در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور کانادا در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی کانادا و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های کانادا بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی کانادا با ما همراه باشید.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور کانادا

اگر قصد بازدید از یک نمایشگاه در کشور کانادا هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از طریق تور نماشگاهی کانادا اقدام نمایید. چرا که از این طریق یک سفر راحت و به صرفه ای در پیش خواهید داشت. شما علاوه بر شرکت در نمایشگاه و بازدید از فناوری های نمایشگاه می توانید در ساعات استراحت خود از دیدنی های کانادا لذت ببرید و تفریح کنید. این کشور در تکنولوژی و فناوری غرق شده است بناراین طبیعی است که نمایشگاه های صنعتی با موضوعات مختلف برگزار شود از این رو متقاضیان زیادی هم قصد شرکت یا بازدید از نمایشگاه های کانادا را دارند. شما در این نمایشگاه های می توانید در زمینه شفل و حرفه خود اطلاعات کسب کنید و همچنین می توانید با کسانی که در تمامی دنیا شغل یکسانی با شما دارند آشنا شوید و از تجربه آن ها استفاده کنید و دلایل موفقیت آن ها را در شغلشان بدانید و شما هم این علل را در شغل خود وارد کنید تا به موفقیت چشم گیری برسید. از دلایل دیگر این که چرا تور نمایشگاهی کانادا مناسب است نیز می توان به آب و هوای مناسب این کشور پرداخت که علاوه بر نمایشگاهی بودن این تور و علایق شغلی و آموزنده بودن تور، می توان به تفریح در این کشور پرداخت و با توجه به اقلیم مناسب این کشور قطعا لحظات دل نشینی داشته باشید .

آشنایی با تورهای نمایشگاهی کشور کانادا

لیست انواع تورهای نمایشگاهی کانادا

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور کانادا برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی کانادا می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه مبلمان خانه و اداری و مجلسی؛ نمایشگاه صنایع غذایی، نمایشگاه توریستی و گردشگری، نمایشگاه وسایل خانگی، نمایشگاه طراحی داخلی، نمایشگاه بازیافت زباله ها، انواع نمایشگاه های مهندسی، نمایشگاه انرژی حاصل از باد، نمایشگاه قایق رانی، نمایشگاه موتور سیکلت، نمایشگاه خودرو و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه صنعت ساختمان تورنتو

نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ  7 الی 9 آذر 1398 در شهر تورنتو کشور کانادا برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت ساختمان تورنتو بزرگ ترین نمایشگاه و رویداد تجاری و آموزشی شمال آمریکا در بخش ساخت و ساز ساختمانی محسوب می گردد. در این نمایشگاه خریداران و توزیع کنندگان در بخش های مختلف طراحی، ساخت و ساز و معاملات املاک و مستغلات به مدت دو و نیم روز فشرده در کنار هم خواهند بود. نمایشگاه ساخت و ساز کانادا فرصتی ارزشمند و استثنایی را فراهم نموده و به شما اجازه می دهد تا با نفوذ در جمع متخصصان و دسترسی به بازارهای صنعت ساختمانی شمال آمریکا شانس حضور و مشارکتی فعال در این صنایع را داشته باشید.

امکان پیوستن به جمع نمایندگان در سراسر جهان، آشنایی و کشف تکنولوژی های جدید و نوآوری های نوین در بخش های مختلف طراحی، ساخت و ساز، بهره برداری، مدیریت و محصولات ساختمانی و فن آوری های نوین برای انواع ساختمان ها همگی در زیر یک سقف برای شما مهیا خواهد بود. این رویداد با بیش از ٣٠٠٠٠ شرکت کننده، ١٦٠٠ غرفه دار، ٥٠٠ سخنران و ٣٥٠ سخنرانی، بازاری ایده آل برای دیدار متخصصان کلیدی این صنعت بشمار می آید.

تور نمایشگاه هنر تورنتو (Art Toronto)

نمایشگاه هنر از تاریخ  3 الی 5 آذر 1398 در شهر تورنتو کشور کانادا برگزار می گردد. نمایشگاه هنر شهر تورنتو یکی از نمایشگاه های بین المللی کشور کانادا محسوب می شود که به هنرهای معاصر و مدرن اختصاص دارد. نمایشگاه هنر تورنتو در سال ٢٠٠٠ تاسیس شد و نمایشگاه بین المللی هنرهای مدرن و معاصر کانادا به شمار می آید که در مرکز نمایشگاهی مترو تورنتو در قسمت مرکزی شهر واقع شده است.

این نمایشگاه که دسترسی منحصر به فردی را به بازار هنر کانادا فراهم می نماید، یکی از مهمترین رویدادهای سالانه هنری کشور کانادا محسوب می شود. این نمایشگاه، آثار هنری مهمی از گالری های برجسته کانادایی و بین المللی را به نمایش می گذارد و همینطور مجموعه سخنرانی ها و جلسات مباحثه گروهی با حضور شخصیت های برجسته جهانی هنر، پروژه های هنری، برنامه گسترده ویژه، و برنامه های فرهنگی سطح بالا در سرتاسر شهر را نیز برگزار می نماید.

https://safarito.net/countries/china/

تور نمایشگاه بین المللی قایق های بادبانی

نمایشگاه قایق های بادبانی از تاریخ  28 دی الی 7 بهمن 1397 در شهر تورنتو کشور کانادا برگزار می گردد. رویدادی بین المللی در تورنتو است که صنعت قایقرانی را با تفریحی ترکیب کرده است. تولید کنندگان، نمایندگی مجاز و فروشندگان صنعت قایقرانی در این نمایشگاه جمع شده اند. این یک رویداد مهم نمایشگاهی برای کسب و کار های صنعت قایقرانی در کشور کانادا است.TORONTO BOAT SHOW بزرگ ترین نمایشگاه قایقرانی در شمال امریکا، محل برجسته ای برای صنعت قایقرانی تفریحی کانادا و نمایشگاه برتری برای سال ۲۰۱۹ با ارائه محصولات جدید است.

تقویم برگزاری نمایشگاه های کانادا

مزایای شرکت در تورهای نمایشگاهی کانادا

با شرکت در این تورها می توان از آخرین تکنولوژی های روز دنیا خبردار شد و اطلاعات خود پیرامون شغل خود را افزایش دهیم، دیگر مزیت شرکت در این تورها این است که می توان با فرصت های شغلی جدید آشنا شد و فرصتی مناسب برای کسب درآمد برای خود ساخت، همچنین می توان از ایده های دیگران استفاده کرد و یا آن ها را کامل و تبدیل به فرصتی مناسب برای شغل خودمان کنیم و آخرین مزیت شرکت در این نوع تورها این است که می توان با تولید کننده ها و سرمایه گذاران ارتباط مناسبی برقرار کرد و موجبات ارتقای خود و شغل خود را فراهم کرد. حال که در مورد مزیت های این نوع تور صحبت کردیم فرصت مناسبی است تا به بررسی تور نمایشگاهی کانادا بپردازیم و توضیح دهیم در تور نمایشگاهی کانادا چه اتفاقاتی قرار است بیفتد.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی کانادا

در اولین اقدام برای شرکت در تور نمایشگاهی کانادا شما باید ویزای نمایشگاهی دریافت کنید. برای اخذ این ویزا باید مدارک مشخصی را به سفارت کانادا تحویل دهید تا روند اخذ ویزای شما جریان یابد. این مدارک شامل موارد زیر می شوند:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *