرفه داران و بازدیدکنندگان این رویداد نشان دهنده موقیعت مهم نمایشگاه چاپ و تبلیغات گوانجو است. این نمایشگاه نه تنها یک فرصت خوب برای ارائه ایده های جدید و نمایش فن آوری ها و تجهیزات جدید، بلکه ابزاری برای انعکاس روند این صنعت به شمار می آید.

تور نمایشگاه آلات موسیقی گوانگجو

نمایشگاه آلات موسیقی از تاریخ  5 الی 8 اسفند 1397 در شهر گوانجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه آلات موسیقی گوانگجو یکی از سه نمایشگاه بزرگ لوازم موسیقی در چین است. این سالن ها شامل سالن آلات الکتریکی و الکترونیکی، سالن پیانو ها و ویولون ها، سالن آلات موسیقی سنتی چینی و ساز های کوبه ای می باشد. یک بستر دیدنی و تجاری گسترده، برای دور هم جمع کردن برند های داخلی و خارجی جهت نمایش آخرین محصولات و فناوری ها، فراهم آورده شده است.

طیف وسیعی از آلات موسیقی سنتی چینی به بازدید کنندگان نمایش داده خواهد شد. شهر Huangqio در Taixing، به عنوان پایگاه تولید ویولون، از شهرت خوب “زادگاه ویولون چین” بهره می برد. استان گوانگدونگ بزرگ ترین تولید کننده ی گیتار در چین می باشد. گیتار های آن در سرتاسر جهان فروخته می شوند. در این نمایشگاه فرصت های تجاری بسیاری یافت می شود. انتظار می رود که بیشتر تولید کنندگان آلات الکتریکی و الکترونیکی در نمایشگاه موسیقی گوانگجو شرکت کنند. بنابراین یک سالن آلات الکتریکی و الکترونیکی بر پا خواهد شد تا بیشتر شرکت های شناخته شده را در بر گیرد.

تور نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانگجو

تورهای نمایشگاهی گوانجو و نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی از تاریخ  12 الی 15 اسفند 1397 در شهر گوانجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانگجو از اولین نمایشگاه های تجهیزات دندانپزشکی چین است و سابقه زیادی دارد. این نمایشگاه در ابتدا در سال ١٩٩٥ در ماه مارس برگزار شد و با تلاش شانزده ساله ی خود به جایگاه پیشتازی در چین رسید. این نمایشگاه بیش از ٣٠٠٠٠ بازدید کننده را از کشور ها و مناطق مختلف جهان جذب خود کرده است.

نمایشگاه در این ١٦ سال آوازه ی خوبی کسب کرده است و به عنوان بزرگ ترین، موثر ترین رویداد دندانپزشکی همراه با بهترین خدمات در چین و حتی در آسیا، شناخته شده است. این نمایشگاه محصولاتی مثل ابزار دندانپزشکی را ارائه می دهد که خود شامل: ابزار عمومی دندانپزشکی، ابزار اندودانتیک، وسایل جراحی، ابزار و تجهیزات ایمپلنت دهان و دندان، ابزار درمان پریودنتال، ابزار مکانیکی ترمیم، تجهیزات ارتودنسی، دستگاه بیهوشی دندانپزشکی، ابزار حفاظت از دندان و فیره می شود.در صنعت پزشکی و دارویی. با توسعه دندانپزشکی تزیینی چینی و بهبود استانداردهای زندگی مردم و توانایی مصرفی، انتظارات مردم از تکنیک ها و خدمات پزشکی روز به روز در حال افزایش است. در نتیجه تقاضا برای تجهیزات با کیفیت و درجه بالای دندانپزشکی و مواد، بیشتر از همیشه در حال توسعه و رشد می باشد.

آشنایی با نمایشگاه های کشور سوئیس

تور نمایشگاه بین المللی محصولات بسته بندی گوانگجو (PACKINNO)

نمایشگاه محصولات بسته بندی از تاریخ  13 الی 15 اسفند 1397 در شهر گوانجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی محصولات بسته بندی گوانگجو (PACKINNO) بزرگترین رویداد تجاری محصولات و مواد بسته بندی سبز و نوآورانه در چین به شمار می آید. نمایشگاه محصولات بسته بندی گوانگجو طیف وسیعی از محصولات از مواد و محصولات نوآورانه و کاربردی بسته بندی و بسته بندی ممتاز تا خدمات طراحی را جهت برآورده نمودن نیازهای مختلف شرکت ها عرضه می دارد. بازدیدکنندگان می توانند از تجربه ای همه جانبه برای یافتن منابع در یک مکان و با صرفه جویی در زمان یک بهره مند گردند. این رویداد، گردهمایی تجاری برتر و مهم بسته بندی است که در آن بیش از ٢٢٠ غرفه دار در فضایی به مساحت ١٢٠٠٠ متر مربع حضور خواهند یافت.

تقویم برگزاری نمایشگاه های گوانجو

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی گوانجو

گردشگران زیادی به این شهر در تمام طول سال سفر می کنند. از آنجایی که این شهر در منطقه آب و هوایی گرمسیراست دمای آن در طول سال معتدل و مناسب است. شما می توانید در تورهای نمایشگاهی گوانجو علاوه بر بازدید از نمایشگاه از این شهر هم دیدن کنید.ن نمایشگاه گوانجو در 2 دوره و 2 فصل بهار و پاییز برگزار می شود. تاجران و فعلان اقتصادی زیادی از سراسر دنیا  هر سال از نمایشگاه دیدن می کنند. بنابراین شما می توانید با خیال راحت با تور نمایشگاه گوانجو به این شهر بروید بدون آن که نگران پر شدن هتل و رزور خود باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور انگلیس

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی گوانجو

شهر گواجو برای ورود به آن نیاز به ویزا می باشد، شما با هر هدفی بخواهید وارد این خاک شوید باید ویزای مخصوص به آن را دریافت کنید. به همین دلیل برای بازدی و یا شرکت در تورهای نمایشگاه های گوانجو باید ویزای نمایشگاهی درخواست دهید. از این برای دریافت وبزای نمایشگاهی گوانجو شما باید مداررکی را به سفارت تحویل دهید که این مدارک شامل موارد زیر می شوند:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *