در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه پوشاک و مد در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های پوشاک و مد بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی پوشاک و مد

یکی از این تورهای نمایشگاهی، تور نمایشگاهی پوشاک و مد می باشد که طرفداران بسیار زیادی را از سراسر جهان به خود جلب کرده است. در این نمایشگاه هر کشوری در این زمینه حرفی داشته باشد می تواند شرکت کند. البته تفاوت های فرهنگی می تواند کمی حضور در این نمایشگاه را محدود کند، اما باز هم نمی تواند آن شور و اشتیاق برپایی نمایشگاه های بزرگ پوشاک و مد را از بین ببرد. برگزاری نمایشگاه و تور نمایشگاهی پوشاک و مد اهداف مختلفی را در پیش دارد، با صحیح برگزار شدن نمایشگاه، صاحبان نمایشگاه و افرادی که در تور نمایشگاهی پوشاک و مد شرکت کرده اند، قطعاً به اهداف خود دست پیدا خواهند کرد. متقاضیان با شرکت در این نمایشگاه می توانند به بهبود تجارت و گسترش کارهایشان و هم چنین دیده شدن برسند.

آشنایی با تور نمایشگاهی پوشاک و مد

لیست انواع تور نمایشگاهی پوشاک و مد

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه پوشاک و مد برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی پوشاک و مد می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای روسیه، آلمان، امارات، ترکیه و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه مد و پوشاک مسکو (CPM)

نمایشگاه مد و پوشاک از تاریخ 6 الی 9 اسفند 1397 در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه مد و پوشاک مسکو (CPM) بزرگترین نمایشگاه بین المللی مد اروپای شرقی است که در روسیه برگزار می شود و به صنعت مد اختصاص داده شده است. نمایشگاه مد و پوشاک مسکو یکی از معدود نمایشگاه هایی است که تمام طیف مد را طی چهار روز ارائه می کند. پوشاک بانوان، آقایان، و کودکان و همچنین لوازم جانبی و کفش و البته لباس زیر و لباس شنا دو بار در سال توسط طراحان یا برندها در اینجا ارائه می شوند. محوطه نمایشگاه به مساحت ٤٥٠٠٠ مترمربع فضای نمایشگاهی برای کمتر از ٩٥٠ برند بین المللی است! کسب و کار طبق روال معمول در این نمایشگاه انجام می شود و بسیاری از خریداران تجاری در این نمایشگاه مهم در اروپای شرقی سفارش خرید خود را می دهند.

تور نمایشگاه مد و پوشاک عروسی دوسلدورف (InterBride)

نمایشگاه مد و پوشاک عروسی از تاریخ 14 الی 17 اردیبهشت 1398 در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه مد و عروسی دوسلدورف (InterBride) پاسخی به رفع نیازهای حرفه ای این صنعت و همچنین راهی برای رسیدن به بازاری شفاف و مطلوب در صنعت حوزه مد و عروسی به شمار می رود.

در این راستا پایه های اساسی شکل گیری این نمایشگاه بر اساس مدرنیته، بازار بین المللی و شفافیت است. از آنجا که این رویداد به عنوان یک اجتماع سطح بالا برای تولید کنندگان مشهور، برند های جدید و تازه واردان و مبتدیان امیدوار شناخته شده ، نمایشگاه مد و عروسی به نمایشگاهی بین المللی و پیشرو در صنعت عروسی تبدیل شده است. نمایشگاه مد و عروسی شانس تمرکز انحصاری بر برندها و مجموعه‌های مرتبط با شرکتتان را به شما می‌دهد. این نمایشگاه رویداد تجاری حرفه‌ای و جذابی است که می‌توانید از هر لحظه آن لذت ببرید.

آشنایی با تور نمایشگاهی پوشاک و مد

تور نمایشگاه پارچه و پوشاک شانگهای

نمایشگاه پارچه و پوشاک از تاریخ 21 الی 23 اسفند 1397 در شهر شانگهای کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه پارچه و پوشاک شانگهای یکی از بزرگ ترین و کامل ‌ترین نمایشگاه‌های حاضر در صنعت پارچه و پوشاک جهان است. این نمایشگاه جایگاهی جامع برای به نمایش گذاشتن پارچه ها و محصولات مرتبط محسوب می‌ شود. فرصت های تجاری منحصر به ‌فرد در ملاقات با مشتریان و کشف فرصت های جدید بازار از ویژگی‌ های این نمایشگاه به شمار می آیند.

نمایشگاه پوشاک شانگهای فرصتی عالی برای تولیدکنندگان خارجی فراهم می کند تا روابط قوی تری در منطقه ایجاد کنند و حضور خود را در این بازار تثبیت نمایند. علاوه براین، سمینارهایی برای افزایش اطلاعات غرفه داران و بازدیدکنندگان درنظر گرفته شده است. نمایشگاه پارچه و پوشاک چین بهترین جایگاه در آسیا برای دستیابی به نگاهی کلی در مورد بازاریابی و فروش، شناسایی محصولات جدید و متنوع، و همچنین برقراری ارتباط با مخاطبین تجاری جدید در این بخش است.

تور نمایشگاه پوشاک، مد و جواهرات مونیخ

نمایشگاه پوشاک، مد و جواهرات از تاریخ 3 الی 6 اسفند 1397 در شهر مونیخ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه پوشاک، مد و جواهرات مونیخ فضایی منحصر به فرد و پر از الهام و ایده های نو و نوآوری های جدید است . در این نمایشگاه دنیایی از جواهرات و ساعت ها را یک جا ببینید و همچنین دراین نمایشگاه با تولیدکنندگان و طراحان جواهرات ملاقات کنید.

این نمایشگاه محصولاتی از جمله پوشاک و لباس، محصولات زیبایی و آرایشی، جواهرات و سنگ های قیمتی، صنایع دستی و هدایا، لوازم تزئین و بسته بندی، مد و طرح ها و سبک ها، لوازم و پوشاک عروسی و عروس و صنایع مد را به نمایش می گذارد. نمایشگاه INHORGENTA مونیخ به همراه و با شراکت نمایشگاه ساعت چین (CWCF) که یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های تجاری ساعت در جهان می باشد، برگزار می شود. این امر قدمی بزرگ در توسعه بیشتر بین المللی این نمایشگاه و ورودش در صنعت ساعت و مد ساعت می باشد.

تقویم تور نمایشگاهی پوشاک و مد

نمایشگاه مد و پوشاک مسکو: زمان برگزاری از 6 الی 9 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه مد و پوشاک عروسی دوسلدورف: زمان برگزاری از 14 الی 17 اردیبهشت 98 می باشد.

نمایشگاه پارچه و پوشاک شانگهای: زمان برگزاری از 21 الی 23 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه پوشاک، مد و جواهرات مونیخ: زمان برگزاری از 3 الی 6 اسفند 97 می باشد.

آشنایی با تور نمایشگاهی پوشاک و مد

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی پوشاک و مد

شما برای اخذ دعوتنامه نمایشگاهی باید به عنوان نماینده شرکت تولیدی تان یا به عنوان بازدید کننده از مسئولین برگزاری نمایشگاه درخواست دهید. توجه داشته باشید که شرکت شما به عنوان نماینده تولیدی باید در زمینه پوشاک مشغول به کار باشید تا بتوانید به همراه دعوتنامه یک غرفه دریافت کنید البته توجه داشته باشید که باید مبلغی نیز جهت رزرو غرفه بپردازید. سپس باید اطلاعات تماس با دبیرخانه نمایشگاه مورد نظر تان را پیدا کرده و با آن ها ارتباط برقرار کنید.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی پوشاک و مد

پس از دریافت دعوتنامه باید اقدام به دریافت ویزا بکنید. مدارک گوناگونی برای دریافت ویزای نمایشگاهی نیاز دارید. برای دریافت ویزا باید مدارکی را به سفارت کشور مقصد ارائه دهید. این مدارک شامل موارد زیر می شوند:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی پوشاک و مد

زمان رزرو تور نمایشگاهی پوشاک، مشخص و ثابت نیست و به این موضوع بستگی دارد که شما می خواهید در کدام یک از تور های نمایشگاهی پوشاک شرکت کنید. تور نمایشگاهی پوشاک هم در همه فصول و در همه ی ماه ها معمولا به صورت بین المللی برگزار می شود. اما شاید بهترین موقع برای شرکت در یک تور نمایشگاهی پوشاک یک کشور، در زمان اوج تردد گردشگران و مسافران به آن کشور باشد. در این موقع از سال مشتریان شما چند برابر خواهند شد و شما به راحتی می توانید محصولاتتان را تبلیغ کرده و برای عرضه به مشتری در معرض دید عموم قرار دهید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *