در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور فرانسه در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی فرانسه و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های فرانسه بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی فرانسه با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور فرانسه

در کشور فرانسه هر ساله نمایشگاه‌ ها و جشنواره‌ های مختلفی را برگزار می‌ شود به همین دلیل تجربه زیادی در زمینه برگزاری نمایشگاه های مختلف در زمینه های متنع می باشد. تور نمایشگاهی فرانسه یکی از پربازدیدترین تورها می باشد چراکه این موضوع هم به دلیل موقعیت خوب کشور فرانسه است. تور نمایشگاهی فرانسه برای موضوعات مختلفی از قبیل نمایشگاه کشاورزی پاریس، نمایشگاه هوائی پاریس، نمایشگاه دامپروری فرانسه، نمایشگاه ساندویچ و اسنک پاریس، نمایشگاه نان و شیرینی فرانسه، نمایشگاه هنر پاریس، نمایشگاه نوآوری غذایی پاریس و بسیاری از نمایشگاه‌ های متنوع دیگر برگزار می‌ شود.

آشنایی با نمایشگاه های کشور فرانسه

لیست انواع تورهای نمایشگاهی فرانسه

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور فرانسه برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی فرانسه می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه سختمانی، دامپروری، کتاب و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه دامپروری فرانسه (SPACE)

نمایشگاه دامپروری از تاریخ  19 الی 22 شهریور 1398 در شهر رن کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه دامپروری فرانسه (SPACE) دومین نمایشگاه مهم جهان در حوزه دام و طیور به شمار می آید. این نمایشگاه جایگاه تجاری فوق العاده ای است که در آن تاجران حرفه ای می توانند با سیاستگذاران اتحادیه اروپا، وزرای کشاورزی از کشورهای مختلف و تصمیم گیرندگان کلیدی که به دنبال انجام تجارت و گسترش روابط تجاری بین المللی شان هستند، ملاقات کنند.

به علاوه، نمایشگاه دامداری فرانسه رویدادی عالی برای تحقیق و توسعه است و با ایجاد بخش توسعه و تحقیق خود بر “طراحی کار” بیش از پیش می درخشد. در این بخش تاجران و تصمیم گیرندگان در رابطه با جنبه های مختلف سازماندهی کار در مزارع با هم به بحث می نشینند تا بهترین تعادل را بین عوامل کلیدی موفقیت تجارت کشاورزی پیدا کنند.

تور نمایشگاه هوایی پاریس

نمایشگاه هوایی از تاریخ  27 خرداد الی 2 تیر 1398 در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه هوایی رویداد هوا فضا در دنیای امروز شناخته شده است. این نمایشگاه از زمان برگزاری خود، در قلب تحولات بازار هوا فضای جهانی بوده است که این مسئله نمایشگاه هوایی پاریس را به مهم ترین گردهمایی در طول این سال ها تبدیل کرده است. این نمایشگاه هم پذیرای متخصصان و هم میزبان عموم مردم بوده و برای بسیاری از مشاغل و حرفه ها الهام بخش است.

نمایشگاه هوایی پاریس زمان ویژه ای برای هر شرکتی محسوب می شود و موقعیتی برای ملاقات با تمام دست اندرکاران کلیدی در صنعت هوا فضا را فراهم می آورد. همچنین این نمایشگاه فرصت های تجاری تازه، امکان ارائه مهارت ها و نوآوری های خود به جهان، و تشکیل همکاری های فنی و صنعتی را برای این شرکت ها، ایجاد می نماید. حضور در نمایشگاه بین المللی هوایی پاریس، به معنی شرکت در فوق العاده ترین رویدادها و جذاب ترین گردهمایی برای دست اندرکاران، تولیدکنندگان و کاربران این صنعت محسوب می شود.

تور نمایشگاه صنعت ساختمان فرانسه (BATIMAT)

نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ  13 الی 17 آبان 1398 در شهر پاریس کشور توریستی فرانسه برگزار می شود. نمایشگاه ساختمان نمایشگاه تجاری بین المللی در زمینه صنعت ساختمان است، جایی است که تمامی تصمیم گیرندگان و مدیران پروژه را گرد هم آورده تا در آن به انتخاب شرکا تجاری جدید، جستجوی کالاها و راهکارهای خدماتی برای ساخت و اجرای ساختمان های فعلی و آینده بپردازند.

با ما همراه باشید. در سال ٢٠١٥ سه نمایشگاه Batimat ، Interclima+Elec و Idéobain به هم پیوسته و برای اولین بار شکل امروزی نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان فرانسه را به عنوان جامع ترین نمایشگاه برای به نمایش گذاشتن راهکارها وارائه برنامه های آموزشی برای تمام بخش های تشکیل دهنده صنعت ساختمان پدید آوردند. به توسعه تعامل میان بخش های متفاوت تجاری و آخرین نوآوری ها خواهد پرداخت. نمایشگاه صنعت ساختمان فرانسه با هدف ارائه پاسخ های واقعی به سوالات بازدید کنندگان، فرصت های فراوان برای ایجاد روابط جدید و تبادل اطلاعات و تجربه ای منحصر به فرد با شکلی کاملا متفاوت به بازدید کنندگان برگزار خواهد شد.

آشنایی با نمایشگاه های کشور فرانسه

تقویم برگزاری نمایشگاه های فرانسه

مزایای شرکت در تورهای نمایشگاهی فرانسه

در این قسمت برخی از مزایای شرکت در تور نمایشگاهی فرانسه را توضیح خواهیم داد. این مزایا عبارتند از: آشنا شدن با آخرین تکنولوژی‌ های روز دنیا، آشنایی با ایده‌ ها و تفکرات نو پا برای راه انداختن کسب و کار جدید، ایجاد ارتباطات با کشورهای دیگر در سطح جهانی، دسترسی به فرصت‌ های شغلی جدید، شرکت در سمینارها و کنفرانس‌ های مرتبط با موضوع و یادگیری مطالب جدید. این موارد تنها بخشی از مزایای شرکت در تور نمایشگاهی فرانسه هستند. هرکدام از تورهای نمایشگاهی دارای مزایایی هستند که با شرکت در آن ها متوجه مزایایشان می‌ شوید. این موارد می‌ تواند در حرفه و زمینه تخصصی شما بسیار مفید و کارآمد باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی فرانسه

اولین مدرک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه دعوتنامه نمایشگاهی می باشد که باید مسوئلین یکی از نمایشگاه های که در آن شرکت می کنید، برای شما ارسال شود. البته توجه داشته باشید که داشتن و دریافت دعوتنامه نمایشگاهی به این منزله نیست که کار اهذ ویزای نمایشگاهی شما تمام شده است بلکه دریافت این دعوتنامه به این معنی است که روند دریافت ویزای نمایشگاهی سرعت می گیرد.

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی استرالیا

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی فرانسه

ویزای نمایشگاهی فرانسه یکی از انواع ویزای فرانسه است که افراد بسیاری به دنبال دریافت آن هستند. متقاضیان بسیاری هستند که می خواهند با دریافت ویزای نمایشگاهی در تورهای نمایشگاهی فرانسه شرکت کنند و از نمایشگاه های این کشور بازدید کنند. اگر شما نیز جزء آن دسته از افراد هستید و دوست دارید در یکی از نمایشگاه هایی که در کشور فرانسه برگزار می شود شرکت کنید. باید مدارک اخذ ویزای نمایشگاهی را آماده کنید که در زیر آمده است:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *