در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه بازی و سرگرمی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های بازی و سرگرمی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

نمایشگاه تفریح، بازی و سرگرمی هر ساله در کشورهای متعددی از جهان برگزار می شود، این نمایشگاه ها معمولا با اهداف بزرگی برگزار می شود تا اینکه روش ها و ابزارهایی که کودکان و نوجوانان استفاده می کنند را مورد بررسی قرار دهند. موضوع اصلی نمایشگاه های بازی و سرگرمی بر اساس فناوری های مدرن و کارآمد روز دنیا است. تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی نیز به همین دلیل فرصتی را ایجاد می کند تا افراد متقاضی شرکت در نمایشگاه بتوانند از بهترین و آسان ترین امکانات سفر استفاده کنند. با برگزاری تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی از تمامی کسانی که متقاضیان شرکت در نمایشگاه هستند دعوت می شود تا از دیدن نمایشگاه ها لذت ببرند و از خدمات بی نظیر آن ها بهرمند شوند.

آشنایی با تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

لیست انواع تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه بازی و سرگرمی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای چین، امارات، اسپانیا و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه تفریح و سرگرمی کودک و نوجوان مادرید (JUVENALIA)

نمایشگاه تفریح و سرگرمی کودک و نوجوان از تاریخ 14 الی 17 آذر 1398 در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه تفریح و سرگرمی کودک و نوجوان مادرید (JUVENALIA) با هدف تبدیل شدن به مکانی برای ملاقات فعالان حوزه آموزش وسرگرمی کودک و نوجوان ، ایجاد اوقاتی مفرح برای خانواده ها ،آموزش خردسالان و کودک ونوجوان تا ١٦ سال ،با استفاده از روش آموزش به همراه سرگرمی و ابزار های آموزشی که به رشد فکری ،احساسی و اجتماعی کودک ونوجوان کمک فراوانی خواهند کرد ، پایه گذاری شده است .

البته هدف اصلی که ایجاد سرگرمی است فراموش نخواهد شد و در این راستا برنامه های تفریحی نظیر : تئاتر، بازی های کامپیوتری ، روباتیک، بازی های سنتی ، غرفه خلاقیت ، آشپزی برا ی کودک و نوجوان ، ورزش ، شعبده بازی ، موسیقی و….در طول نمایشگاه کودک و نوجوان و همچنین علاقمندان صنعت سرگرمی را ، سرگرم خواهند کرد. درنمایشگاه تفریح و سرگرمی کودک و نوجوان مادرید دو فعالیت اختصاصی به نام های DABADUM وURBAN PARK برنامه ریزی شده است. DABADUMبه کودک ونوجوان تا ١٢ سال اختصاص دارد که شامل فعالیت های تفریحی و آموزشی خواهد بود که که به دنبال جلب توجه اعضای خردسال خانواده ها خواهد بود وURBAN PARK با هدف بهبود مهارت ها و تمرین رشته های ورزشی مختلف به کودک و نوجوان تا ١٦ سال اختصاص خواهد یافت.

تور نمایشگاه تفریح و سرگرمی دبی (DEAL)

نمایشگاه تفریح و سرگرمی از تاریخ 5 الی 7 فروردین 1398 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه تفریح و سرگرمی دبی (DEAL) پر بازدیدترین و بزرگترین نمایشگاه برای ذینفعان محلی و جهانی صنایع تفریحی و سرگرمی محسوب می شود. امسال انتظار می رود که نمایشگاه تفریح و سرگرمی دبی شاهد تجمع عوامل کلیدی و تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان صنعت سرگرمی از خاورمیانه، آفریقا، مدیترانه، و کشورهای آسیایی باشد.

با رکورد جدید تعداد شرکت کنندگان و بازدید کنندگان جدید و قدیمی در سال گذشته، نمایشگاه تفریح و سرگرمی دبی به یک جایگاه بی نظیر برای گردهمایی غرفه داران، خریداران، و کارشناسان صنعت سرگرمی و تفریحی بین المللی تبدیل شده است. به عنوان یک غرفه دار، این رویداد بهترین فرصت برای نمایش محصولات و خدمات شما به هزاران سهامدار بالقوه حاضر در این نمایشگاه است. به عنوان یک بازدید کننده، می توانید از همایش ها استفاده کرده، فن آوری های نوآورانه را تجربه کنید، با همتایان صنعتی خود ارتباط برقرار کرده و روابط تجاری سودآور خود را توسعه دهید.

آشنایی با تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

تور بازی و سرگرمی گوانجو چین

نمایشگاه بازی و سرگرمی از تاریخ 4 الی 6 اردیبهشت 1398 در شهر گوانجو کشور چین برگزار می گردد. این نمایشگاه در فضایی به اندازه 32000 متر مربع و با حضور 220 غرفه دار، بهترین فرصت برای حضور افراد صاحب فناوری بود. در این نمایشگاه بهترین برندهای بین المللی به نمایش گذاشته شد. این نمایشگاه محصولاتی مانند ماشین های سکه ای، بازی مسابقه، بازی ویدیویی و سایر وسایل به نمایش گذاشت.

تقویم تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

نمایشگاه تفریح و سرگرمی کودک و نوجوان مادرید: زمان برگزاری از 14 الی 17 آذر 98 می باشد.

نمایشگاه تفریح و سرگرمی دبی: زمان برگزاری از 5 الی 7 فروردین 98 می باشد.

بازی و سرگرمی گوانجو چین: زمان برگزاری از 14 الی 16 فروردین 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

برای دریافت دعوتنامه نمایشگاهی شما باید با مسئولین نمایشگاه ارتباط برقرار کنید و درخواست دعوتنامه داشته باشید تا اینکه برای شما دعوتنامه ارسال کنند. در صورتی که نتوانستید شخصاً ارتباط برقرار کنید می توانید از نمایندگان کشور استفاده کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. زمانی که تصمیم می گیرید برای تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی اقدام کنید در ابتدا باید دعوتنامه ای به منظور شرکت در نمایشگاه ارائه دهید. شرایط گرفتن دعوتنامه نمایشگاهی موارد زیر می باشد:

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی بازی و سرگرمی

وقتی تصمیم به شرکت در تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی می کنید باید مدارکی را برای انجام کارهای ویزای نمایشگاهی ارائه دهید. برای شرکت در تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی نیز مدارکی مهمی لازم است. این مدارک شامل:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

برای شرکت در نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی مهم باید حتماً در زمان مناسب، اقدامات لازم را انجام دهید؛ چرا که بیشتر خدمات گردشگری از قبل رزرو تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی می شوند و کارهایی مانند فرستادن درخواست شرکت در نمایشگاه کارهایی زمان بر است و روند اداری خود را می طلبد. پس شما نیز اگر متقاضی تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی هستید زودتر از موعد تصمیم خود را بگیرید و درخواست خود را به آژانس بدهید تا آژانس بتواند در اسرع وقت و قبل از دیر شدن درخواست شما را اجرا کند. پس به آژانسی اعتماد کنید که بهترین تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی را ارائه می دهد و با بهترین برنامه ریزی شما را راهی نمایشگاه کند.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *