در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه تور نمایشگاهی در و پنجره در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های تور نمایشگاهی در و پنجره بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی در و پنجره

صنعت ساخت در و پنجره از دسته صنایعی محسوب می شود که روز به روز درحال پیشرفت می باشد. به همین دلیل در کشورهای مختلف این موضوع برای برگزاری نمایشگاه های بین المللی استفاده می کنند. از این رو تورهای نمایشگاهی برای بازدید و شرکت در چنین نمایشگاهی تشکیل مشود که تور نمایشگاهی در و پنجره نامیده می شوند. تورهای نمایشگاهی در و پنجره تورهایی هستند جهت بازدید فعالان حوزه های ساختمانی اعم از پیمانکاران تا تولید کنندگان مواد اولیه ساختمان انجام می شود و اکثر تاجران و تولید کنندگان به عنوان بازدید کننده از این تورهای نمایشگاهی حضور به هم رسانیده و علت این حضور خرید تکنولوژی و یا ارائه محصولات خود در نمایشگاه های بین المللی بوده است.

آشنایی با تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی در و پنجره

لیست انواع تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی در و پنجره

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه تور نمایشگاهی در و پنجره برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی در و پنجره می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای ترکیه، آلمان، امارات و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه در و پنجره هند (Fensterbau Frontale)

نمایشگاه در و پنجره از تاریخ 15 الی 18 آذر 1398 در شهر بمبئی کشور هند برگزار می گردد. نمایشگاه در و پنجره هند یکی از مهم ترین رویدادها در زمینه صنعت در و پنجره محسوب می شود. معماران، سازندگان، توسعه دهندگان و تعیین کنندگان در نمایشگاه در و پنجره هند دور هم جمع می شوند تا درباره این مسئله به گفتگو بپردازند که چه گرایش هایی در زیبایی شناسی و طراحی می توانند مطابق با ساختمانی باشند که در سودمندی انرژی موثر باشد. نمایشگاه در و پنجره هند به دلیل اینکه نمایشگاهی بزرگ است و به غرفه داران زمان و فضایی می دهد تا با شرکت کنندگان همکاری کرده و نیز با بازدید کنندگان همراه شوند، متفاوت از سایر نمایشگاه های مشابه خود است. تکنولوژی ها و پیشرفت های جدید به وسیله غرفه دارانی از هند و دیگر نقاط جهان در معرض دید قرار می گیرند و نمایشگاه در و پنجره هند را به ویترینی از بهترین های صنعت در و پنجره تبدیل می کنند.

تور نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ (Fensterbau Frontale)

نمایشگاه در و پنجره از تاریخ 27 اسفند الی 1 فروردین 1398 در شهر نورنبرگ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ از برترین نمایشگاه های دنیا در زمینه در،پنجره و نما است. تجار، معماران، کارخانجات و شرکت های تجاری در نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ گرد هم می آیند تا در مورد ظرافت ها و چگونگی طراحی در و پنجره و نقش آن در صرف جویی مصرف انرژی تبادل نظر کنند. یکی از مسائل مورد توجه در این نمایشگاه یکسان سازی نما با پنجره است. حضور در نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ برای نوآوران صنعت در و پنجره و نما الزامی است. توجه به مصرف انرژی، امنیت، طراحی و زیبایی از مسايل مهم در توسعه صنعت در و پنجره و نما به شمار می رود. بازدید از نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ برای آن دسته از افرادی که خواهان به روز کردن فوری اطلاعاتشان در مورد نوآوری های این صنعت هستند الزامی است.

آشنایی با تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی در و پنجره

تور نمایشگاه در و پنجره، شیشه و آلومینیوم عمان

نمایشگاه در و پنجره، شیشه و آلومینیوم از تاریخ 9 الی 11 اردیبهشت 1398 در شهر مسقط کشور عمان برگزار می گردد. نمایشگاه در و پنجره، شیشه و آلومینیوم عمان تجمع بزرگ صنایع در و پنجره، شیشه و آلومینیوم و همچنین سیستم های محافظت در برابر خورشید و نمای خارجی منازل در منطقه به شمار می رود. نمایشگاه در و پنجره، شیشه و آلومینیوم عمان با بهره بردن از کارشناسان تاثیرگذار منطقه در مطمئن ترین عرصه بازار صنعت ساخت و ساز، نقش عمده ای در گشودن درهای جدید به سوی صنایع در و پنجره، شیشه و آلومینیوم ایفا می کند. علاوه بر این، نمایشگاه بر سیستم های نوین محافظت در برابر خورشید هم تمرکز دارد که به مواد با کیفیت، طراحی با دوام و فناوری های تکمیل شده می پردازد. این نمایشگاه طیف وسیعی از بخشهای مربوط به نمای خارجی منازل را به نمایش خواهد گذاشت که از لحاظ کیفیت، طراحی، بازدهی انرژی و ماندگاری حائز اهمیت هستند.

تور نمایشگاه درب و پنجره استانبول

نمایشگاه در و پنجره از تاریخ 15 الی 18 اسفند 1397 در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. مهم ترین نمایشگاه تجاری صنعت پنجره در منطقه اوراسیا می باشد. نمایشگاه پنجره استانبول طیف گسترده ای از محصولات از قبیل: پنجره ها، پروفیل های پنجره، انواع کرکره، مواد خام اولیه، و محصولات و لوازم کمکی، مکانیزم، سیستم های نما، عایق و آلومینیوم فن آوری پردازش کامپوزیت را ارئه می دهد. شما در نمایشگاه پنجره استانبول، مخاطبان بین المللی این صنعت را خواهید دید. این نمایشگاه دومین بزرگ ترین نمایشگاه صنعت پنجره در ترکیه و منطقه می باشد که ، ٥٥٠٠٠ فعال حرفه ای این حوزه را از حدود ١٠٠ کشور دنیا به خود جذب می کند و برای شما بستر تجاری بی نظیری فراهم می آورد. این رویداد بیش از یک نمایشگاه تجاری است.

تقویم تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی در و پنجره

نمایشگاه در و پنجره هند: زمان برگزاری از 15 الی 18 آذر 98 می باشد.

نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ: زمان برگزاری از 27 اسفند الی 1 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه در و پنجره، شیشه و آلومینیوم عمان: زمان برگزاری از 9 الی 11 اردیبهشت 98 می باشد.

نمایشگاه درب و پنجره استانبول: زمان برگزاری از 15 الی 18 اسفند 97 می باشد.

آشنایی با تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی در و پنجره

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی در و پنجره

دعوتنامه برای تور نمایشگاهی در واقع شامل نامه یا سندی می باشد که برای دعوت بازدید کننده از نمایشگاه ارسال می شود. شرایط دعوتنامه باید به گونه ای باشد که مورد تایید سفارت کشور مربوطه قرار بگیرد به عنوان مثال در این مقاله درباره تور نمایشگاهی در و پنجره استانبول و نورنبرگ بحث شد که دعوتنامه نیز باید به تایید سفارت این کشور ها برسد. در دعوتنامه مذبور باید شرایط دقیق و هدف از سفر و مشخصات فرد بازدید کننده به وضوح ذکر گردد. دعوتنامه نمایشگاهی به صورت های مختلفی تنظیم می شود که تنها در صورتی قابل استناد است که به مهر و امضای معتبر رسیده باشد.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی تور نمایشگاهی در و پنجره

شرکت کنندگان در تور نمایشگاهی در و پنجره برای اخذ ویزای نمایشگاهی باید مدارکی به شرح زیر ارائه دهند:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی در و پنجره

قبل از اقدام جهت شرکت در نمایشگاه در و پنجره در کشوهای مختلفی که این رویداد را به معرض اجرا می گذارند لازم است که از تاریخ دقیق و جزئیات این تور نمایشگاهی اطلاعات کاملی بدست آورید. پس از آن بهترین ترین زمان می تواند 3 هفته تا یک ماه قبل از شروع این تور نمایشگاهی باشد.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *