در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور دانمارک در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی دانمارک و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های دانمارک بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی دانمارک با ما همراه باشید.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور دانمارک

تورهای نمایشگاهی دانمارک معمولا برای مقاصد اقتصادی، تجاری، آموزشی و هدف هایی از این قبیل برگزار می شوند. شرکت کنندگان در این تورها علاقه مندانی هستند که از سرتاسر دنیا به باردید آنها می آیند و در تورهای نمایشگاهی دانمارک شرکت می کنند. تور نمایشگاهی دانمارک نیز همچون باقی تورهای نمایشگاهی شامل اهداف و مقاصدی همچون تجاری و اقتصادی و تکنولوژی می باشد. شما با شرکت در تور نمایشگاهی دانمارک با تکنولوژی ها یا کالاها یا خدمات جدیدی از فعالیتی که در آن به صورت حرفه ای کار می کنید آشنا می شوید

تا در صورت ممکن از آن خدمات یا کالاها و تکنولوژی ها بهره ببرید. اگر خودتان ایده ای جدید یا شرکتی تازه تاسیس در زمینه یکی از موضوعات تور نمایشگاه دانمارک داشته باشید، شما می توانید با هماهنگی مسئولان و مدیران نمایشگاه از چند هفته قبل غرفه ای را برای ارائه خدمات یا تکنولوژی خودتان یا شرکت تان برای عموم بازدیدکنندگان بین المللی از تور نمایشگاهی دانمارک ارائه دهید و اطلاعاتی در این مورد به آنها بدهید.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور دانمارک

لیست انواع تورهای نمایشگاهی دانمارک

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور دانمارک برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی دانمارک می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه سیستم حمل و نقل هوشمند، سیستم های امنیتی و حفاظتی، بیوتکنولوژی و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS)

نمایشگاه سیستم های حمل و نقل هوشمند از تاریخ 26 الی 30 شهریور 1397 در شهر کپنهاگ کشور دانمارک برگزار می شود. نمایشگاه مکانیزه های هواپیما، قطار و ماشین و صنایع وابسته که هر دو سال یکبار برپا می شود و در سال ۲۰۱۸ شهر کپنهاگ دانمارک میزبان این رویداد بین المللی است . موضوعات این نمایشگاه شامل وسایل نقلیه باربری مانند کامیون و وسایل نقلیه مهندسی سیستم ها و قطعات مهندسی- تحقیق و توسعه راه ها، پل ها و تونل ها لجستیک و مهندسی حمل و نقل – عملیات اداری – تجهیزات شهری و مهندسی سیستم های مبتنی بر دانش و هوش مصنوعی سیستم های زمان واقعی و سیستم های جاسازی شده می شود.

کنگره های ITS شامل سه حوزه اصلی هستند: برنامه کنفرانس کنگره و ارائه آخرین تحولات در ITS، نمایشگاه های فناوری فعلی ITS که در حال توسعه و گسترش در سراسر جهان هستند، نمایشگاه و غرفه های نمایشگاه و جلسات اختصاصی.

تور نمایشگاه سیستم های امنیتی و حفاظتی (SECTECH)

نمایشگاه سیستم های امنیتی و حفاظتی از تاریخ  16 الی 17 آبان 1397 در شهر کپنهاگ کشور دانمارک برگزار می گردد. این نمایشگاه نقطه ملاقاتی برای تامین کنندگان، نصابان، مشاوران و مدیران در حوزه امنیت و سیستم های امنیتی و حفاظتی است. نمایشگاه سیستم های امنیتی و حفاظتی دانمارک و سمینارهایش به طور کامل بر روی فن آوری های امنیتی متمرکز هساتند.این رویداد و کنفرانس بین المللی هر دو سال یکبار برگزار می گردد.و شهر کپنهاگ دانمارک یکی از سه مکانی هست که این ریواد در سال ۲۰۱۸ در آن برگزار میشود.

دو کشور نروژ و سئویس از دیگر برگزارکنندگان این رویداد می باشند . نمایشگاه سیستم های امنیتی و حفاظتی از زمان تأسیس آن در سال ۲۰۰۱ تا به امروز مکان مهمی برای هر کسی است که در حوزه فناوری های امنیتی در زمینه حفاظت فیزیکی کار می کند، مانند انواع مختلف سیستم های زنگ خطر، کنترل دسترسی ها و نظارت تصویری. نمایشگاه ها و سمینارها و بانک امنیتی باعث جذب حرفه ای های این صنعت از سراسر کشورهای شمال اروپا است. مخاطبان این نمایشگاه تولید کنندگان، توزیع کنندگان سازندگان و نصب کننده ها هستند. همچنین طی خبری شرکت سونی توزیع دوربین های امنیتی را در دانمارک تقویت می کند.

تور نمایشگاه ماشین آلات، بسته بندی و مواد اولیه برای صنایع غذایی و دارویی (FOOD PHARMA TECH)

نمایشگاه ماشین آلات، بسته بندی و مواد اولیه برای صنایع غذایی و دارویی از تاریخ 22 الی 24 آبان 1397 در شهر هرنینگ کشور دانمارک برگزار می گردد. نمایشگاهی است که هر دو سال یکبار با موضوعات ماشین آلات، بسته بندی و مواد اولیه برای صنایع غذایی و دارویی برگزار می گردد. این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه صنایع غذایی در شمال اروپا است. میزبان رویداد در سال ۲۰۱۸ شهر هرنینگ در استان میدیولند کشور دانمارک می باشد. Tech City یک مفهوم جدید و هیجان انگیز در بسته بندی غذایی است و یک مکان ملاقات برای کل علاقه مندان به صنعت مواد غذایی دانش محور است. چارچوب فناوری برای بسیاری از فعالیت های این نمایشگاه را دانش و فناوری تشکیل می دهد. شهر فناوری یک محیط نوآور و خلاق ایجاد می کند که در آن شبکه ارتباطات، دانش و تبادل نظر ایجاد می شود.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور دانمارک

تور نمایشگاه بیوتکنولوژی

نمایشگاه بیوتکنولوژی از تاریخ 14 الی 16 آبان 1397 در شهر کپنهاگ کشور دانمارک برگزار می گردد. نمایشگاه بیوتکنولوژی یک انجمن است که هدف آن گسترش تجارت بین شرکت های داروسازی، مالی و بیوتکنولوژی است. میزبان این رویداد بین المللی سالانه در سال ۲۰۱۸ شهر کپنهاگ دانمارک می باشد. شراکت های جدید را از طریق همکاری های علمی کنفرانس و نمایشگاه بیوتکنولوژی اروپا شروع کنید. این رویداد بزرگترین همایش اروپا در زمینه همکاری های علمی بیوتکنولوژی است. کارگاه، پانل و نمایشگاه فعال در سطح جهانی BIO-Europe همراه با هزاران جلسه می باشد.

تقویم برگزاری نمایشگاه های دانمارک

شرایط شرکت در تورهای نمایشگاهی دانمارک

برای شرکت در انواع تورهای نمایشگاهی دانمارک نیاز به دعوتنامه نمایشگاهی دارید. اگر متقاضی اخذ دعوتنامه نمایشگاهی دانمارک و دریافت ویزای نمایشگاهی می باشید حتما در این مورد با شرکت های تخصصی که امور دریافت دعوتنامه وویزا زا انجام می دهند مشورت نمایید. یادتان باشد که مسئولین نمایشگاه های دانمارک برای شرکت در تور نمایشگاهی دانمارک قادر به ارسال دعوتنامه برای شما هستند. پس لازم نیست زیاد نگران این موضوع باشید.

شرایط شرکت در تورهای نمایشگاهی دانمارک

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی دانمارک

همانطور که می دانید، شما و همه متقاضیان شرکت در تورهای نمایشگاهی دانمارک نیاز به دعوتنامه نمایشگاهی دارید و معمولاً بدون دعوتنامه رسمی، سفارت کشور دانمارک برای شما ویزای نمایشگاهی برای سفر به این کشور را صادر نمی کند. پس حتماً باید دعوتنامه و ویزای نمایشگاهی دانمارک را اخذ کنید. مدارک لازم برای ویزای دانمارک شامل موارد زیر می باشند که شرح می دهیم.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *