در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه مبلمان در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های مبلمان بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی مبلمان

امروزه در سراسر جهان به مبحث مبلمان در دکوراسیون های داخلی اداری و خانگی به شدت مورد توجه قرار گرفته شده است و مورد مهم دکوراسون محسوب می شود. هماهنگی طرح و رنگ مبلمان با سایر دکوراسیون و همچنین مدل آن می تواند حالات روحی و روانی افراد را به نمایش بگذارند. این نیاز همیشگی باعث شده است که در طول سال در کشورهای مختلف نمایشگاه مبلمان برگزار می شود، با این حال جهت بازدید تور نمایشگاهی مبلمان انجام می شود. منظور از تور نمایشگاهی مبلمان گروهی از افراد یا شرکت ها هستند که در زمینه مبلمان کار می کنند و تمایل دارند از نمایشگاه مبلمان دیدن کنند. بازدید از نمایشگاه های بین المللی در خارج از کشور توسط بازرگانان و صنعت گران ایرانی مورد استقبال قرار گرفته است.

آشنایی با تور نمایشگاهی مبلمان

لیست انواع تور نمایشگاهی مبلمان

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه مبلمان برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی مبلمان می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای ایتالیا، آلمان، انگلستان، فرانسه و ترکیه و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی مالزی

نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی از تاریخ 17 الی 20 اسفند 1397 در شهر کوالالامپور کشور مالزی برگزار می گردد. نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی مالزی برای سالیان متمادی در صحنه تجارت مبلمان پیشرو بوده است. این نمایشگاه بهترین و بزرگ ترین نمایشگاه در صنعت مبلمان در جنوب شرقی آسیا به شمار میرود. هم اکنون در بیست و یکمین سال برگزاری، MIFF همچنان در حال پیشرفت و ارائه ی محصولات میباشد. بیش از ٥٠٠ شرکت کننده از سراسر جهان و مالزی در این نمایشگاه شرکت میکنند و آخرین مجموعه ها و وطراحی هایشان را به نمایش می گذارند. این نمایشگاه طیف گسترده ای از مبلمان را در اختیار بازدیدکنندگان قرار میدهد که با طرح های مدرن و یا کلاسیک و متناسب با اتاق های خواب، پذیرایی، آشپزخانه، دفاتر اداری و هتل طراحی و تولید شده اند. MIFF برای برپایی نمایشگاه به بهترین نحو، گروهی فعال و حرفه ای را گرد هم آورده.

تور نمایشگاه مبلمان میلان (Salone del Mobile)

نمایشگاه مبلمان از تاریخ 20 الی 25 فروردین 1398 در شهر میلان کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه مبلمان میلان بزرگ ترین رویداد تجاری از نوع خود در جهان است و معیار جهانی بخش مبلمان خانه به شمار می ‌رود. این نمایشگاه جدیدترین مبلمان و طراحی ‌ها از کشورهای سراسر جهان را به نمایش می‌ گذارد و به عنوان رویدادی برجسته برای نمایش آخرین محصولات طراحان مبلمان، نورپردازی و سایر لوازم خانه در نظر گرفته می‌شود. نمایشگاه مبلمان میلان ابزاری ارزشمند برای این صنعت و نیز وسیله تبلیغاتی در حال پیشرفت بی ‌نظیری است. این رویداد که اولین بار در سال ١٩٦١ آغاز به کار کرد، برای تبلیغ لوازم خانه و مبلمان ایتالیا در بازار صادرات طراحی شده بود و همچنان با بالاترین کیفیت به کار خود ادامه می ‌دهد تا از شناخته شدن مبلمان ایتالیا در چهار گوشه جهان اطمینان حاصل شود. در حال حاضر بیش از نیمی از بازدیدکنندگان این نمایشگاه از سایر نقاط جهان می‌آیند.

آشنایی با تور نمایشگاهی مبلمان

تور نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن (Interzum)

نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی از تاریخ 31 اردیبهشت الی 3 خرداد 1398 در شهر کلن کشور آلمان برگزار می گردد. بزرگ ترین نمایشگاه جهان در صنعت تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی می باشد. نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن یک رویداد پر بازدید برای کسانی است که می خواهند در این بازار به موفقیت چشم گیری دست یابند. چون این نمایشگاه اطلاعات کامل در مورد فناوری ها و طرح های جدید این صنعت را ارایه می دهد و تنها نمایشگاهی است که می تواند دامنه گسترده ای از محصولات را برای تجارت عادلانه ارائه نماید. نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن جهشی بزرگ در نوآوری های صنعت مبلمان ایجاد می کند. در این نمایشگاه تصمیم گیرندگان، رهبران فکری و سرمایه گذاران در صنعت تولید مبلمان و طراحی داخلی، مشتاق دیدن فناوری ها، تولیدات و محصولات جدید این صنعت می باشند. این چهار روز برگزاری نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن، قلب تپنده صنعت مبلمان می باشد که غرفه داران و بازدیدکنندگان از سراسر جهان را برای دیدار و تجارت در زیر یک سقف گرد هم می آورد.

تور نمایشگاه صنایع چوب و مبلمان چین (WMF)

نمایشگاه صنایع چوب و مبلمان از تاریخ 17 الی 20 شهریور 1398 در شهر شانگهای کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع چوب و مبلمان چین بزرگ ترین و معبترترین نمایشگاه صنعت چوب در آسیا و چین است. نمایشگاه نجاری و تجهیزات تولید مبل چین، بیش از ٢٠ سال همگام با بازار بوده و با هدف همکاری نزدیک با شرکت های صنعت چوب در نوسازی تولید مشغول به کار است. انتظار می رود٢٥٤٠٠ نفر از این نمایشگاه تجاری بازدید کنند. ٥ غرفه دار اصلی این نمایشگاه از کشور های آلمان، لونجیائو، چینگدائو، شانگهای و تایوان هستند و همچنین تولید کنندگان ماشین آلات نجاری درجه یک از سراسر جهان در این نمایشگاه شرکت می کنند. محصولات نمایشگاه صنایع چوب پکن شامل ماشین آلات پردازش چوب، ماشین آلات ساخت مبلمان، لوازم اندازه گیری و دکوراسیون داخلی می شود.

تقویم تور نمایشگاهی مبلمان

نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی مالزی: زمان برگزاری از 17 الی 20 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه مبلمان میلان: زمان برگزاری از 20 الی 25 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن: زمان برگزاری از 31 اردیبهشت الی 3 خرداد 98 می باشد.

نمایشگاه صنایع چوب و مبلمان چین: زمان برگزاری از 4 الی 6 اردیبهشت 98 می باشد.

آشنایی با تور نمایشگاهی مبلمان

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی مبلمان

برای دریافت دعوتنامه نمایشگاهی شما باید با مسئولین نمایشگاه ارتباط برقرار کنید و درخواست دعوتنامه داشته باشید تا اینکه برای شما دعوتنامه ارسال کنند. در صورتی که نتوانستید شخصاً ارتباط برقرار کنید می توانید از نمایندگان کشور استفاده کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. زمانی که تصمیم می گیرید برای تور نمایشگاهی مبلمان اقدام کنید در ابتدا باید دعوتنامه ای به منظور شرکت در نمایشگاه ارائه دهید. شرایط گرفتن دعوتنامه نمایشگاهی موارد زیر می باشد:

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی مبلمان

وقتی تصمیم به شرکت در تور نمایشگاهی مبلمان می کنید باید مدارکی را برای انجام کارهای ویزای نمایشگاهی ارائه دهید. برای شرکت در تور نمایشگاهی مبلمان نیز مدارکی مهمی لازم است. این مدارک شامل:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *