در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور یونان در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی یونان و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های یونان بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی یونان با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور یونان

در کشور یونان با توجه به شرایط اقتصادی و صنعتی پیشرفته ای که دارد نمایشگاه های متنوعی برگزار می شود. این نمایشگاه ها بهترین مکان و فرصت برای صنعتگران و تولید کنندگاه خارجی و غیریونانی می باشد تا بتوانند با صاحبان صنعت یونانی و اروپایی تبادل اطلاعات کنند و دروازه های تجارت را به روی هم باز کنند. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی از جمله تکنولوژی، فرهنگ و زیبایی می باشند. تور نمایشگاهی یونان فرصت بازدید از نمایشگاه های مهم یونان را برای شما فراهم می کند. تعدادی از نمایشگاه هایی که در کشور یونان سالیانه یا هر دوسال یکبار برگزار می شود از این نمایشگاه ها می توان به نمایشگاه دتروپ، نمایشگاه الوتکنیا، نمایشگاه زباله و بازیافت، نمایشگاه زیبایی مقدونیه، نمایشگاه کوزمیما، نمایشگاه بین المللی تجارت اشاره کرد.

آشنایی با نمایشگاه های کشور یونان

لیست انواع تورهای نمایشگاهی یونان

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور یونان برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی یونان می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه تجارت فورنیدک، نمایشگاه فیلوکسنیا، نمایشگاه نانوتکنولوژی، نمایشگاه موستا روتا، نمایشگاه اینفا کوما و نمایشگاه بین المللی کتاب و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه انجمن اروپایی آب مروارید و عیوب انکساری (ESCRS)

نمایشگاه انجمن اروپایی آب مروارید و عیوب انکساری از تاریخ  26 الی 28 بهمن 1397 در شهر آتن کشور یونان برگزار می گردد. نمایشگاه انجمن اروپایی آب مروارید و عیوب انکساری (ESCRS) در سال ١٣٧٠ سازمان دهی شده است. این جامعه تا کنون بیش از ٥٠٠٠ عضو از تقریبا ١٠٠ کشور در سراسر جهان را شامل می شود. ESCRS یک انجمن منحصر به فرد برای بحث و یادگیری است که تخصص های بین المللی که توسط چشم پزشکان در سراسر اروپا به اشتراک گذاشته است را ارائه می دهد.

شما شانس پیدا کردن بسیاری از پیشرفتهای روز در زمینه بهداشت و درمان، پزشکی، بینایی، بهداشت، جراحی، چشم پزشکی و آب مروارید در این کنگره مهم، پیدا خواهید کرد. تعداد کل مهمان پیش بینی شده در این کنگره نزدیک به ٨٠٠٠ نفر است. کنگره جامعه اروپایی آب مروارید و عیوب انکساری (ESCRS) هرساله برگزار می شود.

تور نمایشگاه خدمات هتلداری و گردشگری (Xenia)

نمایشگاه خدمات هتلداری و گردشگری از تاریخ  3 الی 5 آذر 1397 در شهر آتن کشور یونان برگزار می گردد. نمایشگاه XENIA اختصاص داده شده به موضوعات زیرساخت های هتل ها و خدمات گردشگری در یونان که در شهر آتن در نوامبر ۲۰۱۸ برگزار شد. نمایشگاه Xenia از سال ۱۹۶۹ زمانی که برای اولین بار برگزار شد در نمایشگاه تاریخی Zappeion Megaron Hall آتن، به طور قابل توجهی به بهبود زیرساخت های هتل و خدمات گردشگری در یونان کمک کرده است.

این نمایشگاه در کنار گردشگری یونان به عنوان پیشگام در سازماندهی رویدادهای خاص و اجرای شیوه های نمایشگاهی نوین توسعه یافت. تجدید برگزاری XENIA، یک نمایشگاه که بیش از ۳۰ سال است که برای نمایندگان صنایع گردشگری یونان برگزار می شود در زمانی که گردشگری یونان به سرعت در حال توسعه است و نیاز به زیرساخت های ارتقا یافته و خدمات در حال رشد دارد کاملا مناسب به نظر می رسد . حرفه ای ها و شرکت هایی که از فعال ترین های بخش اقتصاد یونان هستند از شرکت کنندگان این رویداد هستند.

تور نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون MOSTRA ROTA

نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون از تاریخ  5 الی 8 بهمن 1397 در شهر آتن کشور یونان برگزار می گردد. این نمایشگاه معمولا دوبار در سال برگزار می شود. در این مرکز نمایشگاهی مجموعه ای کامل از کادو و هدایا، لوازم خانگی، دکوراسیون و اقلام فصلی ارائه خواهد شد. انتظار می رود هزاران بازدیدکننده از این رویداد تجاری امسال نیز بازدید کنند. شرکت های شرکت کننده نیز پیشنهادات جدید خود را در مورد محصولات هدیه برای هر سنی و هر مناسبتی ارائه می دهند و از طریق طیف گسترده ای از قیمت ها بلکه با ایده های نوآورانه و همچنین تنظیم بهترین دکوراسیون ها خود و خدمات و محصولات خود را متمایز کنند.

آشنایی با نمایشگاه های کشور یونان

تور نمایشگاه جواهرات یونانی (GREEK JEWELRY SHOW)

نمایشگاه جواهرات یونانی از تاریخ  21 الی 24 دی 1397 در شهر آتن کشور یونان برگزار می گردد. در سال ۱۹۸۲ اولین نمایشگاه تجاری “Creations Modern” در آتن برگزار شد و تمرکز بر روی هنرهای تجسمی یونانی و تولیدات دست ساز بود. در طول سالها، موضوع اصلی این نمایشگاه ها، جواهرات بود و به عنوان مهمترین محل خرید سنگ های قیمتی یونان، طلا و جواهرات بوده است. همچنین در نمایشگاه های مدرن کریستین، هنرمندان و صنعت گران مهم در این زمینه حضور دارند و همچنین ساعت سازان و دیگر اقلام هدیه ای با کیفیت عرضه می شود.

تور نمایشگاه هنر معاصر (ART THESSALONIKI)

نمایشگاه هنر معاصر از تاریخ  1 الی 4 آذر 1397 در شهر تسالونیکی کشور یونان برگزار می گردد. نمایشگاهی برای هنرمندان نو ظهور و تازه کار، با همکاری دانشکده هنرهای زیبا Thessaloniki، A.U.T.H و یکسری گالری های معروف است . نمایشگاه بین المللی هنر معاصر ART THESSALONIKI با موفقیت فوق العاده ای و با بیش از ۱۰،۰۰۰ بازدید کننده دومین نمایشگاه هنر معاصر هنر Thessaloniki در سال ۲۰۱۷ در TIF-HELEXPO بوده است و مردم بیش از ۲۰ کشور از آن بازدید کرده اند، به همین دلیل به این نمایشگاه هنر مدرن یونان در خارج از کشور اهمیت زیادی داده شده است. در طول نمایشگاه جلساتی با کیفیت بالا برگزار شد و علاوه بر نمایشگاه ها، سرگرمی ها و فعالیت نیز ارائه شدند .

تقویم برگزاری نمایشگاه های یونان

 • نمایشگاه انجمن اروپایی آب مروارید و عیوب انکساری: زمان برگزاری از 26 تا 28 بهمن 97 می باشد.
 • نمایشگاه خدمات هتلداری و گردشگری: زمان برگزاری از 3 تا 5 آذر 97 می باشد.
 • نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون: زمان برگزاری از 5 تا 8 بهمن 97 می باشد.
 • نمایشگاه جواهرات یونانی: زمان برگزاری از 21 تا 24 دی 97 می باشد.
 • نمایشگاه هنر معاصر: زمان برگزاری از 1 تا 4 آذر 97 می باشد.

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی یونان

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی یونان

معمولا نمایشگاه هایی که دارای قدمت و سابقه بیشتری هستند متقاضیان بیشتری برای شرکت و یا بازدید از آن را دارند. به همین دلیل ظرفیت تورهای نمایشگاهی یونان زودتر پر می شوند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که در هنگام انتخاب نمایشگاه توجه داشته باشید که موضوع نمایشگاه با محصولات و شرکت شما همخوانی داشته باشد. بعد از آن برای اخذ ویزای نمایشگاهی اقدام کنید چرا که حداقل 1 تا 2 ماه طول می کشد که ویزا صادر شود بنابراین شما 3 ماه قبل از شروع نمایشگاه برای اخذ ویزا و دعوتنامه نمایشگاهی و رزرو تور نمایشگاه اقدام نمایید تا با مشکل مواجه نشوید.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی یونان

برای دریافت ویزای نمایشگاهی یونان باید مدارک زیر را در هنگام وقت سفارت یونان با خود به همراه داشته باشید:

 • شناسنامه و کارت ملی
 • بیمه مسافرتی
 • دو قطعه عکس ۶ در ۴
 • پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار
 • مدرکی که نشان دهد وضعیت مالی شما مناسب است.
 • فیش حقوقی ۶ ماه اخیر
 • مدارک شغلی
 • بلیط هواپیما
 • دعوتنامه نمایشگاه
 • فرم درخواست ویزای نمایشگاهی یونان
 • هزینه اخذ ویزای نمایشگاهی یونان

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

مشاهده همه