در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه فلز و ریخته گری در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های فلز و ریخته گری بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری

نمایشگاه فلز و ریخته گری با اهداف مختلفی در طول سال برگزار می شود به همین دلیل تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری برای بازدید از نمایشگاه های فلزات، فلزکاری و متالوژی مختلف در سراسر جهان شکل می گیرد. نمایشگاه های فلز و ریخته گری سهم مهم و بزرگی در پیشرفت صنعت فلزات و ریخته گری در کشورهای برگزار کننده آن دارند. بازدیدکنندگان از نقاط مختلف دنیا از طریق تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری از نمایشگاه ها دیدن می کنند و در کنار مشاهده نوآوری، می توانند بسیاری از مطالب جدید را از این گونه تورها یاد بگیرند.

آشنایی با تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری

لیست انواع تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه فلز و ریخته گری برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای آلمان، ترکیه، روسیه و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه فلزکاری استانبول (WIN EURASIA Metalworking)

نمایشگاه فلزکاری از تاریخ 23 الی 26 اسفند 1397 در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. dک نمایشگاه بین المللی که در مسیر صنایع تولیدی به شمار می رود. این نمایشگاه گردهم آوردنده سه نمایشگاه بین المللی فلزکاری اوراسیا، عملیات سطحی اوراسیا و جوش اوراسیا در یک مکان می باشد. نمایشگاه فلزکاری ارایه کننده طیف وسیعی از محصولات و قطعات صنعتی به متخصصان بخش تولیدات فلزی با مفهوم صنایع توسعه یافته به حساب می آید. اهمیت و قدرت رقابت در بخشهای گوناگون صنایع جوش، برش و اتصالات، سنگ بنای قابل توجهی از بخشهای صنعتی در ترکیه و اوراسیا را غیر قابل انکار کرده است. نمایشگاه عملیاتهای سطحی اوراسیا نیز نمایشگاهی برای فن آوری های صنایع پوشش دهی و سطحی محسوب می شود.

تور نمایشگاه ریخته گری شانگهای

نمایشگاه ریخته گری از تاریخ 26 الی 28 تیر 1398 در شهر شانگهای کشور چین برگزار می شود. نمایشگاه شانگهای مهم ترین نمایشگاه در قاره آسیا و دومین رتبه نمایشگاه بزرگ جهان در حوزه ریخته گری را از آن خود کرده است. با بیش از یک دهه طراحی و توسعه، نمایشگاه ریخته گری چین در حال گسترش و افزایش تعداد شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان تجاری است. همچنین، طبق پیش بینی های انجام شده، این نمایشگاه دارای جایگاهی ثابت و بی همتا برای نمایش صنعت ریخته گری بوده و برای کسب و کار و عبور از مرزهای ملی و تجارت ارزی برای تاجران جایگاه مهمی محسوب می شود.

آشنایی با تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری

تور نمایشگاه تجهیزات فلزکاری روسیه (Metalloobrabotka)

نمایشگاه تجهیزات فلزکاری از تاریخ 6 الی 10 خرداد 1398 در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می شود. نمایشگاه تجهیزات کشور روسیه نمایشگاهی بزرگ در روسیه است که راهکارهایی برای توسعه صنعت ماشین آلات در این کشور را ارئه می دهند. این نمایشگاه توسعه و تحول فرآیندها و برترین های این صنعت را نشان می دهد که خود را به جایگاهی بین ١٠ نمایشگاه برتر صنایع اروپایی در همان مقیاس کاربری و بهره وری رسانده است. نمایشگاه تجهیزات فلزکاری روسیه، ابزاری کاربردی برای اجرای پروژه های ملی فناوری های پیشرفته است. توسعه این بخش تعیین کننده موقعیت کلی تکنولوژی های صنعتی است. این نمایش با راهکارهای تکنولوژیکی مدرن در بخش مهندسسی صنعتی روسیه در نمایشگاه تجهیزات فلزکاری به استقرار اقتصادی نوآورانه در روسیه کمک می کند و موجب انتقال سریع جدیدترین تحولات تکنولوژیکی در محصولات صنعتی و کاربردهایشان در بخش های مختلف صنعت می گردد.

تور نمایشگاه ریخته گری دوسلدورف (NEWCAST)

نمایشگاه ریخته گری از تاریخ 4 الی 8 تیر 1398 در شهر دوسلدورف کشور بزرگ آلمان برگزار می شور. رویداد ریخته گری شهر دوسلدورف نمایشگاه صنعتی مهم در جهان برای ریخته گری دقیق می باشد. همانند سال های پیشین، آخرین دوره نمایشگاه ریخته گری دوسلدورف نیز برای شركت كنندگان و بازدیدكنندگان با موفقیت برگزار شده است: افزایش تعداد بازدیدكنندگان بین المللی همراه با فضای مثبت، مكانی ایده آل برای شكل گیری ارتباطات كاری و معاملات تجاری بوجود آورده است. این جو مثبت تجاری و حضور بسیاری از تصمیم گیران به معنای ایجاد محلی مناسب برای توافق نهایی قراردادهای تجاری و امضای آنها محسوب می شود. در نمایشگاه ریخته گری دوسلدورف از نزدیك كاربردهای گوناگون فناوری ریخته گری مدرن را مشاهده خواهید نمود.

تور نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ (Euroguss)

نمایشگاه ریخته گری از تاریخ 24 الی 26 دی 1398 در شهر نورنبرگ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ بزرگ ترین نمایشگاه تجاری از نوع خود در اروپاست كه در زمینه راهكارهای نوین فرآیندهای ریخته گری تحت فشار از جمله ریخته گری تحت فشار آلومینیم، منیزیم و روی برگزار می گردد. طیف محصولات این رویداد مواردی همچون نمونه سازی سریع، ماشین های CNC، آلیاژها، قالب های دایكست، لوازم جانبی، فرآیندهای اتصال، بهینه سازی فرآیند، بازده انرژی، تست مواد، ماشین آلات دایكست و چاپ سه بعدی را دربرمی گیرد.

آشنایی با تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری

تقویم تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری

نمایشگاه فلزکاری استانبول: زمان برگزاری از 23 الی 26 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه ریخته گری شانگهای: زمان برگزاری از 26 الی 28 تیر 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات فلزکاری روسیه: زمان برگزاری از 6 الی 10 خرداد 98 می باشد.

نمایشگاه ریخته گری دوسلدورف: زمان برگزاری از 4 الی 8 تیر 98 می باشد.

نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ: زمان برگزاری از 24 الی 26 دی 98 می باشد.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی فلز و ریخته گری

شزکت در تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری همچون بقیه تورها نیازمند به ویزای نمایشگاهی می باشد تا اینکه شما بتوانید وارد کشور برگزار کننده نمایشگاه شوید. برای دریافت ویزای نمایشگاهی مدارکی نیاز است که باید آنها را به سفارت تحویل دهید. این مدارک شامل موارد زیر می شود:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری

در صورتی که قصد شرکت یا بازدید از تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری را دارید، بهتر است خیلی زودتر از شروع نمایشگاه اقدام به ثبت نام و رزرو تور کنید. زیرا در صورت تکمیل مراحل تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری و اخذ ویزای نمایشگاهی ممکن است زمان را از دست دهید. پس توصیه می شود یک ماه زودتر از آغاز نمایشگاه فلز و ریخته گری ثبت نام خود را کامل نمایید و نیمی از هزینه کل تور را پرداخت کرده تا این تور برای شما رزرو شود.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *