در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه کامپیوتر در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های کامپیوتر بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی کامپیوتر

از پرطرفدارترین نمایشگاه های تخصصی در حوزه فناوری می توان به نمایشگاه های کامپوتر اشاره کرد. به همین علت برای بازدید از این نمایشگاه ها تور نمایشگاهی کامپیوتر ایجاد شده اند. در این نمایشگاه متقاضیانی که به دنیای کامپیوتر و فناوری اطلاعات علاقه بسیاری دارند و مهندسین فناوری اطلاعات دور هم گرد آمده اند تا به روز ترین فناوری های کامپوتری خود را ارائه دهند.

آشنایی با تور نمایشگاهی کامپیوتر

لیست انواع تور نمایشگاهی کامپیوتر

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه کامپیوتر برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی کامپیوتر می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای آلمان، تایلند، امارات متحده عربی و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه و کنفرانس سیگراف آسیا بانکوک

نمایشگاه سیگراف آسیا از تاریخ 26 الی 29 آبان 1398 در شهر بانکوک کشور تایلند برگزار می گردد. نمایشگاه و کنفرانس سیگراف آسیا بانکوک بهترین مکان در جهان برای تجربه ارتقا و رشد پویای گرافیک کامپیوتری و تکنیک های تعاملی به شمار می آید. نمایشگاه و کنفرانس سیگراف آسیا همزاد رویداد اصلی سیگراف در ایالات متحده آمریکا و بزرگترین کنفرانس و نمایشگاه در زمینه گرافیک کامپیوتری محسوب می شود.

این رویداد یکبار در سال در شهری در ایالات متحده آمریکا یا کانادا برگزار می شود و ده ها هزار متخصص حوزه گرافیک کامپیوتری در آن شرکت می کنند. این رویداد سالانه که در میان کشورهای منطقه آسیا در گردش است، معتبرترین افراد فنی و خلاق سراسر جهان را که مشتاق و علاقمند به حوزه های پژوهش، علم، هنر، انیمیشن، گیم، تکنیک های تعاملی، آموزش و فناوری های نوظهور هستند، به خود جلب می نماید. این نمایشگاه، یکی از معتبرترین رویدادهایی به شمار می آید که فناوری و پژوهش های جدید در حوزه گرافیک کامپیوتری را ارائه می نماید.

تور نمایشگاه رایانش ابری فرانکفورت (Cloud Expo Europe Frankfurt)

نمایشگاه رایانش ابری از تاریخ 22 الی 23 آبان 1398 در شهر فرانکفورت کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه رایانش ابری فرانکفورت تنها محل آشنایی با فناوری های جدید و نوظهور و جدیدترین راهکارهای صنعت رایانش ابری به شمار می آید. این رویداد شامل کنفرانس، نمایشگاه، مرکز مذاکرات، سمینارها، حضور مطبوعات و رسانه ها و محل عرضه محصولات جدید که موانع را برطرف می سازند و منافع واقعی رایانش ابری را در اختیار مخاطبین مشتاق شرکت ها و خریداران طبقه متوسط قرار می دهد، می باشد. آلمان، بزرگترین بازار فناوری اروپا و نمایشگاه رایانش ابری اروپا، مرکز بازار فناوری و صنایع مالی به شمار می آید که در فرانکفورت برگزار می شود. نمایشگاه رایانش ابری فرانکفورت، رویداد حیاتی برای هر شرکتی است که محصولات و خدماتی در حوزه و اکوسیستم رایانش ابری ارائه می کند. این رویداد، تصمیم گیرندگان کلیدی این صنایع را به غرفه شما هدایت می کند؛ آماده انجام معاملات تجاری باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی کامپیوتر

تور نمایشگاه فناوری دبی (جیتکس)

نمایشگاه جیتکس از تاریخ 14 الی 18 مهر 1398 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه فناوری دبی (جیتکس) شناخته شده ترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سراسر خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا است. این رویداد هر سال، برترین تولید کنندگان فن آوری جهان و منطقه و بیشترین تعداد مدیران ارشد کمپانی های مختلف و متخصصان این صنعت را گرد هم می آورد. نمایشگاه هفته فناوری دبی همچنین اقدام به شناسایی تازه ترین تحولات جهانی در صنعت فن آوری اطلاعات و ارایه آنها در بخش رویداد های جدید و یا برنامه های کنفرانس می کند. نمایشگاه جیتکس امارات فرصتی برای توسعه کسب و کار، شناسایی و ملاقات نزدیک با تامین کنندگان، خرید و سفارش واخذ نمایندگی محصولات و همچنین یافتن فرصت های جدید کسب و کار است.

تور نمایشگاه الکترونیک وعلوم رایانه ایتالیا (Eletrexpo)

نمایشگاه الکترونیک و علوم رایانه از تاریخ 19 الی 20 آبان 1397 در شهر وارنا کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه الکترونیک و تجهیزات انرژی تابشی وعلوم رایانه که سالانه دو مرتبه برگزار می شود. نمایشگاه الکترونیک وعلوم رایانه رویداد اختصاص داده شده Veronafiere به موضوعات فن آوری اطلاعات، الکترونیک، اجزا، ارتباطات رادیویی و نشریات الکترونیکی است. همچنین برای مرتبه پنجاه و هشتم ابتکار بازار بورس خصوصی مجددا تایید شده است، یک بخش غیر رسمی نمایشگاه که در آن اعضا می توانند اقلام نادر را به فروش برسانند و یا مبادله کنند.

تور نمایشگاه تجهیزات رادیویی، الکترونیک و کامپیوتر ایتالیا (RADIOAMATORE)

نمایشگاه تجهیزات رادیویی، الکترونیک و کامپیوتر از تاریخ 26 الی 27 آبان 1398 در شهر پوردنون کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاهی سالانه که اینبار شهر پوردنون کشور ایتالیا میزبان آن می باشد. رویداد رادیوماتور در موضوعات الکترونیک و کامپیوتر و تجهیزات رادیویی و بی سیم  و دوربین دارای فعالیت می باشد. از دیگر محصولات ارائه شده در این نمایشگاه: تجهیزات رادیویی، اجزا و قطعات یدکی، تجهیزات و لوازم جانبی، لوازم الکترونیک، کامپیوتر و لوازم جانبی، بازی های ویدئویی، تلفن، نرم افزار می باشند.

آشنایی با تور نمایشگاهی کامپیوتر

تقویم تور نمایشگاهی کامپیوتر

نمایشگاه و کنفرانس سیگراف آسیا بانکوک: زمان برگزاری از 26 الی 29 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه رایانش ابری فرانکفورت: زمان برگزاری از 22 الی 23 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه فناوری دبی (جیتکس): زمان برگزاری از 14 الی 18 مهر 98 می باشد.

نمایشگاه الکترونیک وعلوم رایانه ایتالیا: زمان برگزاری از 19 الی 20 آبان 97 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات رادیویی، الکترونیک و کامپیوتر ایتالیا: زمان برگزاری از 26 الی 27 آبان 97 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی کامپیوتر

از مهم ترین موضوعاتی که در رابطه با سفر با تور نمایشگاهی کامپیوتر باید به آن توجه شود دریافت دعوتنامه نمایشگاهی از برگزار کنندگان این رویداد می باشد. دعوتنامه نمایشگاهی برای حضور در این نمایشگاه از ملزومات تور محسوب می شود. توجه داشته باشید که دعوتنامه ای که دریافت می کنید باید اطلاعات کامل شما به همراه هدف بازدیدتان در آن ثبت شده باشد، علاوه بر آن اطلاعات کامل شخص دعوت کننده از جمله محل اقامتش در متن دعوتنامه ذکر شود.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی کامپیوتر

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی کامپیوتر

دریافت ویزای نمایشگاهی نیز یکی از موضوعات مهمی است که برای سفر با تور نمایشگاهی کامپیوتر الزامی می باشد. چراکه حضور در یک کشور خارجی به هر دلیلی تنها با اخذ ویزای مربوط به آن کشور امکان پذیر است. برای دریافت ویزای نمایشگاهی کامپیوتر باید مدارک مشخصی را آماده نمایید که در این بخش به بیان آنها خواهیم پرداخت.

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی کامپیوتر

تورهای نمایشگاهی کامپیوتر مانند دیگر تورهای نمایشگاهی صنعتی از درخواست کنندگان بالایی برخوردار می باشد. با توجه به اینکه ما توصیه می کنیم در زمانی مناسب و یک ماه زودتر از آغاز نمایشگاه های کامپیوتر اقدام به رزرو این تور کنید و به هیچ عنوان رزرو تور نمایشگاهی کامپیوتر را به ساعات آخر موکول نکنید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *