در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور جمهوری چک در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی جمهوری چک و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های جمهوری چک بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی جمهوری چک با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور جمهوری چک

برگزاری نمایشگاه های متنوع در کشورهای مختلف، فرصت بسیار خوبی برای کسانی است که در کنار گردش، علاقه مند به ارتقای کسب و کار خود و افزایش دانش هستند. افرادی که تمایل زیادی به شرکت در تور نمایشگاهی چک دارند معمولاً صاحبان مشاغل و کسب و کار های صنعتی هستند. ایرانی ها به طور معمول برای ارائه محصولات خودشان  یا خرید فنّاوری در نمایشگاه های خارجی شرکت می کنند. هرچند از نمایشگاه های اروپای غربی بیشتر برای یافتن فنّاوری ها و ایده های جدید استفاده می شود. اگر اطلاعات کافی از سفر خارجی ندارید بهتر است با تورها همراه شوید. در واقع افرادی که در یک تور نمایشگاهی چک با هم همراه می شوند، معمولاً در یک حوزه شغلی قرار دارند. پس شرکت کنندگان تور نمایشگاهی علاوه بر فرصت گسترش روابط در نمایشگاه، این شانس را هم دارند که افراد مشغول در زمینه کاری خودشان را در داخل کشور پیدا کنند و با آنها تعامل داشته باشند، از تجربیات یک دیگر استفاده کنند و این گونه در تورهای نمایشگاهی جمهوری چک به پیشرفت خود کمک کنند.

آشنایی با نمایشگاه های کشور جمهوری چک

لیست انواع تورهای نمایشگاهی جمهوری چک

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور جمهوری چک برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی جمهوری چک می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه صنعت ساختمان، کاروان، جواهرات، سنگ و محصولات طبیعی و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه صنعت ساختمان پراگ (FOR ARCH)

نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ  26 الی 30 شهریور 1398 در شهر پراگ کشور جمهوری چک برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت ساختمان پراگ  بزرگ ترین نمایشگاه تجاری در حوزه ساختمان در جمهوری چک است. این نمایشگاه با ٢٦ سال سابقه برگزاری، مهمترین و پربازدیدترین نمایشگاه صنعت ساختمان در جمهوری چک و یک محل ملاقات موفق برای متخصصان حوزه ساختمان شده است.

نمایشگاه صنعت ساختمان چک به دلیل برگزاری در پراگ که یکی از مراکز مهم تجارت اروپای مرکزی است، فرصت منحصر به فردی برای غرفه داران داخلی و خارجی به منظور ارائه محصولات و خدمات خود در شرایط رقابت بین المللی محسوب می شود. نمایشگاه صنعت ساختمان پراگ هر سال نوآوری هایی از حوزه های مختلف مرتبط به صنعت ساختمان را ارائه می کند. تولیدکنندگان پیشگام، تامین کنندگان، صنعتگران، و همچنین سرمایه گذاران، توسعه دهندگان، و نمایندگان سایر حوزه های مرتبط به صنعت ساختمان در این نمایشگاه شرکت می کنند.

تور نمایشگاه بین المللی کاروان (Caravaning Brno)

نمایشگاه بین المللی کاروان از تاریخ  17 الی 20 آبان 1397 در شهر برنو کشور جمهوری چک برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی کاروان یکی از مهمترین رویدادهایی در این نوع در جمهوری چک و همچنین در اروپای مرکزی و شرقی است. در نمایشگاه کاروان که در تقویم نمایشگاهآن گنجانده شده است. هر ساله Caravaning Brno دارای طیف وسیعی از خودروهای لوکس، مسافرتی، لوازم جانبی و همه چیزهایی است که باید برای یک سفرجهانگردی و توریستی داشته باشید هست.

تمرکز نمایشگاه روی بخش های شیوه زندگی و اوقات فراغت، مسافرت، ورزش می باشد . از دیگر بخش های این رویداد قطعات، لوازم جانبی و تجهیزات برای کاروانهای گردشگری می باشد . تجهیزات کمپینگ ، کمپ ها و تجهیزات برای مکان های اردوگاه ، خدمات ، باشگاه ها، انجمن ها و سازمان ها ،متون تخصصی و رسانه ها از دیگر موارد نمایشگاه است.

آشنایی با نمایشگاه های کشور جمهوری چک

تور نمایشگاه جواهرات، سنگ و محصولات طبیعی

نمایشگاه جواهرات، سنگ و محصولات طبیعی از تاریخ  26 الی 27 آبان 1398 در شهر برنو کشور جمهوری چک برگزار می گردد. این نمایشگاه دو مرتبه در سال برگزار می شود. این نمایشگاه فروش Brno یکی از بزرگ ترین رویدادهای سنگ و کانی شناسی در جمهوری چک است. بازدیدکنندگان می توانند انواع مواد معدنی، سنگ های قیمتی، جواهرات ، سنگ های جذاب برای افراد ، فسیل ها، محصولات طبیعی را پیدا کنند .

تور نمایشگاه بین المللی محصولات کودکان (PRODITE)

نمایشگاه نمایشگاه بین المللی محصولات کودکان از تاریخ 23 الی 26 اسفند 1398 در شهر برنو کشور جمهوری چک در تورهای نمایشگاهی جمهوری چک برگزار می گردد. این رویداد پرهیجان برای خانواده هایی که دارای نوزادان و کودکان خردسال هستند و مهم ترین نمایشگاه ارائه و فروش در این زمینه در جمهوری چک است. نوآوری ها به طور مرتب توسط تامین کنندگان پیشرو محصولات کودک در بازار چک در این نمایشگاه عرضه می شود. این نمایشگاه همچنین شامل برنامه های جذاب برای مردم است. نمایشگاه محصولات کودکان محصولات منحصر به فرد را برای کودک و مادر ارائه می دهد.

تور نمایشگاه مواد و مصالح صنعت ساختمان سازی (EDEN 3000)

نمایشگاه مواد و مصالح صنعت ساختمان سازی از تاریخ  9 الی 12 دی 1397 در شهر برنو کشور جمهوری چک برگزار می گردد. مرکز ساخت و ساز ملی یک شرکت تابعه اتحادیه بازرگانان صنعت ساختمان جمهوری چک است. این مرکز به عنوان یک شرکت خدمات SPS تاسیس شد و نقش اصلی آن تأمین عملیات و توسعه بیشتر پروژه های منحصر مانند اتاق های ساختمان، مرکز مشاوره تخصصی و فروشگاه ها به فرد در جمهوری چک می باشد.

تقویم برگزاری نمایشگاه های جمهوری چک

شرایط شرکت در تورهای نمایشگاهی جمهوری چک

یکی از موارد مهمی که برای شرکت در تور نمایشگاهی جمهوری چک نیاز دارید داشتن ویزا است شما برای شرکت در تور نمایشگاهی جمهوری چک و ورود به این کشور لازم است ویزای کشور چک راداشته باشید . برای دریافت ویزا شما فرمی مشخص را از سفارت جمهوری چک در ایران دریافت می کنید و پس از پر کردن فرم که شامل اطلاعات شخصی می شود ،مدت اقامت ،دلیل سفر و غیره را کامل کرده و فرم خود را ایمیل کنید داشتن دعوت نامه ی تجاری از سوی نمایشگاه هم می تواند موثر باشد و هدف از سفر را که همان بازدید از نمایشگاه تجاری است را می تواند نشان دهد.

شرایط شرکت در تورهای نمایشگاهی جمهوری چک

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی جمهوری چک

ویزایی که برای شرکت در تور نمایشگاهی چک صادر می شود معمولاً ۱۴ روزه است و دریافت این ویزا هم در صورت نبودن مشکل و آماده بودن مدارک مورد نیاز حدوداً ۱۰ روز زمان می برد. در صورتی که شما از تور نمایشگاهی استفاده کنید تور کارهای ویزای شما را انجام خواهد داد و می توانید آسوده تر سفر کنید.  مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای نمایشگاهی جمهوری چک شامل موارد زیر می شود.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *