در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه خودرو و قطعات یدکی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های خودرو و قطعات یدکی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی خودرو و قطعات یدکی

تور نمایشگاهی خودرو فرصتی دست نیافتنی برای خودرو سازان و کسانی است که شغلشان مربوط به خودرو و خودروسازی است، این نمایشگاه برای افرادی مانند خودرو سازان و کسانی که در صنعت خودرو فعالیت دارند مفید واقع شود. متقاضیان با شرکت در این نمایشگاه می توانند اطلاعات جامع با تکنولوژی روز آشنا شوید. از طرفی خودرو سازان می توانند با حضور در تور نمایشگاهی خودرو با رقبای خارجی خود دیدار کرده و حتی توافقاتی در زمینه همکاری های دو طرفه برای پیشرفت صنعت خودروسازی کشور انجام دهند که می تواند نقطه عطفی در این صنعت برای کشورشان باشد.

آشنایی با تور نمایشگاهی خودرو و قطعات یدکی

لیست انواع تور نمایشگاهی خودرو و قطعات یدکی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه خودرو و قطعات یدکی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی خودرو و قطعات یدکی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای آلمان، فرانسه، بلژیک، چین و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه اتومبیل‌های کاروان دوسلدورف

نمایشگاه اتومبیل‌های کاروان از تاریخ 9 الی 17 شهریور 1398 در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می گردد. با حضور در این نمایشگاه برترین و اصلی ترین نمایشگاه را در این سال شاهد باشید. تجربه یک طیف کامل از برندها، موضوعات داغ و محصولات برتر دنیا در ٩ سالن مجموعه نمایشگاههای بین المللی دوسلدورف را از دست ندهید.

مجموعه ای شامل بیش از١٩٠٠نوع خودروهای تفریحی از ماشینهای کلاسیک تا فن آوریهای روز دنیا، تمامی اتوموبیلهای پیشرفته و لوکس را در یک مکان نظاره فرمایید. طیف گسترده ای از لوازم جانبی برای کاروان و یا خانه های سیار، بهترین کمپ ها، کانتینرها و ون‌ها در سرزمینهای اروپایی به همراه برنامه های تفریحی گسترده و باور نکردنی را از دست ندهید. بهترین های موجود برای طرفداران ماشین های خانه ای، سفارشات فناوری، بهشتی از لوازم جانبی گردشگری وپیک نیک و جهانگردی در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

تور نمایشگاه قطعات خودرو چین (CIAPE)

نمایشگاه قطعات خودرو از تاریخ 23 الی 25 مهر 1398 در شهر شانگهای کشور چین برگزار می گردد. هزاران شرکت فعال در حوزه خودرو و تجهیزات آن را در فضایی نمایشگاهی به مساحت ٢٠٠.٠٠٠ متر مربع در خود جای می دهد. این نمایشگاه جایگاهی بی نظیر برای دیدار با تولید کنندگان وسایل نقلیه، تولید کنندگان OEM ، تولید کنندگان لوازم و قطعات جانبی خودرو، تجار، واسطه ها، مراکز زنجیره ای تعمیرات خودرو، مراکز فروش لوازم یدکی، کارگاه ها، و ارائه دهندگان خدمات در بخش صنعت خودرو به شمار می آید.

نمایشگاه محصولات صنعت خودرو چین عرصه ای مهم و تجاری در این صنعت است که بخش دولتی چین به منظور پاسخگویی به نیاز رو به رشد این صنعت در بخش خانگی و بین المللی تاسیس کرده است تا به شهرت چین در حوزهء ساخت خودرو و بازار جانبی خودرو کمک کند. این نمایشگاه پلی برای صادرات نیز می باشد، همچنان که فضایی برای جذب و معرفی ابداعات مبتکرانه صنعت خودرو به حساب می آید. این نمایشگاه محصولات و فناوری های بازار بزرگ OE و لوازم و قطعات جانبی خودرو و همچنین تکنولوژی های پیشرفتهء و بخش مدیریتی این صنعت را به نمایش می گذارد. از طریق ارتباطات و همکاری های شرکت کنندگان، این نمایشگاه فرصتهای بیشتری نیز ایجاد خواهد کرد. این نمایشگاه جایگاهی مناسب برای پیشرفت سطح کلی این صنعت و ارتقای استانداردهای لوازم و خدمات جانبی خودرو در چین است.

آشنایی با تور نمایشگاهی خودرو و قطعات یدکی

تور نمایشگاه خودرو لاس وگاس (SEMA Show)

نمایشگاه خودرو از تاریخ 4 الی 17 آبان 1398 در شهر لاس وگاس کشور آمریکا برگزار می گردد. بزرگ ترین نمایشگاه محصولات اصلی خودرو در جهان است. این رویداد نخبگان صنعت و جدیدترین محصولات را در یك مكان، یعنی مركز نمایشگاه های لاس وگاس گرد هم می آورد. نمایشگاه تجهیزات خودرو لاس وگاس به عنوان بخشی از نمایشگاه AAIW، بیش از ١٠٠٠٠٠ تن از پیشگامان صنعت از بیش از ١٠٠ كشور جهان را جذب فرصت های بی شمار سودآور بازار خودروهای باری، شاسی بلند، خاص و تفریحی می نماید.

نمایشگاه تجهیزات خودرو لاس وگاس برای حضار سمینارهای آموزشی، جلسات معرفی محصولات، رویدادهای ویژه و فرصت های ایجاد ارتباط، و بسیاری امکانات دیگر را فراهم می كند. نمایشگاه اتومبیل لاس وگاس تضمین می نماید که تجربه حضور موفق و مفیدی خواهید داشت. با شركت در این رویداد می توانید جدیدترین كالاهای خود را به بیش از ٦٠٠٠٠ خریدار از تمام بخش های صنعت تجهیزات خاص خودرو عرضه نمائید.

تور نمایشگاه بین المللی خودرو دبی (Motor Show)

نمایشگاه خودرو از تاریخ 23 الی 27 آبان 1398 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی خودرو دبی (Motor Show) بزرگ ترین رویداد خودرو درمنطقه خاورمیانه وشمال آفریقا است که در آن ، توزیع کنندگان، متخصصان و تولید کنندگان خودروشرکت کرده و محصولات خود را ارائه می دهند. در این نمایشگاه اختصاصی و منحصر به فرد علاقه مندان به خودرو آخرین تولیدات و محصولات شرکت های معتبر خودروسازی را مشاهده و ازبرترین برندهای خودرو دیدن خواهند کرد.این نمایشگاه مجموعه ای از گرانترین خودروهای جهانی است که شگفتی ها و جذابیت های این خودروها را به مخاطبان خود نشان می دهد.

آلفا رومئو، استون مارتین، آئودی، بنتلی، بی بی، براوبس، فراری، لامبورگینی، لینکلن، مازراتی، مک لارن، مرسدس بنز، مینی کوپر، پورشه، رولز رویس و تویوتا برخی از برندهای است که در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد. در این نمایشگاه معتبربیش از ٦٠٠ خودرو به نمایش گذاشته می شود که آخرین تولیدات برندهای معتبر جهانی است و حدود ده هزار نفر از ٧٧ کشور از آن دیدن می کنند. بیش از هزاررسانه از سراسر جهان این رویداد را پوشش خبری می دهند و بیش از ١٥٠ تولید کننده خودرو در آن شرکت می کنند.این نمایشگاه به شما فرصت می دهد تا با صنعت خودروسازی جهان و آخرین مدل ماشین های گرانقیمت و لوکس آشنا شده و ازجذابیت های آن لذت ببرید.

آشنایی با تور نمایشگاهی خودرو و قطعات یدکی

تقویم تور نمایشگاهی خودرو و قطعات یدکی

نمایشگاه اتومبیل‌های کاروان دوسلدورف: زمان برگزاری از 9 الی 17 شهریور 98 می باشد.

نمایشگاه قطعات خودرو چین: زمان برگزاری از 23 الی 25 مهر 98 می باشد.

نمایشگاه خودرو لاس وگاس: زمان برگزاری از 4 الی 17 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه بین المللی خودرو دبی: زمان برگزاری از 23 الی 27 آبان 98 می باشد.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی خودرو و قطعات یدکی

برای شرکت در تور نمایشگاهی خودرو و قطعات یدکی شما باید در ابتدا ویزای نمایشگاهی دریافت نمایید. این ویزا  به شما اجازه می دهد که بدون هیچ مشکلی وارد کشور برگزار کننده نمایشگاه شوید. بنابراین در اولین اقدام باید مدارک اخذ ویزای را تکمیل کنید و بعد آنها را به شفارت مورد نظر تحویل دهید تا روند اخذ ویای شما به حرکت افتد. مدارک ویزای نمایشگاهی شامل موارد زیر می شوند:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *