در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور فنلاند در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی فنلاند و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های فنلاند بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی فنلاند با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور فنلاند

کشور فنلاند که به کشور هزار دریاچه شهرت دارد، درحالیکه این کشور منطقه اسکاندیناوی واقع شده است. فنلاند کشوری در شمال اروپا بوده و پایتخت کشور فنلاند شهر هلسینکی می باشد. تور نمایشگاهی فنلاند برای آن دسته از عزیزانی که از نمایشگاه های برگزار شده در این کشور می خواهند بازدید کنند مناسب می باشد. برخی اوقات فنلاند به عنوان کشور میزبان که در آن نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود عمل می کند و گاهی نیز محصولات خود را در بازارهای جهانی به نمایش می گذارد تا آن ها را به جهان معرفی کند. با تور نمایشگاهی فنلاند از نمایشگاه های بین المللی که در این کشور بازدید خواهید داشت و به تجربیات تان اضافه خواهد شد. با شرکت در این تور از محصولات سایر کشورها دیدن خواهید کرد و محصولات خود را به دیگر کشورهای جهان معرفی خواهید کرد.

آشنایی با نمایشگاه های کشور فنلاند

لیست انواع تورهای نمایشگاهی فنلاند

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور فنلاند برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی فنلاند می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه … و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت و ساز و نوسازی RAKSA – CONSTRUCTION

نمایشگاه صنعت ساخت و ساز و نوسازی از تاریخ  24 الی 26 اسفند 1397 در شهر لاختی کشور فنلاند برگزار می گردد. رویدادی بزرگ و محبوب در عرصه ساخت و ساز و نوسازی محسوب میشود که وارد هفدهمین دوره برگزار خود شده است. این رویداد که یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های تجاری در فنلاند است در چهار سالن با ارائه محصولات و خدمات برای هر دو بخش ساختمان ها و منازل کوچک و مجتمع عا و ساختماه های بزرگ برگزار خواهد شد. بسیاری از موضوعات مهم و برنامه ای جامع برای صنعت و مصرف کنندگان به طور یکسان در نمایشگاه وجود دارد.

تور نمایشگاه صنایع شیمی و بیوتکنولوژی CHEMBIO FINLAND

نمایشگاه صنایع شیمی و بیوتکنولوژی از تاریخ  7 الی 8 فروردین 1398 در شهر هلسینکی کشور فنلاند برگزار می گردد. این یک رویداد مهم در صنعت شیمی است، جالب است بدانید هلسینکی در زمره بهترین شهرهای دنیا از لحاظ کیفیت زندگی قرار دارد. فنلاند مهمترین رویداد برای متخصصین شیمی و بیوتکنولوژی در کشورهای شمال اروپا و مناطق بالتیک را تحت عنوانCHEMBIO FINLAND برگزار خواهد کرد. در رویداد CHEMBIO FINLAND آخرین اطلاعات مربوط به صنایع را با متخصصین برجسته، شرکت ها و تصمیم گیرندگان آنها را به اشتراک می گذارد. این رویداد مهمی برای دانشگاه واز لحاظ علمی به همراه صنایع و دنیای کسب و کار است. کنفرانس هایی نیز در حاشیه نمایشگاه در این موضوعات نیز برگزار می شود.

تور نمایشگاه بین المللی صنعت اتوماسیون

نمایشگاه صنعت اتوماسیون از تاریخ  29 آبان الی 1 آذر 1397 در شهر ییواسکیلا کشور فنلاند برگزار می گردد. ین رویداد فقط هر دو سال یکبار برگزار می گردد. هدف این نمایشگاه افزایش بهره وری با استفاده از فرصت های ارائه شده توسط دیجیتالیزاسیون می باشد. نمایشگاه کارخانه هوشمند ۲۰۱۸ با همکاری گروه های صنعتی با ارائه فن آوری، خدمات و تخصص مربوطه می باشد. این یک فرصت منحصر به فرد برای ایستادن در کنار سایر اپراتورها در یک محیط است که اولین بار با معیارهای یک رویداد بزرگ مطابقت دارد. نمایشگاه کارخانه هوشمند ۲۰۱۸ برای همه اپراتورهای است که درگیر تغییرات مرتبط با تحول دیجیتال در فعالیت های تولید و خدمات و مفاهیم مرتبط جدید اند. در این نمایشگاه موضوعات: شناخت آینده اتوماسیون ها ،ماشینها، روباتیک، اینترنت صنعتی و امنیت سایبری مورد تاکید قرار گرفته اند.

تور نمایشگاه پردازش و استخراج صنایع معدنی

نمایشگاه پردازش و استخراج صنایع معدنی از تاریخ  30 آبان الی 1 آذر 1397 در شهر ییواسکیلا کشور فنلاند برگزار می گردد. نمایشگاهی ویژه در زمینه استخراج مواد معدنی، استخراج سنگ معدن و مواد معدنی، پردازش و ارتقاء فلزات ود در کل رویدادی در زمینه صنایع معدنی و فلزات می باشد. این رویداد که فقط هر دو سال یکبار برگزار می گردد در سال ۲۰۱۸ در شهر ییواسکیلا کشور فنلاند برگزار می شود. نمایشگاهی پیشرو در زمینه معدن، پردازش فلز، صنایع سنگ مصنوعی و پردازش زمین در فنلاند، FinnMateria 2018 آخرین دانش، فن آوری و نوآوری ها را در این صنعت ارائه می دهد.

تقویم برگزاری نمایشگاه های فنلاند

مزایای شرکت در تورهای نمایشگاهی فنلاند

در کشور فنلاند در طول سال نمایشگاه های بین المللی بسیاری با موضوعات مختلف برگزار می شود. افرادی که در نمایشگاه های بین المللی مختلف شرکت می کنند. اصلی ترین مزیتی که تور نمایشگاهی فنلاند خواهد داشت هزینه آن خواهد بود که سبب می شود هزینه های سفر برای شرکت و یا بازدید از نمایشگاه کاهش پیدا کند و مسافر دغدغه ای در رابطه با خدمات و محل اقامت نداشته باشد و بهترین خدمات را از جانب تور دریافت می کند. تور نمایشگاهی فنلاند سفری خاطره انگیز و به یادماندنی را برای تان رقم خواهد زد.

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی فنلاند

افرادی هستند که علاقه مند به بازدید نمایشگاه های فنلاند را دارند، در این صورت با داشتن دعوتنامه از کشور فنلاند می توانند به راحتی برای این منظور اقدام کنند و از نمایشگاه فنلاند بازدید داشته باشند. در واقع داشتن دعوتنامه روشی برای دریافت سریع و راحت ویزای نمایشگاهی فنلاند می باشد. صدور این دعوتنامه از طرف فنلاند بر اساس اهداف مشخصی صورت می پذیرد. در متن این دعوتنامه نام و مشخصات دعوت شونده و دعوت کننده وارد می شود و همینطور هدف از بازدید شخص متقاضی ذکر می شود.

شرایط شرکت در تورهای نمایشگاهی انگلیس

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی فنلاند

ویزای نمایشگاهی فنلاند برای تاجران و افراد سرمایه گذار یک فرصت محسوب می شود چون با دریافت آن می توانند محصولاتشان را در بازار جهانی به صورت بین المللی به نمایش بگذارند. نمایشگاه فنلاند در عرصه تجارت به عنوان نمایشگاه مهمی شناخته می شود. برای صدور این ویزا نیاز به ارائه یک سری مدارک خواهید داشت و در صورتی که تاجر نباشید داشتن دعوتنامه برای حضور در این نمایشگاه می تواند به دریافت این ویزا و شرکت در تورهای نمایشگاهی فنلاند به فرد کمک کند. برای دریافت ویزای نمایشگاهی فنلاند نیاز به ارائه یک سری مدارک خواهید داشت که باید به سفارت فنلاند تحویل دهید. این مدارک شامل:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *