در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه دندان پزشکی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های دندان پزشکی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تور نمایشگاهی دندان پزشکی با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی دندان پزشکی

تور نمایشگاهی دندان پزشکی یکی از تورهای علمی و تجاری محسوب می شود که در سراسر جهان برپا می گردند. در نمایشگاه های داندان پزشکی بسیاری از دندانپزشکان و سازندگان تجهیزات دندان پزشکی در یک مکان جمع می شوند و از آخرین دستاوردهای علمی و فناوری خود رونمایی می کنند. در نمایشگاه دندان پزشکی جدید ترین و مدرن ترین تجهیزات دندان پزشکی مانند ابزارهای عمومی و معمول دندان پزشکی، ابزارهای اندودانتیک، ابزار جراحی های دندان پزشکی، جدید ترین تجهیزات ایمپلنت دهان و دندان، ابزار درمان پریودنتال، ابزارهای مکانیکی ترمیم دندان، تجهیزات ارتودنسی دندان ها، دستگاه های بیهوشی برای دندان پزشکی و … ارائه می شود.

آشنایی با تور نمایشگاهی دندان پزشکی

لیست انواع تور نمایشگاهی دندان پزشکی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه دندان پزشکی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی دندان پزشکی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای چین، آلمان، اسپانیا و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی کلن (IDS)

نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی از تاریخ 21 الی 25 اسفند 1397 در شهرکلن کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی کلن بزرگ ترین نمایشگاه تجاری حوزه دندان پزشکی در جهان است. این نمایشگاه بار دیگر با هموار کردن مسیر برای پیشروان و افراد پیشرفته این صنعت، نیروی محرکه ای خواهد بود که نقش خود را در ارائه موفق محصولات و جایگاهی برای دیدار مدیران و افراد پر نفوذ بازار دندان پزشکی ایفا می کند.

این نمایشگاه طیف کاملی از محصولات در دسترس در بازار بین المللی را عرضه می کند. همه گروه های مرتبط با این حوزه مخاطب این نمایشگاه هستند که در سطح جهانی در این رویداد دوسالانه حضور می یابند. تمرکز این نمایشگاه بر برقراری و حفظ ارتباط با حرفه، همکاران، تامین کنندگان و شرکای تجاری است. همچنین این فرصت برای شما فراهم است تا با تامین کنندگان جدید محصولات مورد نیاز خود را بیابید.

تور نمایشگاه دندان پزشکی ایتالیا Expodental

نمایشگاه دندان پزشکی از تاریخ 26 الی 28 اردیبهشت 1398 در شهر ریمینی کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه دندان پزشکی ایتالیا تنها نمایشگاه بین المللی دیدنی در بخش دندانسازی در ایتالیا می باشد. این رویداد به فعالان صنعت دندانسازی، توزیع کنندگان تجهیزات، حرفه ای های دندانسازی، انتشارات و دانشگاه ها پیشنهاد می شود. نمایشگاه Expodental، یک شانس بی نظیر برای ملاقات و به اشتراک گذاشتن اطلاعات نوین دندان پزشکی می باشد و نیازهای بازدیدکنندگان را توسط ارائه برنامه های جامع فرهنگی و علمی پیگیری می کند.

کارگاه ها و رویدادهای این نمایشگاه بر تکنولوژی های جدید تمرکز دارد. کارشناسانی از سرتاسر جهان با شرکت در Expodental، موضوعات مورد بحث روز در زمینه دندان پزشکی و تکنیک های دندانسازی را در سمینارها، دوره ها، کنفرانس ها و کاگاه ها تجزیه و تحلیل کرده و نتایج را اعلام می کنند. این نمایشگاه بین المللی، به صنعت دندان پزشکی فرصت آشنایی با آخرین پیشرفت های تکنیکی خدمات دندان پزشکی، تبادل اطلاعات و تجربیات و بنیان گذاری تجارت های جدید را می دهد.

آشنایی با تور نمایشگاهی دندان پزشکی

تور نمایشگاه مواد و تجهیزات دندان پزشکی روسیه (Dentima Siberia)

نمایشگاه مواد و تجهیزات دندان پزشکی از تاریخ 18 الی 20 مهر 1398 در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه مواد و تجهیزات دندان پزشکی روسیه نمایشگاه بین المللی دندان پزشکی می باشد که در ٢٧ تا ٢٩ اردیبهشت در مرکز نمایشگاهی نووسیبیرسک برگزار می شود. سالهای درازی است که این نمایشگاه با عنوان SibDent شناخته شده است.

بیش از ٢٠ سال است که این نمایشگاه دندان پزشکی برگزار می شود و بطور تدریجی تبدیل به یک رویداد قابل توجه در جامعه پزشکی شده است. این نمایشگاه پزشکان، دانشمندان، محققان، تاجران و سیاستمداران را گرد خود جمع می کند. این نمایشگاه فرصتی جهت بازدید از رنج کاملی از تجهیزات، وسایل دندان پزشکی، مواد و ترکیبات، تجهیزات ایمپلنت دندان، آزمایشگاه های دندان پزشکی، جراحی ترمیمی استخوان، جراحی دهان و دندان، بی حس کننده ها و داروهای دیگر محصولات بهداشتی، پوشاک پزشکی، تجهیزات مراقبتی، امکانات ضدعفونی و مبلمان برای کیلینیک ها و دفاتر دندان پزشکی را به شما می دهد.

تور نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی گوانگجو

نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی از تاریخ 12 الی 15 اسفند 1397 در شهر گوانگجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی گوانگجو از اولین نمایشگاه های تجهیزات دندان پزشکی چین است و سابقه زیادی دارد. این نمایشگاه در ابتدا در سال ١٩٩٥ در ماه مارس برگزار شد و با تلاش شانزده ساله ی خود به جایگاه پیشتازی در چین رسید. این نمایشگاه بیش از ٣٠٠٠٠ بازدید کننده را از کشور ها و مناطق مختلف جهان جذب خود کرده است.نمایشگاه در این ١٦ سال آوازه خوبی کسب کرده است و به عنوان بزرگ ترین، موثر ترین رویداد دندان پزشکی همراه با بهترین خدمات در چین و حتی در آسیا، شناخته شده است.

این نمایشگاه محصولاتی مثل ابزار دندان پزشکی را ارائه می دهد که خود شامل: ابزار عمومی دندان پزشکی، ابزار اندودانتیک، وسایل جراحی، ابزار و تجهیزات ایمپلنت دهان و دندان، ابزار درمان پریودنتال، ابزار مکانیکی ترمیم، تجهیزات ارتودنسی، دستگاه بیهوشی دندان پزشکی، ابزار حفاظت از دندان و فیره می شود.در صنعت پزشکی و دارویی. با توسعه دندان پزشکی تزیینی چینی و بهبود استانداردهای زندگی مردم و توانایی مصرفی، انتظارات مردم از تکنیک ها و خدمات پزشکی روز به روز در حال افزایش است.

آشنایی با تور نمایشگاهی دندان پزشکی

تقویم تور نمایشگاهی دندان پزشکی

نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی کلن: زمان برگزاری از 21 الی 25 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه دندان پزشکی ایتالیا: زمان برگزاری از 26 الی 28 اردیبهشت 98 می باشد.

نمایشگاه مواد و تجهیزات دندان پزشکی روسیه: زمان برگزاری از 18 الی 20 مهر 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی گوانگجو: زمان برگزاری از 12 الی 15 اسفند 97 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی دندان پزشکی

دریافت دعوتنامه نمایشگاهی دندان پزشکی از هر کشوری متفاوت است یعنی ارسال دعوتنامه از کشورهای حوزه شینگن مثل آلمان، اسپانیا با کشورهای آسیایی مثل چین، دبی از لحاظ مراحل اداری و مدارک یکسان نیستند. در واقع ارسال دعوتنامه از کشورهای برگزارکننده آسیایی خیلی راحت تر انجام می شود و سریع تر صادر می شود. اما داشتن دعوتنامه از سور مسئولین نمایشگاه باعث می شود روند اخذ ویزای شما سریع تر انجام شود و راحت تر سفر کنید.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی دندان پزشکی

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی دندان پزشکی

ویزای نمایشگاهی دندان پزشکی دارای مراحل و مدارکی خاصی است که با تکمیل کردن آنها سریع می توانید به سفارت ارائه دهید و درخواست ویزای نمایشگاهی دهید، این مدارک شامل موارد زیر می شوند:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *