در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور انگلیس در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی انگلیس و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های انگلیس بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی انگلیس با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور انگلیس

با شرکت کردن در تور نمایشگاهی انگلیس دیگر دغدغه تهیه بلیط و چگونگی رفت و آمد به نمایشگاه های کشور انگلیس را نخواهید داشت. این تجربه حیرت انگیز را با تور نمایشگاهی انگلیس به سادگی و بدون هیچ مشکلی طی خواهید کرد. گرفتن ویزا که شاید زمان بر می باشد و از حوصله خارج بشود یا دوندگی زیادی بخواهد همچنین رفت و آمد در کشور و شهری که شناختی از خیابان ها و محل برگزاری هیچ نمایشگاه و رستوران مناسبی را ندارید همگی باعث بروز برخی مشکلات خواهد شد که با تور نمایشگاهی انگلیس برطرف خواهد شد همچنین پیدا کردن بهترین نمایشگاه ها و راحت ترین و مناسب ترین هتل نیز به عهده تور نمایشگاهی انگلیس می باشد.

آشنایی با نمایشگاه های کشور انگلیس

لیست انواع تورهای نمایشگاهی انگلیس

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور انگلیس برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی انگلیس می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه نمایشگاه فناوری اطلاعات، نمایشگاه کتاب، نمایشگاه فناوری های مسافرتی و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات لندن

نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات از تاریخ  25 الی 26 اردیبهشت 1398 در شهر لندن کشور انگلیس برپا می شود. نمایشگاه فناوری رویداد ارتباطات و مشارکتی در اروپا می باشد. این رویداد دو روزه شامل تکنولوژی هایی است که باعث می شوند کارها و تجارت های مرتبط هوشمندانه تر انجام شوند. این رویداد محصولاتی از قبیل نرم افزار و سخت افزار کامپیوتری، تحقیق و توسعه و صنایع خدمات تجارتی را عرضه می کند. همچنین این نمایشگاه پیشرفت های ارتباطات صوتی را به نمایش خواهد گذاشت. ارتباطات ابری نیز به صورت گسترده در این نمایشگاه پوشش داده خواهد شد. برنامه های متنوع تحت انقلاب رایانش ابری در این نمایشگاه عرضه خواهد شد. نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات لندن صنعت هایی که می خواهند درباره صنعت ارتباطات به روز باشند بسیار سودمند خواهد بود. این رویداد یک فرصت طلایی را برای تمام کسانی که می خواهند افق های دانششان را در حوزه ارتباطات گسترش دهند، فراهم کرده است.

تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی

نمایشگاه فناوری های مسافرتی از تاریخ  1 الی 2 اسفند 1397 در شهر لندن کشور انگلیس برگزار می گردد. نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا دارای سابقه ای طولانی است و در طی این زمان، بستری ویژه فراهم کرده تا محصولات و خدمات مرتبطی برای افزایش بهره وری تجارت و بهبود کارآیی تجارت ارائه دهد. این نمایشگاه در لندن برگزار شد و توسط تامین فناوری پیشرو به منظور توزیع سفر، فروش، بازاریابی، مالیات و عاملان تجارت، مورد بازدید قرار گرفت. نمایشگاه فناوری مسافرتی اروپا، با ورودی از یک هیئت پیشرو چهره های کلیدی صنعت، این قول را داده است که برنامه های با کیفیت برای جذب مخلوطی غنی از بازدید کنندگان سطح بالا در صنعت سفر و گردشگری ارایه کند.

تور نمایشگاه صنعت ساختمان لندن (Ecobuild)

نمایشگاه نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ  14 الی 16 اسفند 1397 در شهر لندن کشور انگلیس برگزار می گردد. با سابقه ترین رویداد طراحی مقاومت در صنعت ساختمان می باشد. این رویداد متخصصان ساخت و ساز را با هدف آموزش به آنها ، برقراری ارتباط میان فعالان حرفه ای و به منظور ارائه ی ایده های جدید و محصولات نوآورانه، به هم متصل می کند. پس از چندین سال دشواری، صنعت ساخت و ساز در حال حاضر در مسیر رشد حرکت می کند، و انتظار می رود که بزرگترین سهم را در بهبود و پیشرفت اقتصاد انگلستان، داشته باشد. این نمایشگاه به طور قاطع با رویکرد مقاوم سازی ساختمان هنوزهم در قلب صنعت ساختمان قرار گرفته است. پیش بینی می شود که این رویداد، شهر جهانی پیشرو برای ساخت و ساز شود. نمایشگاه صنعت ساختمان لندن قطعا هم تراز با بخش های در حال گسترش در این صنعت عمل می کند و روی اولویت های بازار از قبیل : خانه سازی، زیرساخت، فناوری و نوآوری متمرکز خواهد شد.

آشنایی با نمایشگاه های کشور انگلیس

تور نمایشگاه و کنفرانس نفت و گاز فراساحل اروپا (SPE Offshore Europe)

نمایشگاه نفت و گاز فراساحل اروپا از تاریخ  12 الی 15 شهریور 1398 در شهر ابردین کشور انگلیس برگزار می گردد. نمایشگاه و کنفرانس نفت و گاز فراساحل اروپا بعنوان رویداد برتر اکتشاف و تولید نفت و گاز اروپا شناخته می شود. همچنین با حضور در بزرگ ترین کنفرانس رایگان این صنعت، دانش فنی خود را با دیدگاه های استثنایی و بهترین روش ها افزایش دهید. در این رویداد که با همکاری انجمن مهندسین نفت برگزار می شود، طی چهار روز آخرین فناوری ها را مشاهده کنید و خود و شرکت خود را بروز و در رقابت ها حفظ نمایید.

تور نمایشگاه عکاسی بیرمنگام

نمایشگاه عکاسی از تاریخ  25 الی 28 اسفند 1398 در شهر بیرمنگام کشور انگلیس برگزار می گردد. نمایشگاه عکاسی بیرمنگام به همه مسایل مربوط به عکاسی اختصاص دارد؛ از تحت تاثیر قرار دادن علاقمندان، تا فراهم نمودن امکان دسترسی به شبکه ارتباطی گسترده برای عکاسان حرفه ای، و ایجاد فرصتی برای برندهای برجسته عکاسی تا تکنولوژی های جدید و دست اول و لوازم جانبی پیشنهادی خود را برای مخاطبین به نمایش بگذارند. تجربه شرکت در این رویداد، تجربه ای تعاملی، مهیج و الهام بخش به شمار می آید و تمام کسانی که در این عرصه فعال یا به خلق تصاویر علاقمند هستند باید در آن شرکت کنند.

تقویم برگزاری نمایشگاه های انگلیس

شرایط شرکت در تورهای نمایشگاهی انگلیس

تورهای نمایشگاهی انگلیس با داشتن سابقه می داند که در کدامین ماه و زمان از سال کدامین نمایشگاه مناسب رفتن است این تور نمایشگاهی انگلیس همچنین با دانستن طبع غذایی ایرانیان و همچنین شناخت از رستوران های آن جا شما را در این کار نیز بسیار راهنمایی خواهد کرد. گاهی تجربه بد از یک تور باعث می شود که افراد تمایلی به سفر با تور یا حتی تور نمایشگاهی انگلیس نداشته باشند اما باید توجه داشت که همه ی تور ها به یه شکل نیستند.

شرایط شرکت در تورهای نمایشگاهی انگلیس

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی انگلیس

متقاضیان ویزای نمایشگاهی برای شرکت در نمایشگاه ها و حضور در جلسات و کنفرانس‌ های نمایشگاهی، نحوه بکارگیری یا خرید و فروش یک محصول، خدمات و سایر معاملات تجاری به انگلیس وارد می شوند.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *