در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه مواد غذایی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های مواد غذایی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تور نمایشگاهی مواد غذایی با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی مواد غذایی

نمایشگاه مواد غذایی همانطور که از نامش مشخص است در حوزه انواع مواد غذایی برگزار می شود، هدف از برپایی این نمایشگاه ها قفط نمایش خوراکی های خوشمزه و رنگارنگ نمی باشد، در واقع نوع طبخ و تهیه مواد غذایی به همراه شرایط نگهداری و بررسی مکانیزم های جدیدی که در این مسیر دیده می شود همگی در این نوع نمایشگاه ها دیده می شود. تور نمایشگاهی اقلام غذایی از دسته تورهای ارزان قیمت و مناسب است و بسیاری از از افراد می توانند از آن طبق شرایط خاص استفاده کنند.

آشنایی با تور نمایشگاهی مواد غذایی

لیست انواع تور نمایشگاهی مواد غذایی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه مواد غذایی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی مواد غذایی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای ترکیه، فرانسه، امارات، آلمان و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه مواد غذایی آلمان (آنوگا)

نمایشگاه مواد غذایی از تاریخ 13 الی 17 مهر 1398 در شهر کلن کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه مواد غذایی آلمان (آنوگا) برجسته ترین نمایشگاه مواد غذایی جهان برای تجارت خرده فروشی، خدمات غذایی و بازار کترینگ به شمار می آید. این نمایشگاه خاص که از ده نمایشگاه تجاری جدا در زیر یک سقف تشکیل شده است و بر روندهای آینده متمرکز است، نه تنها پاسخ های لازم برای پرسش های شما را فراهم می آورد، بلکه به شما فرصت ایجاد ارتباط با تصمیم گیرندگانی که در شفاف شدن پاسخ ها موثر هستند، را ایجاد می نماید.

منابع بی شماری از الهام بخشی در سراسر فضای ٢٨٠٠٠٠ مترمربعی نمایشگاه وجود دارند و در کنار نمایش روندهای آتی بازار، برنامه های تکمیلی جذاب و نیاز فرصت های تجاری فوق العاده، در انتظار شما هستند. در دوره قبلی حدود ١٦٠٠٠٠ بازدیدکننده تجاری از ١٩٢ کشور شرکت نمودند. در این نمایشگاه حضور یابید تا با ٧٠٠٠ غرفه داری که از ١٠٠ کشور دور هم جمع می شوند، ملاقات کنید.

تور نمایشگاه مواد غذایی شانگهای (SIAL China)

نمایشگاه مواد غذایی از تاریخ 24 الی 26 اردیبهشت 1398 در شهر شانگهای کشور چین برگزار می گردد. به عنوان بزرگ ترین نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی در آسیا، این رویداد پذیرای بیش از ٦٦٠٠٠ بازدیدکننده و ٢٩٠٠ غرفه دار از ٦٥ کشور دنیا خواهد بود. علاوه بر این، گستره متنوع محصولات از مواد اولیه غذایی گرفته تا مواد غذایی فرآوری شده و لذیذ، توسط غرفه های ملی متعددی از جمله کره، آمریکا، لهستان، تایوان، فرانسه، ترکیه و بسیاری از ملیت های دیگر، به نمایش گذاشته می شوند.

نمایشگاه مواد غذایی شانگهای نوآوری های مواد غذایی را توسط مجامعی حرفه ای و رده بالا مورد توجه قرار می دهد. این رویداد امکان داشتن دیدگاهی عمیق تر به بخش های مختلف مواد غذایی را فراهم ساخته، و همچنین بحث درباره آینده صنایع مواد غذایی و تبادل جهانی بهترین راهکارها جهت رفع مسائل تجاری صنایع غذایی را برای شما ارائه می دهد. با شرکت در نمایشگاه مواد غذایی شانگهای، از آینده تجارت صنایع غذایی مطلع شده و الهام بگیرید.

آشنایی با تور نمایشگاهی مواد غذایی

تور نمایشگاه فناوری های مواد غذایی استانبول (Food-Tech Eurasia)

نمایشگاه فناوری های مواد غذایی از تاریخ 1 الی 4 آبان 1398 در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. بزرگ ترین و جذاب ترین نمایشگاه سالانه منطقه برای بخش خوراکی و نوشیدنی محسوب می شود. از شیرینی تا گوشت و لبنیات و از انواع نان تا نوشیدنی ها، همه تولیدکنندگان از سراسر این صنعت به نمایشگاه تکنولوژی مواد غذایی استانبول می آیند تا بتوانند راهکارهای محلی و جهانی برای مسائل خود را بیابند، با متخصصان ارتباط برقرار کنند و شرکای جدیدی از ترکیه، اوراسیای مرکزی، منطقه منا، روسیه و حوزه بالکان فراهم نمایند.

در دوره کنونی، نمایشگاه مواد غذایی اوراسیا با معرفی بخش های جدید، حوزه های تحت پوشش خود را گسترش خواهد داد. نمایشگاه فناوری مواد غذایی ترکیه برای تمام زنجیره تولید خوراکی و نوشدینی مکانی است که می توان در آن راهکارهای با کیفیت، مقرون به صرفه، معتبر و نوآورانه جهت ورود محصول به بازار را پیدا نمود.

تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ (BioFach)

نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک از تاریخ 24 الی 27 آبان 1398 در شهر نورنبرگ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه تجاری برجسته جهانی در حوزه غذای ارگانیک محسوب می شود. این نمایشگاه برای بیش از ٢٥ سال مکانی است که افراد علایق خود را در حوزه غذای ارگانیک به اشتراک می‌ گذارند، یکدیگر را می‌شناسند و دیدگاه ‌هایشان را تبادل می‌کنند. به عنوان یک بازدیدکننده حرفه‌ای شما می ‌توانید تولیدکنندگان محصولات ارگانیک از بازار بین‌المللی ارگانیک را ملاقات کنید و از آخرین گرایشات جهانی در این بخش الهام بگیرید.

مناطق کشاورزی محصولات ارگانیک در کل جهان در حال رشد سالانه هستند. محصولات تهیه شده از مواد ارگانیک باید به عنوان یک راهکار هدفمند و پایدار در نظر گرفته شوند. از یک سو، نمایشگاه های مواد غذایی ارگانیک که در شش منقطه اقتصادی کلیدی در سراسر جهان برگزار می گردند، مراکز بازرگانی مواد خام را با تقاضای بین المللی مرتبط می سازند، و از سوی دیگر باعث ایجاد فشار برای توسعه بازارهای منطقه ای می شوند.

تور نمایشگاه مواد غذایی ابوظبی (SIAL Middle East)

نمایشگاه مواد غذایی از تاریخ 18 الی 20 آذر 1398 در شهر ابوظبی کشور امارات برگزار می گردد. مهمترین نمایشگاهی است که در امارات متحده عربی در حوزه صنایع غذایی برگزار می شود. این نمایشگاه همچنان رو به رشد است و جایگاه خود را به عنوان یک رویداد با رشد سریع درحوزه غذا، نوشیدنی و هتل داری در منطقه خاور میانه و شما آفریقا تثبیت می کند. هدف نمایشگاه مواد غذایی ابوظبی که داشتن غرفه داران مختلف و خریداران سطح بالا را در برنامه خود دارد، تبدیل شدن به برترین نمایشگاهی است که تاکنون برگزار شده است.

نمایشگاه مواد غذایی ابوظبی جایگاهی عالی برای منبع یابی محصولات و خدمات مواد غذایی، نوشیدنی و هتل داری در محیطی قابل اعتماد در سطح تجاری است. با حضور در این نمایشگاه، این فرصت را خواهید داشت که با غرفه داران در محیطی راحت و آرام ملاقات کنید و به تفصیل الزامات خرید خود را مورد بحث قرار دهید. پس، این نمایشگاه مهم در صنعت جهانی غذا را از دست ندهید.

آشنایی با تور نمایشگاهی مواد غذایی

تقویم تور نمایشگاهی مواد غذایی

نمایشگاه مواد غذایی آلمان (آنوگا): زمان برگزاری از 13 الی 17 مهر 98 می باشد.

نمایشگاه مواد غذایی شانگهای: زمان برگزاری از 24 الی 26 اردیبهشت 98 می باشد.

نمایشگاه فناوری های مواد غذایی استانبول: زمان برگزاری از 1 الی 4 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ: زمان برگزاری از 24 الی 27 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه مواد غذایی ابوظبی: زمان برگزاری از 18 الی 20 آذر 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی مواد غذایی

برای شرکت در نمایشگاه های مواد غذایی شما باید دعوتنامه داشته باشید، این دعوتنامه توسط مسئولین و مدیران شرکت های رسمی و ثبت شده در نمایشگاه مواد غذایی برای شما ارسال می شود. شما با داشتن دعوتنامه می توانید روند دریافت ویزای تان را سرعت بخشید. درواقع با داشتن این دعوتنامه نمایشگاهی فقط می توانید ویزای نمایشگاهی کشور صادر کننده را دریافت کنید و برای اخذ دیگر انواع ویزاها هیچ کاربردی نخواهد داشت.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی مواد غذایی

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی مواد غذایی

برای حضور در نمایشگاه مواد غذایی شما باید ابتدا ویزای نمایشگاهی دریافت کنید و بعد از آن دیگر امور تور را انجام دهید. مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای نمایشگاهی شامل موارد زیر می شود:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *