در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه طراحی و دکوراسیون در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های طراحی و دکوراسیون بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

در طول سال نمایشگاه های طراحی و دکوراسیون در زمینه های مختلف برپا می شود، این نمایشگاه های بین المللی در کشورهای بسیاری برگزار می شوند تا بتوانند زمینه های رشد و پیشرفت را در کل جهان فراهم کنند. در این نمایشگاه ها تجهیزات و نمونه کارهایی برای طراحی و دکوراسیون نقاط مختلف خانه، محل کار، اتاق، دفتر، مغازه و غیره ارائه می شود، به همین دلیل متقاضیان تلاش دارند که خود را تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون به این نمایشگاه ها برسانند تا بتوانند از تمام این اطلاعات مفید و کاربردی بهره ببرند. نمایشگاه طراحی و دکوراسیون به معماران، طراحان، دانشجویان این رشته و غیره اجازه می دهد تا گرد هم آمده و بزرگ ترین طراحی های خود را در سطح جهانی به نمایش گذارند.

آشنایی با تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

لیست انواع تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه طراحی و دکوراسیون برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای آلمان، قطر، امارات، روسیه و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی قطر (Index Qatar)

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون از تاریخ 30 مهر الی 2 آبان 1398 در شهر دوحه کشور عربی قطر برگزار می شود. نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی قطر جدید ترین و بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی و تجاری با هدف تامین مواد و مصالح مورد نیاز طراحی داخلی و خدمات مرتبط برای بخش های تجاری، مسکونی، هتل ها در بازاری در حال  رشد است.

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی قطر بیش از یک نمایشگاه است و در جهت برقراری ارتباط میان فعالان این حوزه و ذهن های پیشرو و همچنین خریداران کلیدی در قطر است.این نمایشگاه همچنین بهترین مکان برای به نمایش درآوردن و ارئه طراحی داخلی در حوزه کشور های خلیج فارس و خاورمیانه نیز هست. نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی قطر همواره در این صنعت فعال بوده وبا گردهم آوردن گرایشات جدید بازار فرصت ملاقات با تامین کنندگانی را فراهم می آورد که هر روز موفق به دیدن آنان نمی شویم.

تور نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون محیط کاری دبی (WorkSpace)

نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون محیط کاری از تاریخ 26 الی 28 شهریور 1398 در شهر دبی در کشور امارات متحره عربی برگزار می شود. نمایشگاه دکوراسیون محیط کاری تنها نمایشگاه در خاورمیانه است که به طراحی دکوراسیون محیط کار و فضای اداری و تجاری اختصاص داده شده است.

این نمایشگاه در طی دوره هایی متعددی که برگزار شده توانسته است از مشارکت برترین برندهای حوزه  طراحی داخلی و دکوراسیون محیط کاری بهره ببرد و برترین شرکت های این حوزه را به مخاطبان خود معرفی نماید. وجود بهترین شرکت ها و کارشناسان و مخاطبین این حوزه شما را از شرکت در سایر نمایشگاه ها بی نیاز خواهد کردوشما در این محیط با بازاری وسیع و متنوع در حوزه طراحی دکوراسیون محیط کاری دست خواهید یافت.

آشنایی با تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

تور نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی اتریش

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون از تاریخ 18 الی 26 اسفند 1397 در شهر وین کشور اتریش برگزار می گردد. نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی اتریش تنها رویداد جذابی است که در آن طیف کاملی از نیازها و محصولات مورد نیاز طراحی خانه فراهم شده است،و در آن با کیفیت ترین محصولات با استانداردهای سطح بالا ارائه می شوند. در این نمایشگاه محصولات با تاکید ویژه بر آخرین روش های طراحی داخلی و دکوراسیون منزل در معرض نمایش خواهند بود.

جذابترین و تاثیرگذارترین نمایشگاه اتریش که برای دسترسی به آخرین طراحی های روز منزل بهترین مکان است، مبلمان، لوازم دکوری، لوازم سرگرمی خانه، ابزار باغچه و لوازم جانبی و تقریبا همه وسایل منزل را به نمایش میگذارد. در این بستر جذاب و دیدنی تجاری، نمایشی بسیار ویژه ای با جنبه های خلاقیت و هنری بودن برای بازدیدکنندگان تدارک دیده شده است، که اغلب هم جدیدترین گرایشات طراحی داخلی و دکوراسیون را در معرض دید قرار می دهد.

تور نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن (Interzum)

نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی از تاریخ 31 اردیبهشت الی 3 خرداد 1398 در شهر کلن کشور آلمان برگزار می گردد. مهم ترین نمایشگاه جهان در صنعت تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی محسوب می شود. نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن یک رویداد پر بازدید برای کسانی است که می خواهند در این بازار به موفقیت چشم گیری دست یابند.

چون این نمایشگاه اطلاعات کامل در مورد فناوری ها و طرح های جدید این صنعت را ارایه می دهد و تنها نمایشگاهی است که می تواند دامنه گسترده ای از محصولات را برای تجارت عادلانه ارائه نماید. نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن جهشی بزرگ در نوآوری های صنعت مبلمان ایجاد می کند.

تور نمایشگاه دکوراسیون مسکو (Indecor Moscow)

نمایشگاه دکوراسیون از تاریخ 17 الی 20 مهر 1398 در شهر مسکو کشور عظیم روسیه برگزار می شود. نمایشگاه مسکو مکانی مناسب، شیک و موثر به شمار می رود و در آن دکوراسیون و لوازم و مبلمان خانه عرضه می شود. این نمایشگاه، رویدادی تجاری برای نمایش محصولات شیک سطح بالا و متوسط رو به بالا به شمار می رود.

نمایشگاه دکوراسیون مسکو شاخه ای از نمایشگاه دکوراسیون میلان محسوب می شود که یکی از مهمترین رویداد های سبک زندگی در جهان به شمار می رود. غرفه داران نمایشگاه دکوراسیون مسکو طیف وسیعی از محصولات و لوازم خانگی، مجموعه های جدید، و شیوه های طراحی داخلی کنونی را ارائه خواهند داد. بازدیدکنندگان می توانند پیشنهادهای فروشندگان را با هم مقایسه کنند، محصولاتی زیبا و منحصر به فرد انتخاب کنند و با ایده های جدیدی از طراحی داخلی آشنا شوند.

آشنایی با تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

تقویم تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی قطر: زمان برگزاری از 30 مهر الی 2 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون محیط کاری دبی: زمان برگزاری از 26 الی 28 شهریور 98 می باشد.

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی اتریش: زمان برگزاری از 18 الی 26 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن: زمان برگزاری از 31 اردیبهشت الی 3 خرداد 98 می باشد.

نمایشگاه دکوراسیون مسکو: زمان برگزاری از 17 الی 20 مهر 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

شما برای اینکه بتوانید در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون شرکت کنید، نیاز به اخذ ویزای کشور مربوطه را دارد. از آنجایی که کسب ویزا کمی زمان می طلبد و نیازمند پیگیری بسیار است، راهی برای آسان تر کردن کار شما نیز وجود دارد و آن دریافت دعوتنامه شرکت در نمایشگاه است. وقتی برای شرکت در نمایشگاه دعوتنامه دریافت کنید، می توانید آن را به سفارت ارائه دهید و بدین صورت کار اخذ ویزای شما قطعا آسان تر خواهد شد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی صنایع دستی

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

افراد متقاضی برای شرکت در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون نیاز به ویزای نمایشگاهی دارند، مدت اعتبار ویزای نمایشگاهی به تاریخ اتمام نمایشگاه بستگی دارد. معمولا ویزایی که برای شرکت در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون صادر می شود، 14 روزه است. بنابراین شما باید مدارکی به سفارت کشور مورد نظر ارائه دهید، این مدارک عبارتند از:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

متقاضیانی که قصد شرکت در تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون کشورهای مختلف را دارند، باید 1 ماه پیش از زمان شروع برگزاری نمایشگاه ها تور خود را رزرو کنند، در این مدت اگر مشکلی در مدارک شان نباشد ویزای نمایشگاهی برای آنها صادر می شود. توجه داشته باشید که برای ثبت نام و رزرو تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون، متقاضیان باید حداقل 50 درصد هزینه تور خود را در ابتدا پرداخت کنند.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *