در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

نمایشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی از پرطرفدارترین نمایشگاه های بین المللی شناخته می شود، به همین دلیل در کمترین زمان تورهای نمایشگاهی آن تکمیل می شوند. تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی هم مانند دیگر تورها و دیگر نمایشگاه های بین المللی جایگاه خود را در بین مردم و شرکت های مربوطه به دست آورده است. اگر شما هم صاحب یک شرکت کوچک و یا حتی بزرگ در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی هستید می توانید با شرکت در تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی که هر ساله در شهر های مختلف جهان برگزار می شود به افزایش فروش و پیشرفت کار خود کمک کنید.

آشنایی با تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

لیست انواع تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای اسپانیا، امارات، ایتالیا، فرانسه و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه تخصصی زیبایی و آرایشی بهداشتی کوالالامپور

نمایشگاه زیبایی و آرایشی بهداشتی از تاریخ 5 الی 7 فروردین 1398 در شهر کوالالامپور کشور مالزی برگزار می گردد. نمایشگاه زیبایی و لوازم آرایشی بهداشتی مکان مناسبی را برای افراد علاقمند در زمینه ی زیبایی فراهم می نماید و آخرین محصولات خود را به آنها ارائه مینماید. این نمایشگاه طیف گسترده ای از محصولات را به نمایش میگذارد که این محصولات شامل: انواع محصولات زیبایی و خدمات، کیت و لوازم جانبی، محصولات مراقبت از پوست، محصولات مراقبت از مو می باشد. حضور تولیدکنندگان و شرکت های حرفه ای سبب شده تا این نمایشگاه در منطقه، پیشتاز صنعت زیبایی باشد.

تور نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بارسلون (COSMOBEAUTY)

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی از تاریخ 17 الی 19 فروردین 1398 در شهر بارسلون کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بارسلون از پیوند میان دو رویداد معتبر در صنعت لوازم آرایشی بهداشتی Cosmobelleza و STS Beauty در اسپانیا متولد شده است. نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بارسلون بر آخرین نوآوری ها و گرایشات دنیای زیبایی با در بر گرفتن رشته های متفاوت تمرکز خواهد داشت که به دو بخش آرایش مو،دناخن و بخش گریم و زیبایی، محصولات دارویی مربوط با زیبایی و سلامتی و زندگی سالم تقسیم خواهد شد.

فضایی اختصاصی هم در اختیار نمایندگی های هنری جهت نمایش محصولاتشان درراهروی زیبایی قرار خواهد گرفت.این نمایشگاه بهترین سکو برای افزایش دانش در این زمینه، گسترش فعالیت های تجاری و همکاری های بین المللی است. با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

تور نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دوسلدورف (Beauty Dusseldorf)

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی از تاریخ 9 الی 11 فروردین 1398 در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می شود. نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دوسلدورف برای سه دهه متوالی است که مهم ترین جایگاه دیدار با تامین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در زمینه لوازم آرایشی بهداشتی است و این مهم هنوز هم با برگزاری این نمایشگاه پر سود و پرثمر ادامه خواهد داشت. شمار ثابت و پایدار غرفه داران و بازدیدکنندگان این نمایشگاه بیانگر آن است که همچنان این رویداد تجاری محکم و استوار در عرصه خدمات و تامین لوازم آرایشی و زیبایی پیشتاز است.

تور نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا (Cosmoprof)

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی از تاریخ 23 الی 26 اسفند 1397 در شهر بولونیا کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا (Cosmoprof) از ٥٠ سال پیش تاکنون، مهمترین نمایشگاه لوازم آرایش بهداشتی بلونیا در سراسر جهان بوده و در عرضه محصولات و خدمات خود بسیار خوب عمل کرده است. نمایشگاه محصولات زیبایی و لوازم آرایشی بهداشتی بولونیا به عوان یکی از شیک ترین و معتبرترین نمایشگاه های بین المللی در این حوزه از صنعت، طیف وسیعی از محصولات زیبایی و آرایشی، ماشین آلات ساخت و تولید و همچنین ابداعات را از برندهای مهم و بزرگ جهان را در معرض نمایش خواهد گذاشت.

تور نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی از تاریخ 26 الی 28 فروردین 1398 در شهردبی کشور امارات برگزار می گردد. نمایشگاه دبی اصلی ترین نمایشگاه برای محصولات آرایشی، مو، عطر و سلامتی در خاورمیانه است. در مقیاس جهانی تعداد کمی رویداد تجاری را می توان یافت که از نظر تاثیرگذاری و اعتبار با نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی در صنعت زیبایی قابل مقایسه باشد. این نمایشگاه هزاران بازدید کننده تجاری آینده نگر دارد که برای یافتن محصولات و خدماتی که شرکت کنندگان جهانی به آنها عرضه می کنند،

در آن شرکت می کنند. درطی ١٩ سال متوالی و پرثمر از زمان آغاز این رویداد، نمایشگاه لوازم آرایشی دبی پیوسته تکامل یافته و به عنوان نماینده ای از صنایع زیبایی، مو، عطر و سلامتی برای منطقه وسیع خاور میانه، نقشی اساسی را در توسعه و رشد این صنعت ایفا کرده است. با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

تقویم تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

نمایشگاه تخصصی زیبایی و آرایشی بهداشتی کوالالامپور: زمان برگزاری از 5 الی 7 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بارسلون: زمان برگزاری از 17 الی 19 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دوسلدورف: زمان برگزاری از 9 الی 11 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا: زمان برگزاری از 23 الی 26 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی: زمان برگزاری از 26 الی 28 فروردین 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

شما برای حضور در نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی هر کشوری نیاز به دعوتنامه از مسئولین آن نمایشگاه دارید. معمولاً نمایشگاه هایی که برپا می شوند، مدیران و مسئولین آنها دعوتنامه را برای صاحبان کسب و کارهای بزرگ ارسال می کنند. پس از دریافت آگهی دعوت به نمایشگاه شما باید اطلاعات و مدارک خود را برای نمایشگاه مورد نظر ارسال کنید. اگر با حضور شما در این نمایشگاه موافقت شود، برای شما دعوتنامه ای برای شرکت در تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی ارسال خواهد شد و شما می توانید از این دعوتنامه برای اخذ ویزا استفاده کنید.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

مدارکی برای دریافت ویزای نمایشگاهی نیاز دارید که باید آنها را به سفارت کشور برگزار کننده ارسال کنید، این مدارک عبارتند از:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

رزرو تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی معمولاً یک زمان ثابت ندارد و بیش تر به زمان آغار نمایشگاه بستگی دارد. بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی یک ماه قبل از شروع نمایشگاه می باشد تا در این زمان به راحتی بتوانید ویزای خود را نیز دریافت نمایید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *